Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Wspierają Nas

Gmina Bobolice - Główny Partner Klubu

http://www.bobolice.pl

Urząd Marszałkowski

Województwa Zachodniopomorskiego

http://www.wzp.pl

Zachodniopomorskie Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe

http://lzs.pl

Powiat Koszaliński

www.powiat.koszalin.pl

Nadleśnictwo Bobolice

www.szczecinek.lasy.gov.pl/bobolice


PCO Group Sp. z o. o.w Bobolicach

www.pco-group.com/pl


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bravo

Arnold Klimek w Bobolicach


Contema Sp. z o.o.z siedzibą w Bobolicach

www.contema.eu

Swepol  Sp. z.o.o.

w Cybulinie

 

Jesion  Trans Firma Handlowo Usługowa

Kamil  Jesionowski w Bobolicach

 

Zofia Biazik

Bobolice ul. Jagoszewskiego 9

 

 

Informacje z naszych imprez  ukazują się na bieżąco

na następujących stronach internetowych :

http://ligowiec.net/pilkanozna/ligabaltycka/0

www.bobolice.pl

http://www.powiat.koszalin.pl

www.kozpn.pl

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Pływać każdy może

zakończenie projektu

Porost - Rajska Plaża

20.06.18(środa)

wyjazd PKS g.16.00


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Bobolice stadion ul.Mickiewicza

22.06.18(Piątek)

godz.15.00- teoria

godz.16.00- 18.30 praktyka


Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko

28.07-04.08.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1205134
IMIENINY
Wczoraj Diny Bogny

Dzisiaj : Alicji Alojzego

Jutro : Pauliny Tomasza