w godz. popołudniowych tel.604 138 872,

509 290 809, 691 498 953, 606 271, 795

email : olimpia-bobolice@wp.pl

Mała Piłkarska Kadra Czeka w Bobolicach

Turniej Okręgu Koszalińskiego w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka LZS 2016

Foto Mała Piłkarska Kadra Czeka  LZS w Bobolicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

Dnia 23 maja 2016r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbyły się Mistrzostwa Okręgu Koszalińskiego w ramach 6 Ogólnopolskiego Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka LZS w kategorii chłopców rocznik 2003 i młodsi.

Celem turnieju jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację piłki nożnej wśród dzieci. Przegląd i wstępna selekcja uzdolnionych ruchowo dzieci do uprawiania piłki nożnej i dalszego szkolenia w sekcjach klubowych oraz promocja zdrowego trybu życia, zasad fair play i upowszechniania sportu na obiektach Orlik 2012.

Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice – sponsor Energa, a współorganizatorem Zachodniopomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Szczecinie i Gmina Bobolice.

W zawodach wzięły udział cztery zespoły zespoły MGLKS Błonie Barwice, LUKS Iskra/SP Kłanino, UKS Olimpia I Bobolice i UKS Olimpia II Bobolice. Grano systemem pucharowym dwa razy 15 minut.

Turniej był popisem strzeleckim zawodników w czterech spotkaniach padło aż 50 bramek, a niektóre bardzo ładne. W eliminacjach UKS Olimpia I Bobolice pokonał UKS Olimpię II Bobolice 9:4, natomiast MGLKS Błonie Barwice wysoko wygrało z LUKS Iskra/SP Kłanino 15:1. W meczu o III miejsce LUKS Iskra/SP Kłanino niespodziewanie wygrał z UKS Olimpia II Bobolice 7:3. Natomiast w meczu finałowym MGLKS Błonie Barwice pewnie pokonało pierwszy zespół Olimpii 9:2.

Piłkarze z Barwic bezapelacyjnie zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału województwa Zachodniopomorskiego, który zostanie rozegrany w Płotach w dniu 18 czerwca 2016r. w ramach XXI Letnich Jubileuszowych Igrzysk LZS Samorządów Gmin Województwa Zachodniopomorskiego.

Podopieczni trenera Łukasza Zająca wystąpili w składzie : Jakub Tomaszewicz, Mariusz Kondratowicz, Jakub Stupak, Dominik Buszowiecki, Dawid Śliwiński, Kacper Trakul, Paweł Pacześny, Bartłomiej Frątczak i Mateusz Łukas.

Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy drobne upominki. Mecze sędziował Kacper Czarnota, któremu pomagał Mateusz Budniak, a opiekę medyczną pełniła Teresa Pietruszka.