Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

Gablota na boisku Olimpii już stoi

 

 

 

 

Gablota została zamontowana na obiekcie klubowym przy ul. Pocztowej 15

 

 

 

Foto Gablota klubowa na boisku przy ul. Pocztowej 15

W Bobolicach przy boisku Olimpia ul. Pocztowa 15 została zamontowana gablota informacyjna, którą otrzymaliśmy od Burmistrza Bobolic Mieczysławy Brzozy z okazji Jubileuszu XX-lecia.

Właśnie w tym miejscu będą zamieszczane min. bieżące wiadomości z działalności klubowej.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Pływać każdy może umieć

Park Wodny Koszalin

od 1.03-19.04.2019

wyj. piątek godz.13.50

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

25.03(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

Wiosenny Turniej Skrzatów

Bobolice 2019

hala ul.Głowackiego

30.03(SO) g.11.00

SKRZAT U6, SKRZACIK U5

Bobolicka Liga Gmina "3PO3"

Bobolice hala ul.Głowackiego

15.04.(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

14..04(N) g.11.00

boisko Orlik w Mścicach

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

27.04(SO) g.11.00

Świeszyno boisko Orlik

(wyj. PKS godz. 9.30)

Orlik U 10 (2008/09)

28.04(N) g.11.00 Koszalin

Orlik ul.Jedności

(wyjazd 9.45)

 

Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

4

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

4

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

4

4

Wybrzeże Biesiekierz

2

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Odsłon : 1259171
IMIENINY
Wczoraj Marka Gabriela

Dzisiaj : Marioli Wienczyslawa

Jutro : Emanuela Larysy Teodora