Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2017 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000111283

w rubryce „cel szczegółowy"należy wpisać :

dla UKS Olimpia Bobolice

 

Po raz kolejny w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Dzieci i ich rodzice z gminy Bobolice   w ramach projektu Społecznik "Duży czy mały - basen wspaniały" po raz kolejny  przebywali w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Foto W Parku Wodnym Koszalin

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice


W niedzielę 19 listopada 2017r. pięćdziesięcioosobowa grupa dzieci z gminy Bobolice wraz z rodzicami i opiekunami po raz kolejny bawiła się w Parku Wodnym Koszalin.

W czasie pobytu na basenie uczestnicy skonsumowali również gorący posiłek w Barze Wodnym.

 

Był to ostatni wyjazd w ramach zadania publicznego pn. „Program SPOŁECZNIK – zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych” projektu grupy nieformalnej UKS Olimpia Bobolice.

 

Niemniej Klub planuje zorganizować kolejny wyjazd w okresie ferii zimowych 2018.

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Park Wodny Koszalin

"Pływać każdy może umieć"

wyjazdy do Koszalina

w piątki od 2.03 do 20.04

z przyst. PKS g.13.50


LIGA BAŁTYCKA

ORLIK U10

Mielno 03.03.18(SO)

(wyj. godz.930)

ŻAK U8

Sianów 24.03.18(SO)

(wyj. godz.930)

MŁODZIK  U13

Bonin 22.04.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

5.03(PO) g.16.00 Skrzaty

7.03(ŚR) godz. 17.00 Żak

8.03(CZ)16.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1182026
IMIENINY
Wczoraj Macieja Marka

Dzisiaj : Cezarego Donata

Jutro : Miroslawa Aleksandra