UKS Olimpia Bobolice

ZAPRASZAMY dziewczęta i chłopców

NABÓR

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(roczniki 2014/2015/2016/2017)

wtorki od godz.17.00 - 18.00

oraz nabór uzupełniający

ŻAK(r.2012/2013 i 2014)

ORLIK (r.2010/2011 i 2012)

poniedziałek/środa 16.30-19.00

MŁODZIK (r.2008/2009)

TRAMPKARZ (r.2006/2007)

wtorek/czwartek 18.00-19.30

---------------------------------------

Bobolice boisko ul. Pocztowa 15

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Kontakt

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpia”
ul. Pocztowa 15
76 – 020 B O B O L I C E

województwo zachodniopomorskie

powiat Koszalin


Telefon 604 138 872

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Prezes UKS Olimpia :

Henryk Kowalski tel. 604 138 872

e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

PIERWSZA PIŁKA ZZPN

- Turniej Żaków (r.2012 i mł)

19.09(SO) godz. 11.00

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

( zbiórka g.10.15)

- Turniej Orlików (r.2010 i mł)

12.09(SO) godz. 11.00

boisko Orlik Bonin

( wyj.PKS  godz.9.45)


LBO POWIAT KOSZALIN

-Turniej Trampkarzy U14

1.10(CZ) godz. 16.30

-Turniej Skrzatów (r.2014 i mł)

17.09(CZ) godz. 17.00

Bobolice Pocztowa 15

( zbiórka godz.16.15)

 

Pływać każdy może umieć

piątki od 25.09-6.11.2020r.

Park Wodny Koszalin

( wyjazd PKS g.13.50)


 

Tabele

Młodzik – U14

1.

Olimpia Bobolice

11

9-3

2.

Gryf Polanów

11

7-1

3.

SP I Bonin

11

10-1

4.

Olimpia II

4

4-9

5.

SP II Bonin

3

4-12

6.

Olimpia/LUKS

1

1-9

Bajgiel Będzino

0

0-0

Szakale Świeszyno

0

0-0

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

2

2.

Bajgiel Będzino

2

3.

Gryf Polanów

2

4.

Zryw I Kretomino

2

5.

Zryw I Kretomino

2

6.

Victoria I Sianów

1

7.

Victoria II Sianów

1

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

2

2.

Bajgiel Będzino

2

3.

Zryw I Kretomino

2

4.

Victoria I Sianów

1

5.

Szakale I Świeszyno

2

6.

AP Mielno

0

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

1

2.

Bajgiel I Będzino

1

3.

Szakale Świeszyno

0

4.

Victoria I Sianów

1

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

1

2.

Bajgiel II Będzino

1

3.

Victoria II Sianów

0

4.

Zryw Kretomino

1

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1396889
IMIENINY
Wczoraj Jonasza Mateusza

Dzisiaj : Tomasza Maurycego

Jutro : Boguslawa Tekli