Liga Bałtycka

FINAŁ KOZPN

---------------------------------------------------------

16.06 Bobolice - kat. ŻAK

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Mścicach

 

Kolejny udany występ Żaków Olimpii w   Lidze Bałtyckiej

 


 

 

 

 

Foto Zespół  Żaków Olimpii na turnieju w Mścicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W sobotę, 23 lutego 2019r. w Mścicach, odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak U8.

Występ naszej drużyny można uznać za bardzo udany, o czym świadczą uzyskane wyniki - 3 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażka oraz gra.

Podopieczni trenera Dawida Olearczyka wystąpili w składzie :

Hubert Miłek (bramkarz), Igor Kłos (kpt.), Aleks Dominikowski, Zosia Kudlaczek, Aleksander Misztal, Aleksander Grzelak i najmłodszy, Antoni Olearczyk.


Oto zestawienie wyników poszczególnych meczów (w nawiasach strzelcy bramek):

1. Bajgiel 2 Będzino - OLIMPIA 0:3 (Zosia Kudlaczek, Aleks Dominikowski x2);

2. Świeszyno 1 - OLIMPIA 0:2 (Z. Kudlaczek, Igor Kłos);

3. Świeszyno 2 - OLIMPIA 1:5 (A. Diminikowski x3, I. Kłos, Aleksander Misztal);

4. Bajgiel 1 Będzino - OLIMPIA 1:0

5. Zryw 1 Kretomino - OLIMPIA 2:2 (I. Kłos, A. Dominikowski);

6. Zryw 2 Kretomino - OLIMPIA 2:2 (A. Misztal, A. Dominikowski)


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Festyn

Postaw na sportową rodzinę

15.06(SO) g.12.00

Kłanino

boisko piłkarskie


FINAŁ

KOZPN Żak U8(2010/11)

16.06(N) g.10.00

Bobolice Stadion Miejski

(zbiórka godz. 9.00)


Festyn  z okazji

zakończenia sezonu piłkarskiego

(wszystkie roczniki)

min. gry i zabawy,

mecze Rodzice kontra Dzieci

17.06(PO) g.16.30

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

 


Tabele

Młodzik – U13

Turniej Finałowy - Bonin

 

19

 

 

Gr.I

05.19

1. Bajgiel I Będzino

15

13-0

2.Olimpia Bobolice

10

6-1

3, Gryf Polanów

9

4-5

4.SP I Bonin

6

7-4

5. SP II Bonin

6

2-11

6. Bajgiel II Będzino

1

1-12

 

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

6

6

Wybrzeże Biesiekierz

4

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

3

3

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

5

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

6

6

5

5

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Odsłon : 1273328
IMIENINY
Wczoraj Bazylego Elizy

Dzisiaj : Wita Jolanty

Jutro : Aliny Benona