Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

Terminarz i wyniki LBO kat. Młodzik

 

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2015/2016


 

kategoria Młodzik (2003/2004)

 

 

T E R M I N A R Z

 

I. kategoria Młodzik (rocznik 2003/2004) :

1) 27 września 2015r. (niedziela) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 18 października 2015 r. (niedziela) godz. 11.00 w Boninie na boisku Orlik – organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik tel. 694 948 272,

3) 14 listopada 2015r. (sobota) godz. 10.00 - z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator LUKS Iskra/SP Kłanino, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552

4) 5 marca 2016r. (sobota) godz. 10.00 w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

5) 15 maja 2016r.(niedziela) godz. 11.00 w Świeszynie na boisku Orlik – organizator GKS/SP Świeszyno, a osoba osoba odpowiedzialna Bartłomiej Kuniczuk tel.506 987 449,

6) 29 maja 2016 r. (niedziela) godz. 11.00 w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik tel. 694 948 272,

 

1. turniej w kategorii Młodzik - Bobolice 27 września 2015r. :


Wyniki :

 

UKS Olimpia II Bobolice - UKS Olimpia I Bobolice 0:8

(Wojcieszak 3, Ułanowski 2, Adamczyk 2, Jesionowski)

SP I Bonin - SP II Bonin 4:0

(Tetloch 2, Duda, Czeszczewik)

UKS Olimpia II Bobolice - LUKS Iskra/SP Kłanino 1:0

(Szociński)

SP II Bonin - UKS Olimpia I Bobolice 0:6

(Adamczyk, Wojcieszak, Szlachciak, Ułanowski 2, Jesionowski)

SP I Bonin - LUKS Iskra/SP Kłanino 3:1

(B- Kuźniarski, Duda 2, I- Walaszczyk)

SP II Bonin - UKS Olimpia II Bobolice 4:5

(B- Wawrzkiewicz 2, Kowal 2, O- Kozińska 2, Szociński 2, Arendarczyk)

LUKS Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia I Bobolice 0:7

(Wojcieszak 2, Szlachciak 2, Ułanowski 2, Adamczyk),

UKS Olimpia II Bobolice - SP I Bonin 0:4

(Czeszczewik, Sikora Kuźniarski, Duda 2)

LUKS Iskra/SP Kłanino SP II Bonin 2:0

(Walaszczyk, Wróbel)

UKS Olimpia I Bobolice - SP I Bonin 5:1

(O-Wojcieszak 2, Szlachciak 2, Ułanowski, B- Duda)


 

Klasyfikacja strzelców :

8 - Wojcieszak (Olimpia I),

7 – Ułanowski (Olimpia I),

5 – Duda (Bonin I), Szlachciak (Olimpia I),

4 – Adamczyk (Olimpia I),

3 – Szociński (Olimpia II), Tetloch (Bonin I),

2 – Czeszczewik (Bonin I), Jesionowski (Olimpia II), Kowal (Bonin II), Kozińska ( Olimpia II), Kuźniarski (Bonin I), Sikora (Bonin I), Walaszczyk (Iskra), Wawrzkiewicz (Bonin II),

1- Arendarczyk (Olimpia II), Wróbel (Iskra)

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Odsłon : 1201798
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny