Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

Terminarz i (LBO - Powiat Koszalin sezon 2018/19

LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2012 - POWIAT ZIEMSKI KOSZALIN
sezon piłkarski 2018/2019


T E R M I N A R Z


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

21.01.19(PO) g.16.30 SKRZAT

23.01.19(ŚR) g.17.30 ŻAK

24.01.19(CZ) g.16.30

MŁODZIK i ORLIK


Ferie Zimowe 2019

na sportowo z Olimpią

(dzieci 2-13 lat)

Bobolice hala ul.Głowackiego

28.01-10.02.2019

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

26.01.19(SO) g.11.00 Sianów hala

(wyj. godz. 9.30)


Orlik U 10 (2008/09)

16.02.19(SO) g.11.00 Bobolice

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

23.02.19(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)

 

 

 

Tabele

Młodzik – U13

3 turniej w Bobolicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. Olimpia Bobolice

8

8-5

2. Bajgiel Będzino

3.Victoria I Sianów

7

7

8-4

7-4

4. SP I Bonin

2

2-6

5. Bajgiel II Będzino

2

4-10

Grupa II

 

 

1. Gryf Polanów

6

8-3

2. Olimpia/LUKS Bobolice

5

2-1

3. Victoria II Sianów

4. SP II Bonin

4

1

5-6

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

3

3

Wybrzeże Biesiekierz

1

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

1

1

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

3

3

1

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

3

3

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

3

2

1

Dabrowa/Sieciemin

3

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1247599
IMIENINY
Wczoraj Agnieszki Jaroslawa

Dzisiaj : Anastazego Wincentego

Jutro : Ildefonsas Rajmunda