Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Terminarz i (LBO - Powiat Koszalin sezon 2017/18

LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2012 - POWIAT ZIEMSKI KOSZALIN
sezon piłkarski 2017/2018


T E R M I N A R Z


I. kategoria Młodzik (rocznik 2004/2005/2006)

- terminy turniejów :

1) 10 września 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 8 października 2017r. ( niedziela  ) godz. 11.00 boisko Orlik  w Polanowie –– organizator Gryf Polanów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Tomasz Knitter tel. 660 402 744,

3) 18 listopada 2017r. (sobota) godz. 11.00 - w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

4) 4 lutego 2018r. ( niedziela ) godz. 11.00 hala w Polanowie w hala widowiskowo – sportowej przy ul. Gradowe Wzgórze 7 –– organizator Gryf Polanów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Tomasz Knitter tel. 660 402 744,

5) 22 kwiecień  2018 r. (niedziela) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik  tel. 694 948 272,

6) 27 maja  2018 r. (niedziela) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator SP Bonin , a osoba odpowiedzialna Mariusz Poślednik  tel. 694 948 272,

II. kategoria Orlik (rocznik 2007/2008) :

- terminy turniejów :

1) 16 września 2017r. (sobota) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Orlik przy ul. Głowackiego 7 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 15 października 2017r.(niedziela)  godz. 11.00 na boisku Orlik lub w  hali w Sianowie – organizator SAS Sianów, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

3) 26 listopada 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno – osoba odpowiedzialna Mariusz Gosławski tel. 514 116 607, Ewa Juchniewicz tel.607 121 446,

4) 9 grudnia  2017r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

5) 3 marca  2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

6) 28 kwietnia 2018r. (sobota) godz. 11.00 boisko Orlik w Koszalinie przy ul. Jedności – organizator Wybrzeże Biesiekierz, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Jacek Machała tel. 694 484 910,

7) 19 maja  2018 r. (sobota) godz. 11.00   w Boninie na boisku Orlik – uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator Zryw/AP Kretomino, a osoba odpowiedzialna  prezes Klubu Andrzej Sakalski 501 264 199, Piotr Stefanów tel. 506 894 088,

oraz

Finały : - KOZPN czerwiec 2018 roku

- ZZPN czerwiec 2018 r.

 

III. kategoria Żak (rocznik 2009/2010) :

 

- terminy turniejów :

1) 9 września 2017r. (sobota) godz. 11.00 w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 – organizator UKS Olimpia Bobolice, a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

2) 7 października 2017r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

3) 5 listopada 2017r. (niedziela) godz. 11.00 w Mielnie w hali sportowej przy ZS ul. Lechitów 19 – organizator Akademia Piłkarska Mielno – osoba odpowiedzialna Mariusz Gosławski tel. 514 116 607, Ewa Juchniewicz tel.607 121 446,

4) 2 grudnia 2017r. (sobota) godz. 11.00 - w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 ( obowiązuje obuwie na jasnej podeszwie) organizator LUKS Iskra/SP Kłanino/Olimpia Bobolice , a osoba odpowiedzialna prezes LUKS Iskra/SP Kłanino Mariusz Walaszczyk tel. 602 198 552, Henryk Kowalski tel. 604 138 872,

5) 17 luty 2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

6) 24 marca  2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

7) 14 kwietnia 2018r.(sobota)  od godz. 11.00 w Sianowie  w  hali sportowej przy SP 2 ul. Dworcowa 26a - organizator  SAS w Sianowie , a osoba odpowiedzialna prezes Klubu Marek Walker tel. 600 040 231, Piotr Starzecki tel. 503 021 151,

8) 26 maja 2018r. (sobota) godz. 11.00 na boisku szkolnym w Dąbrowie lub w hali w Sianowie  - uroczyste zakończenie i  podsumowanie - organizator SP Dąbrowa – a osoba odpowiedzialna Sebastian Wroński tel. 603 101 424,

oraz

 

Finał KOZPN -  czerwiec 2018 -  reprezentacja Powiatu Koszalińskiego  (po  jednym/dwóch  zawodników z klubu) – odpowiedzialny koordynator Henryk Kowalski.

 

 

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Odsłon : 1213029
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy