UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

trwa cały rok

Akademia Sportu Przedszkolaka

(rocz. 2016/2017 oraz 2018/2019)

Żak (rocz.2014/2015)

Orlik (rocz.2012-2013)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2008-2011)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych tel.604 138 872,

509 290 809, 691 498 953, 606 271, 795

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Szkółka Piłkarska Olimpii z Zieloną Gwiazdką PZPN


Szkółka Piłkarska UKS Olimpia Bobolice z Certyfikacją Polskiego Związku Piłki Nożnej na 2023 rok

 

 

 

Zebranie Sprawozdawcze w UKS Olimpia Bobolice

 

W auli M-GOK w Bobolicach obradowano o działalności Olimpii...

 

 

Finaliści PGPB 2022 w Getbola

 

Wyłonieni zostali finaliści Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2022 w Getbola

 

 

Mini Mistrzostwa Świata w Bobolicach

 

Zespół "Holandia" najlepszy w Mini Mistrzostwach Świata - "Polska" na IV miejscu

 

 

Wybory Najlepszego Sportowca w 2022 Roku

 

 

Wybory na Najlepszego Sportowca UKS Olimpia Bobolice  w 2022 roku  trwają...

 

 

Turniej Ligi Orlików w Polanowie

 

W zimowej aurze zakończyły rundę jesienną zespoły  Orlików!

 

 

Konsultacje do Kadr ZZPN

 

 

Zawodnicy Olimpii z rocznika 2011 i 2012 przebywali na konsultacji ZZPN w Koszalinie

 

 

 

Poznaj Polskę na sportowo - byliśmy w Szczecinie

 

 

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu Olimpia była na  wycieczce w Szczecinie i na meczu  Pogoń -  Górnik Zabrze

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Turnieje Mikołajkowe

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

- 6.12(WT) g.15.30-18.00

- 7.12(ŚR) g.17.00-19.00

 

Zimowa Gala Sportu

- wybór Najlepszego Sportowca

- finały PGPB w Getbola

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

17.12(SO)godz.11.00

 

Park Wodny Koszalin

- comiesięczne wyjazdy

STYCZEŃ

Koszalin

- 29.01.23(N)

g.11.00-17.30

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

KS  Bajgiel I Będzino

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

4.

5.

SP Bonin

SP Dąbrowa

KS Bajgiel II Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP Dąbrowa

 

 

2.

KS Bajgiel Będzino

 

 

3.

SP Bonin

 

 

4.

5.

KS Victoria Sianów

Olimpia Bobolice

 

 

Orlik – U10 – GR C

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Gryf Polanów

 

3.

Hubertus B.Bór

 

4.

Głaz Tychowo

 

Żak - U8 – Gr 3

1.

Olimpia Bobolice I,II

 

2.

Unia Białogard I, II

 

3.

Zryw Kretomino I, II

 

4.

Hubertus B.Bór

 

 

 

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1637978
IMIENINY
Wczoraj Barbary Krystiana

Dzisiaj : Saby Kryspina

Jutro : Mikolaja Jaremy