UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Wspierają Nas

Gmina Bobolice - Główny Partner Klubu

http://www.bobolice.pl


Urząd Marszałkowski

Województwa Zachodniopomorskiego

http://www.wzp.pl


Zachodniopomorskie Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe

http://lzs.pl


Powiat Koszaliński

www.powiat.koszalin.pl


Nadleśnictwo Bobolice

www.szczecinek.lasy.gov.pl/bobolice


PCO Group Sp. z o. o.w Bobolicach

www.pco-group.com/pl


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bravo

Arnold Klimek w Bobolicach


Contema Sp. z o.o.z siedzibą w Bobolicach

www.contema.eu

Swepol  Sp. z.o.o.

w Cybulinie


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Mirosława Jarzyńska

Chociwle 6

www.jarzynscy.pl

 

 

Informacje z naszych imprez  ukazują się na bieżąco

na następujących stronach internetowych :

http://ligowiec.net/pilkanozna/ligabaltycka/0

www.bobolice.pl

http://www.powiat.koszalin.pl

www.kozpn.pl

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Zmiana godz. zajęć od 18.01.2022

hala ul.Głowackiego 7

WT/CZ

g.16.00-17.15 Tramp/Mło (2007-2010)

g.17.15-18.30 Orlik/Żak (2011-2013)

 

Piłkarski Turniej  Gminny "3PO3"

hala ul.Głowackiego 7

- 24.01(PO) godz.16.30

Skrzat/Skrzacik (2014 i mł.),

g.17.30 Dziewczęta(2011 i mł.)

- 25.01(WT) godz.16.00

Orlik/Żak(2011-2013),

g.17.15 Tramp/Młodzik(2007-2010)

 

Ferie Zimowe 2022 na sportowo

31.01-13.02.2022r.

 

 

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Odsłon : 1544416
IMIENINY
Wczoraj Fabiana Sebastiana

Dzisiaj : Agnieszki Jaroslawa

Jutro : Anastazego Wincentego