Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

Wspierają Nas

Gmina Bobolice - Główny Partner Klubu

http://www.bobolice.pl

Urząd Marszałkowski

Województwa Zachodniopomorskiego

http://www.wzp.pl

Zachodniopomorskie Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe

http://lzs.pl

Powiat Koszaliński

www.powiat.koszalin.pl

Nadleśnictwo Bobolice

www.szczecinek.lasy.gov.pl/bobolice


PCO Group Sp. z o. o.w Bobolicach

www.pco-group.com/pl


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bravo

Arnold Klimek w Bobolicach


Contema Sp. z o.o.z siedzibą w Bobolicach

www.contema.eu

Swepol  Sp. z.o.o.

w Cybulinie

 

Jesion  Trans Firma Handlowo Usługowa

Joanna ,Kamil  Jesionowski w Bobolicach

 

 

 

 

Informacje z naszych imprez  ukazują się na bieżąco

na następujących stronach internetowych :

http://ligowiec.net/pilkanozna/ligabaltycka/0

www.bobolice.pl

http://www.powiat.koszalin.pl

www.kozpn.pl

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

21.01.19(PO) g.16.30 SKRZAT

23.01.19(ŚR) g.17.30 ŻAK

24.01.19(CZ) g.16.30

MŁODZIK i ORLIK


Ferie Zimowe 2019

na sportowo z Olimpią

(dzieci 2-13 lat)

Bobolice hala ul.Głowackiego

28.01-10.02.2019

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

26.01.19(SO) g.11.00 Sianów hala

(wyj. godz. 9.30)


Orlik U 10 (2008/09)

16.02.19(SO) g.11.00 Bobolice

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

23.02.19(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)

 

 

 

Tabele

Młodzik – U13

3 turniej w Bobolicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. Olimpia Bobolice

8

8-5

2. Bajgiel Będzino

3.Victoria I Sianów

7

7

8-4

7-4

4. SP I Bonin

2

2-6

5. Bajgiel II Będzino

2

4-10

Grupa II

 

 

1. Gryf Polanów

6

8-3

2. Olimpia/LUKS Bobolice

5

2-1

3. Victoria II Sianów

4. SP II Bonin

4

1

5-6

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

3

3

Wybrzeże Biesiekierz

1

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

1

1

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

3

3

1

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

3

3

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

3

2

1

Dabrowa/Sieciemin

3

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1247596
IMIENINY
Wczoraj Agnieszki Jaroslawa

Dzisiaj : Anastazego Wincentego

Jutro : Ildefonsas Rajmunda