Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Powiatowy Turniej Młodzików w Świeszynie

 

 

 

 

UKS Olimpia I Bobolice druga na turnieju w Mielnie, ale nadal prowadzi w Lidze Młodzików

 

Gratulujemy!!!

 

 

 

Foto Na turnieju w Świeszynie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

W niedzielę 23 kwietnia 2017r. przy wietrznej pogodzie na Orliku w Świeszynie, odbył się piąty turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzik (rocznik 2004 i młodsi).

Dobrze w zawodach spisały się nasze zespoły. Olimpia chociaż zajęła drugie miejsce to umocniła się na pozycji lidera. Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Nathan Bielecki (kapitan zespołu) , Bartosz Szlachciak (7 bramek), Mateusz Domański , Damian Kęsicki (3), Dominika Kozińska (3), Tymon Kinder (4) i Kuba Kościołowski

Drugi zespół Olimpia/LUKS Iskra SP/Kłanino wygrał jeden mecz, ale nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli. Drużyna grała w składzie : Oskar Szal ( kapitan zespołu), Filip Arendarczyk (1), Hubert Zimnicki, Tymoteusz Skiba (1), Kacper Sidoruk, Bartosz Stanisławski, Igor Bortnik, Adrian Jastrowski, Oliwier Żebrowski, Oliwier Subzda, Marcel Walaszczyk (6) i Radosław Olszewski.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów z takich klubów jak : Akademia Piłkarska I Mielno ( trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz), Akademia Piłkarska II Mielno ( trener Mariusz Gosławski, kierownik zespołu Ewa Juchniewicz), SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogumiła Markiewicz), SP Konikowo (trener Bartłomiej Kuniczuk), UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski ) i Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski). Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 2x 7 minut.

Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek i napoje przygotowane przez organizatorów SP Konikowo. Osobą odpowiedzialną za sprawny przebieg zawodów był Bartosz Kuniczuk, któremu pomagał Paweł Stołowski.

Po czterech turniejach w klasyfikacji strzelców prowadzi Bartosz Szlachciak, który strzelił 34 bramki przed Marcelem Walaszczykiem 26 goli i Damianem Kęsickim zdobywcą 20 bramek.

Następny turniej finałowy na którym odbędzie się uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród zostanie rozegrany się w niedzielę 21 maja 2017r. od godz. 11.00 na boisku Orlik w Boninie. Organizatorem będzie SP Bonin, a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik tel. 694 948 272.

Należy podkreślić, że zespoły UKS Olimpia Bobolice i Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino wzięły udział w zawodach w ramach projektów realizowanych zgodnie z zadaniem publicznym  upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.


 

 

Wyniki:

AP I Mielno - AP II Mielno 0:6

UKS Olimpia Bobolice – Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino 3:0

SP Bonin – SP Konikowo 1:5

AP I Mielno - Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino 0:5

AP II Mielno - SP Konikowo 1:0

UKS Olimpia Bobolice - SP Bonin 5:0

AP I Mielno - SP Konikowo 1:7

AP II Mielno - UKS Olimpia Bobolice 2:4

Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:4

AP I Mielno - UKS Olimpia Bobolice 0:5

AP II Mielno - SP Bonin 3:2

SP Konikowo - Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino 5:2

SP Bonin - AP I Mielno 2:1

Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino - AP II Mielno 1:5

SP Konikowo - UKS Olimpia Bobolice 2:0

Tabela końcowa turnieju :

1. SP Konikowo 5 12 19-5

2. UKS Olimpia Bobolice 5 12 17-4

3. AP II Mielno 5 12 17-7

4. SP Bonin 5 6 9-14

5. Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino 5 3 8-17

6. AP I Mielno 5 0 2-25

Tabela po V turniejach :

1. UKS Olimpia Bobolice 25 68 80-11

2. Olimpia/LUKS Iskra/SP Kłanino 25 40 47-41

3. S SP Konikowo 25 34 43-33

4. SP Bonin 25 34 38-43

5. AP II Mielno 25 28 45-54

6. AP I Mielno 25 11 15-80

Klasyfikacja strzelców :

34- Bartosz Szlachciak (Olimpia ),

26 - Marcel Walaszczyk (LUKS),

20 - Damian Kęsicki (Olimpia),

18- Maksymilian Juchniewicz (AP II),

16 –Nikodem Truszkowski (Konikowo),

15 - Kamil Kowal (Bonin), Jakub Madej (LUKS),

13 - Tymon Kinder (Olimpia ),

12- Patryk Sapilak (Konikowo),

11 - Dominika Kozińska (Olimpia ), Dominik Wawrzkiewicz (Bonin),

8 - Fabian Banaś (AP II), Wiktor Piszczek (AP II),

7- Mateusz Domański (Olimpia ),

6- Jakub Ignacak (AP II), Jakub Szulczewski (AP II),

5- Patryk Marczak (AP II), Mateusz Matuszewski (Konikowo), Bartosz Sobański (Bonin),

4- Wiśniewski (Konikowo), Damian Zabłocki (AP II),

3- Filip Arendarczyk, Bronowiecki (Konikowo), Oliwier Nowocień (LUKS), (Olimpia ), Tymoteusz Skiba (LUKS),

2- Józef Artym (Bonin), Michał Balicki (Bonin), Marcin Cerk (Konikowo), Aleksander Gałka (AP II), Franciszek Lawrenc (AP II), Norbert Opaliński (LUKS), Krystian Ramiączek (LUKS), Wiktor Ułanowski (Olimpia ), Patryk Wieruszewski (AP II), sam.,

1- Nikodem Gracjan Charysz (Bonin), Sebastian Głyżewski(AP I), Błażej Hrymnak (AP II), Dawid Krajczyński (Bonin), Adrian Psikorowski (AP I), Paweł Marcin Żynis (Bonin).

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Pływać każdy może

zakończenie projektu

Porost - Rajska Plaża

20.06.18(środa)

wyjazd PKS g.16.00


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Bobolice stadion ul.Mickiewicza

22.06.18(Piątek)

godz.15.00- teoria

godz.16.00- 18.30 praktyka


Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko

28.07-04.08.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Odsłon : 1205148
IMIENINY
Wczoraj Diny Bogny

Dzisiaj : Alicji Alojzego

Jutro : Pauliny Tomasza