Powiatowa Liga Bałtycka

---------------------------------------------------------

23.09 Bobolice - Orlik U10

6.10 Kretomino - Żak U8 gr.I

7.10 Będzino - Młodzik U13

 

 

Olimpia powitała 1 Dzień Wiosny na sportowo

 

 

 


Na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbyły się pierwsze tegoroczne zajęcia   na świeżym powietrzu w ramach akcji "1 Dzień Wiosny 2017 na sportowo".


 

 

 

 

 

 

Foto 1 Dzień  Wiosny z Olimpią

Zdjęcia są dostępne na FB

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice



Przy pięknej słonecznej pogodzie we wtorek 21 marca 2017r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbył się „1 Dzień Wiosny 2017 na sportowo”.

Sportowe powitanie wiosny, przynajmniej tej kalendarzowej sprawiło wszystkim sporo radości. Dopisała nie tylko pogoda, ale również frekfencja.

W tym roku uczestnicy wykonywali głównie konkurencje wzorowane na popularnym programie Canal + „Turbokozak” z podziałem na dwie kategorie wiekowe „Młodsi” i „Starsi”.

Zabawa była przednia. Najwięcej trudności sprawiał „Kręcioł” i „Rzut karny w ciemno”. W pozostałych konkurencjach zawodnicy radzili sobie w miarę dobrze.

Na zakończenie rozegrano mini turniej piłki nożnej, w którym pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajął zespół Dominiki Kozińskiej.

Trud i wysiłek został nagrodzony słodkimi upominki.

Głównym celem imprezy była promocja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu i został osiągnięty.

Organizatorem tej udanej imprezy był UKS Olimpia Bobolice.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Orlików

23.09 ( niedziela)

U10(r.2008/2009)

Bobolice Stadion Miejski

ul.Mickiewicza 20

(zbiórka godz. 10.15)


Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice boisko Olimpia

ul.Pocztowa 15

24.09 g.16.30 Skrzat

26.09 g.17.30 Żak

27.09 g.17.30 Młodzik/Orlik

Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 1217465
IMIENINY
Wczoraj Januarego Konstancji

Dzisiaj : Filipiny Eustachego

Jutro : Jonasza Mateusza