Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

TABELA LBO - kat.Młodzik

 

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2015/2016


 

kategoria Młodzik (2003/2004)


 

Tabela po 2 turniejach stan na dzień 14.11.2015r.:

 

Miejsce

Nazwa zespołu

Ilość gier

Punkty

Bramki

1.

UKS Olimpia I Bobolice

15

40

54- 5

2.

SP I Bonin

15

36

41-14

3.

UKS Olimpia II Bobolice

15

19

21-33

4.

SP II Bonin

15

15

20-37

5.

SP Konikowo

15

12

8-27

6.

LUKS Iskra/SP Kłanino

15

6

9-37

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA

Żak U8(2010/11)

23.02(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)

Młodzik U13 (2005 i mł)

14..04(N) g.11.00

boisko Orlik w Mścicach

(wyj. godz. 9.30)

Orlik U 10 (2008/09)

28.04(N) g.11.00 Koszalin

Orlik ul.Jedności

(wyjazd 9.45)

Bobolicka Liga Gmina "3PO3"

Bobolice hala ul.Głowackiego

25.02(PO) g.16.30 SKRZAT

g.17.30 ŻAK

26.02(WT) g.16.30

MŁODZIK i ORLIK

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

25.03(PO) g.16.30 SKRZAT

g.17.30 ŻAK

26.03(WT) g.16.30

MŁODZIK i ORLIK

Wiosenny Turniej Skrzatów

Bobolice 2019

hala ul.Głowackiego

30.03(SO) g.11.00

SKRZAT U6, SKRZACIK U5

 

 

Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

4

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

4

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

4

4

Wybrzeże Biesiekierz

2

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Odsłon : 1254853
IMIENINY
Wczoraj Marty Malgorzaty

Dzisiaj : Romany Damiana

Jutro : Macieja Marka