Liga Bałtycka

FINAŁ KOZPN

---------------------------------------------------------

16.06 Bobolice - kat. ŻAK

 

 

Terminarz i wyniki LBO kat. Młodzik

 

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2015/2016


 

kategoria Młodzik (2003/2004)

 

 

T E R M I N A R Z

 

I. kategoria Młodzik (rocznik 2003/2004) :

1) 27 września 2015r. (niedziela) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 18 października 2015 r. (niedziela) godz. 11.00 w Boninie na boisku Orlik – organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik tel. 694 948 272,

3) 14 listopada 2015r. (sobota) godz. 10.00 - z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator LUKS Iskra/SP Kłanino, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552

4) 5 marca 2016r. (sobota) godz. 10.00 w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

5) 15 maja 2016r.(niedziela) godz. 11.00 w Świeszynie na boisku Orlik – organizator GKS/SP Świeszyno, a osoba osoba odpowiedzialna Bartłomiej Kuniczuk tel.506 987 449,

6) 29 maja 2016 r. (niedziela) godz. 11.00 w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik tel. 694 948 272,

 

1. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice 27 września 2015r. :


Wyniki :

 

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Olimpia I Bobolice 0:8

(Wojcieszak 3, Ułanowski 2, Adamczyk 2, Jesionowski)

SP I Bonin - SP II Bonin 4:0

(Tetloch 2, Duda, Czeszczewik)

UKS Olimpia II Bobolice - LUKS Iskra/SP Kłanino 1:0

(Szociński)

SP II Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:6

(Adamczyk, Wojcieszak, Szlachciak, Ułanowski 2, Jesionowski)

SP I Bonin - LUKS Iskra/SP Kłanino 3:1

(B- Kuźniarski, Duda 2, I- Walaszczyk)

SP II Bonin - UKS Olimpia II Bobolice 4:5

(B- Wawrzkiewicz 2, Kowal 2, O- Kozińska 2, Szociński 2, Arendarczyk)

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:7

(Wojcieszak 2, Szlachciak 2, Ułanowski 2, Adamczyk),

UKS Olimpia II Bobolice - SP I Bonin 0:4

(Czeszczewik, Sikora Kuźniarski, Duda 2)

LUKS Iskra/SP Kłanino SP II Bonin 2:0

(Walaszczyk, Wróbel)

UKS Olimpia I Bobolice - SP I Bonin 5:1

(O-Wojcieszak 2, Szlachciak 2, Ułanowski, B- Duda)


 

Klasyfikacja strzelców :

8 - Wojcieszak (Olimpia I),

7 – Ułanowski (Olimpia I),

5 – Duda (Bonin I), Szlachciak (Olimpia I),

4 – Adamczyk (Olimpia I),

3 – Szociński (Olimpia II), Tetloch (Bonin I),

2 – Czeszczewik (Bonin I), Jesionowski (Olimpia II), Kowal (Bonin II), Kozińska ( Olimpia II), Kuźniarski (Bonin I), Sikora (Bonin I), Walaszczyk (Iskra), Wawrzkiewicz (Bonin II),

1- Arendarczyk (Olimpia II), Wróbel (Iskra)

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Festyn

Postaw na sportową rodzinę

15.06(SO) g.12.00

Kłanino

boisko piłkarskie


FINAŁ

KOZPN Żak U8(2010/11)

16.06(N) g.10.00

Bobolice Stadion Miejski

(zbiórka godz. 9.00)


Festyn  z okazji

zakończenia sezonu piłkarskiego

(wszystkie roczniki)

min. gry i zabawy,

mecze Rodzice kontra Dzieci

17.06(PO) g.16.30

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

 


Tabele

Młodzik – U13

Turniej Finałowy - Bonin

 

19

 

 

Gr.I

05.19

1. Bajgiel I Będzino

15

13-0

2.Olimpia Bobolice

10

6-1

3, Gryf Polanów

9

4-5

4.SP I Bonin

6

7-4

5. SP II Bonin

6

2-11

6. Bajgiel II Będzino

1

1-12

 

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

6

6

Wybrzeże Biesiekierz

4

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

3

3

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

5

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

6

6

5

5

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1273319
IMIENINY
Wczoraj Bazylego Elizy

Dzisiaj : Wita Jolanty

Jutro : Aliny Benona