Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2017 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000111283

w rubryce „cel szczegółowy"należy wpisać :

dla UKS Olimpia Bobolice

 

Skład (LBO - Powiat Koszalin) sezon 2017/18

 

Liga Bałtycka Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin

sezon 2017/2018


 

kategoria Młodzik (2004/2005/2006)

Grupa  I

1. UKS Olimpia Bobolice

2. SP I Bonin

3. MKS Gryf I Polanów

4. SP Dąbrowa/SP Sucha K.

 

Grupa II

1. AP Mielno

2. SP II Bonin

3. Olimpia/LUKS Bobolice

 

4. UKS Olimpia II Bobolice

kategoria Orlik (2007/2008)

 

Grupa I

1. UKS Olimpia I Bobolice

2. AP I Mielno

3. SAS Sianów

4. Zryw/AP I Kretomino


Grupa II :

1. UKS Olimpia II Bobolice

2. AP II Mielno

3. Zryw/AP II Kretomino


kategoria Żak  (2009 i młodsi)

 

1. UKS Olimpia Bobolice

2. LUKS Iskra/SP Kłanino

3. Akademia Piłkarska Zryw I Kretomino

4. Akademia Piłkarska Zryw II Kretomino

5. Sianowska Akademia Sportu Sianów I

6. Sianowska Akademia Sportu Sianów II

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Park Wodny Koszalin

"Pływać każdy może umieć"

wyjazdy do Koszalina

w piątki od 2.03 do 20.04

z przyst. PKS g.13.50


LIGA BAŁTYCKA

ORLIK U10

Mielno 03.03.18(SO)

(wyj. godz.930)

ŻAK U8

Sianów 24.03.18(SO)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK  U13

Bonin 22.04.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

5.03(PO) g.16.00 Skrzaty

7.03(ŚR) godz. 17.00 Żak

8.03(CZ)16.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Odsłon : 1182032
IMIENINY
Wczoraj Macieja Marka

Dzisiaj : Cezarego Donata

Jutro : Miroslawa Aleksandra