Liga Bałtycka

FINAŁ KOZPN

---------------------------------------------------------

16.06 Bobolice - kat. ŻAK

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Sianowie

 

 

W poniedziałek  4 marca br. w Sianowie, odbyły się 5 zajęcia w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 


 

 

 

Foto Szkolenie MAMO w Sianowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

 

W poniedziałek 4 marca 2019r. w Sianowie, odbyło się kolejne 5 szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów dla Powiatu Koszalińskiego. Tematem głównym była indywidualizacja. Szkolenie prowadził trener Polskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Michalczyszyn.

W pierwszej kolejności, odbyły się zajęcia teoretyczne dla trenerów i nauczycieli w-f, a następnie praktyczne.

W zajęciach wzięli udział zawodnicy UKS Olimpia Bobolice Zofia Kudłaczek, Filip Adamczyk, Kuba Kościołowski, Tolek Worońko, Patryk Zdanowski oraz trener Henryk Kowalski.

Należy podkreślić, że treningi pokazowe i gry selekcyjne w ramach Mobilnej AMO są jedną z dróg dzięki, której można otrzymać powołanie do reprezentacji województwa oraz na bezpłatne zgrupowanie Akademii Młodych Orłów PZPN.

Od br. Polski Związek Piłki Nożnej oprócz Zimowej i Letniej, będzie również organizował dodatkowo Wiosenną oraz Jesienną Akademię Młodych Orłów.


Zobacz : https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-zachodniopomorskie,32304105.html

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Festyn

Postaw na sportową rodzinę

15.06(SO) g.12.00

Kłanino

boisko piłkarskie


FINAŁ

KOZPN Żak U8(2010/11)

16.06(N) g.10.00

Bobolice Stadion Miejski

(zbiórka godz. 9.00)


Festyn  z okazji

zakończenia sezonu piłkarskiego

(wszystkie roczniki)

min. gry i zabawy,

mecze Rodzice kontra Dzieci

17.06(PO) g.16.30

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

 


Tabele

Młodzik – U13

Turniej Finałowy - Bonin

 

19

 

 

Gr.I

05.19

1. Bajgiel I Będzino

15

13-0

2.Olimpia Bobolice

10

6-1

3, Gryf Polanów

9

4-5

4.SP I Bonin

6

7-4

5. SP II Bonin

6

2-11

6. Bajgiel II Będzino

1

1-12

 

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

6

6

Wybrzeże Biesiekierz

4

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

3

3

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

5

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

6

6

5

5

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Odsłon : 1273297
IMIENINY
Wczoraj Bazylego Elizy

Dzisiaj : Wita Jolanty

Jutro : Aliny Benona