Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

Majowy nabór dzieci od 3 lat do Olimpii Bobolice

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że od 2  maja 2017 roku obowiązuje nowy plan treningowy oraz prowadzony jest wiosenny  nabór dzieci  dzieci (dziewczęta i chłopcy) w wieku od 3 do 12 lat na zajęcia piłkarskie.

Trenuj z nami, a może Ty zostaniesz gwiazdą reprezentacji Polski !

Poniżej plan imprez i treningów od  2 maja 2017r. :

 

 

 

Foto  Baner naborowy

 

Informujemy, że UKS Olimpia Bobolice informuje prowadzi majowy nabór uzupełniający (dziewczęta i chłopcy) w wieku od 3 do 12 lat na zajęcia piłkarskie.

Szczególnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami z najmłodszych roczników 2014/2013/2012/2011/2010 oraz 2009/2008 do Akademii Piłkarskiej Olimpii. Należy podkreślić, że nie prowadzimy selekcji, a pierwsze zajęcia są nieodpłatne.

Zajęcia odbywają się na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.00-18.30 oraz w sobotę od 13.00 do 14.30.

Bliższych informacji udziela Henryk Kowalski prezes Klubu kontakt : tel. 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Dawid Olearczyk tel.509 290 809 - Akademia Piłkarska.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Jednocześnie przedstawiamy plan imprez i treningów w maju br. :

PONIEDZIAŁEK
od 16.30 – 17.30 AKADEMIA (rocznik 2011 i młodsi)
17.30 –19.00 ŻAK/SKRZAT( rocznik 2008/2009/2010)

WTOREK
17.00–18.30 Młodzik/Orlik ( r.2004/2005/2006/2007)

ŚRODA

od 16.30 – 17.30 AKADEMIA (rocznik 2011 i młodsi)
17.30 –19.00 ŻAK/SKRZAT( rocznik 2008/2009/2010)

CZWARTEK
17.00–18.30 Młodzik/Orlik ( r.2004/2005/2006/2007)


oraz jeżeli zespoły nie mają turniejów :

SOBOTA
14.00–15.30 Młodzik/Orlik/ŻAK ( r. 2004/2005/2006/2007 oraz 2008/2009)

Plan imprez na maj br. :

1) Bobolicka Liga Gminna o Puchar Prezesa Olimpii - boisko ul. Pocztowa 15 :

- 16.05(wtorek) godz.1630 – kategoria Orlik (2006 i młodsi)

2) Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin - FINAŁY

- 20.05(sobota) godz. 9.30 – wyjazd do Świeszyna na turniej Finałowy Żaków – trzy zespoły,

- 21.05(niedziela) godz. 9.45 – wyjazd do Bonina na turniej Finałowy Młodzików – dwa zespoły,

3) Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza Bobolic (zapisy wszystkich chętnych 15 minut przed rozpoczęciem) : boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15:

-22.05 (poniedziałek ) godz.16.30 –rocznik 2012 i młodsi,
godz.17.30 –rocznik 2008/2009 i 2010/2011,

-23.05 (wtorek ) godz.17.00 – r. 2004/2005 i 2006/2007

4) Zebranie Spr.-Wyborcze UKS Olimpia Bobolice – świetlica przy boisku ul. Pocztowa 15 :

- 25.05(czwartek) godz.18.15

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Pływać każdy może umieć

Park Wodny Koszalin

od 1.03-19.04.2019

wyj. piątek godz.13.50

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

25.03(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

Wiosenny Turniej Skrzatów

Bobolice 2019

hala ul.Głowackiego

30.03(SO) g.11.00

SKRZAT U6, SKRZACIK U5

Bobolicka Liga Gmina "3PO3"

Bobolice hala ul.Głowackiego

15.04.(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

14..04(N) g.11.00

boisko Orlik w Mścicach

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

27.04(SO) g.11.00

Świeszyno boisko Orlik

(wyj. PKS godz. 9.30)

Orlik U 10 (2008/09)

28.04(N) g.11.00 Koszalin

Orlik ul.Jedności

(wyjazd 9.45)

 

Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

4

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

4

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

4

4

Wybrzeże Biesiekierz

2

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1259296
IMIENINY
Wczoraj Marka Gabriela

Dzisiaj : Marioli Wienczyslawa

Jutro : Emanuela Larysy Teodora