Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

Majowy nabór dzieci od 3 lat do Olimpii Bobolice

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że od 2  maja 2017 roku obowiązuje nowy plan treningowy oraz prowadzony jest wiosenny  nabór dzieci  dzieci (dziewczęta i chłopcy) w wieku od 3 do 12 lat na zajęcia piłkarskie.

Trenuj z nami, a może Ty zostaniesz gwiazdą reprezentacji Polski !

Poniżej plan imprez i treningów od  2 maja 2017r. :

 

 

 

Foto  Baner naborowy

 

Informujemy, że UKS Olimpia Bobolice informuje prowadzi majowy nabór uzupełniający (dziewczęta i chłopcy) w wieku od 3 do 12 lat na zajęcia piłkarskie.

Szczególnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami z najmłodszych roczników 2014/2013/2012/2011/2010 oraz 2009/2008 do Akademii Piłkarskiej Olimpii. Należy podkreślić, że nie prowadzimy selekcji, a pierwsze zajęcia są nieodpłatne.

Zajęcia odbywają się na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.00-18.30 oraz w sobotę od 13.00 do 14.30.

Bliższych informacji udziela Henryk Kowalski prezes Klubu kontakt : tel. 604 138 872, email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz Dawid Olearczyk tel.509 290 809 - Akademia Piłkarska.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

Jednocześnie przedstawiamy plan imprez i treningów w maju br. :

PONIEDZIAŁEK
od 16.30 – 17.30 AKADEMIA (rocznik 2011 i młodsi)
17.30 –19.00 ŻAK/SKRZAT( rocznik 2008/2009/2010)

WTOREK
17.00–18.30 Młodzik/Orlik ( r.2004/2005/2006/2007)

ŚRODA

od 16.30 – 17.30 AKADEMIA (rocznik 2011 i młodsi)
17.30 –19.00 ŻAK/SKRZAT( rocznik 2008/2009/2010)

CZWARTEK
17.00–18.30 Młodzik/Orlik ( r.2004/2005/2006/2007)


oraz jeżeli zespoły nie mają turniejów :

SOBOTA
14.00–15.30 Młodzik/Orlik/ŻAK ( r. 2004/2005/2006/2007 oraz 2008/2009)

Plan imprez na maj br. :

1) Bobolicka Liga Gminna o Puchar Prezesa Olimpii - boisko ul. Pocztowa 15 :

- 16.05(wtorek) godz.1630 – kategoria Orlik (2006 i młodsi)

2) Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin - FINAŁY

- 20.05(sobota) godz. 9.30 – wyjazd do Świeszyna na turniej Finałowy Żaków – trzy zespoły,

- 21.05(niedziela) godz. 9.45 – wyjazd do Bonina na turniej Finałowy Młodzików – dwa zespoły,

3) Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza Bobolic (zapisy wszystkich chętnych 15 minut przed rozpoczęciem) : boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15:

-22.05 (poniedziałek ) godz.16.30 –rocznik 2012 i młodsi,
godz.17.30 –rocznik 2008/2009 i 2010/2011,

-23.05 (wtorek ) godz.17.00 – r. 2004/2005 i 2006/2007

4) Zebranie Spr.-Wyborcze UKS Olimpia Bobolice – świetlica przy boisku ul. Pocztowa 15 :

- 25.05(czwartek) godz.18.15

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Pływać każdy może

zakończenie projektu

Porost - Rajska Plaża

20.06.18(środa)

wyjazd PKS g.16.00


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Bobolice stadion ul.Mickiewicza

22.06.18(Piątek)

godz.15.00- teoria

godz.16.00- 18.30 praktyka


Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko

28.07-04.08.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 1205132
IMIENINY
Wczoraj Diny Bogny

Dzisiaj : Alicji Alojzego

Jutro : Pauliny Tomasza