Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

Po raz kolejny w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Dzieci i ich rodzice z gminy Bobolice   w ramach projektu Społecznik "Duży czy mały - basen wspaniały" po raz kolejny  przebywali w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Foto W Parku Wodnym Koszalin

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice


W niedzielę 19 listopada 2017r. pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci z gminy Bobolice wraz z rodzicami i opiekunami po raz kolejny bawiła się w Parku Wodnym Koszalin.

W czasie pobytu na basenie uczestnicy skonsumowali również gorący posiłek w Barze Wodnym.

 

Był to ostatni wyjazd w ramach zadania publicznego pn. „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych” projektu grupy nieformalnej UKS Olimpia Bobolice.

 

Niemniej Klub planuje zorganizować kolejny wyjazd w okresie ferii zimowych 2018.

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Odsłon : 1201816
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny