Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

Liga Bałtycka Orlików w Mielnie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Mielnie

 


 

 

 

Foto Na turnieju  w Mielnie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice


W niedzielę 26 listopada 2017r. w hali w Mielnie , odbył się trzeci turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Orlik U10.

W zawodach wzięło udział dziewięć  zespołów z podziałem na dwie grupy.

Dobrze spisali  się zawodnicy Olimpii I, którzy zajęli trzecie miejsce w turnieju. Nasi piłkarze wygrali z SAS Sianów 2:0 ( dwie bramki Zosia Kudłaczek) , AP II Mielno 2:1 (Tymek Skiba) oraz przegrali z liderem AP I Mielno 0:5  i  zespołem Zryw/AP Kretomino 0:1.

Natomiast Olimpia II zajęła czwarte miejsce Nasi zawodnicy zremisowali bezbramkowo z Falą ABFROST Gąski oraz przegrali po 0:2 z Wybrzeżem Biesiekierz i Zrywem/AP II Kretomino. Jednak należy podkreślić, że w Olimpii II występują młodsi zawodnicy.

Nasza ekipa wystąpiła w składzie :

Tobiasz Skiba, Tymoteusz Skiba Anatol Worońko, Mateusz Serowski, Zofia Kudłaczek, Mateusz Bereś, Jakub Kościołowski, Antoni Gołębiowski, Kuba Gołębiowski, Jakub Czarnecki Nadia Borowska, Emilia Adamus i Tymek Borowski.

Trener Henryk Kowalski podkreślił, że wszyscy zawodnicy zagrali dobrze, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyła strzelczyni dwóch bramek Zosia Kudłaczek oraz  Wiktoria Wieliczko, Kuba Kościołowski i Antek Gołębiowski.

W trakcie tradycyjnego pobytu nad morzem Bałtyckim, odbyły się trzy konkurencje biegowe po plaży. Dwukrotnie najlepszy był Kuba Kościołowski, a raz wygrała Zosia Kudłaczek.

Udział w zawodach, odbył się w ramach projektu „Mały Sport Wielka Radość” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego przez Gminę Bobolice.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w sobotę 9  grudnia 2017r. o godz. 11.00 w Sianowie.

 

Wyniki :

grupa I

UKS Olimpia I Bobolice - Zryw/AP I Kretomino   0:1

SAS Sianów          -  AP I Mielno       0:4

AP II Mielno – UKS Olimpia I Bobolice 1:2

(Tymek Skiba)

Zryw/AP I Kretomino     - SAS Sianów       2:0

AP II Mielno – AP I Mielno 0:4

UKS Olimpia I Bobolice - SAS Sianów       2:0

(Zosia Kudłaczek)

Zryw/AP I Kretomino     - AP I Mielno        1:2

AP II Mielno - SAS Sianów     1:1

AP II Mielno - Zryw/AP I Kretomino 0:1

UKS Olimpia I Bobolice - AP I Mielno        0:5

Tabela turnieju:

1. AP I Mielno 12 15-1

2. Zryw/AP I Kretomino 9 5-2

3. UKS Olimpia I Bobolice 6 4-7

4. AP II Mielno 1 2-8

5. SAS Sianów 1 1:9

Tabela po III turniejach :

1. AP I Mielno 29 33-6

2. Zryw/AP I Kretomino 16 11-13

3. UKS Olimpia I Bobolice 14 11-20

4. SAS Sianów 12 8:13

5. AP II Mielno 2 4-15

Grupa II :

UKS Olimpia II Bobolice - Fala ABFROST Gąski 0:0

Wybrzeże Biesiekierz - Zryw/AP II Kretomino 0:0

Fala ABFROST Gąski - Zryw/AP II Kretomino 1:1

UKS Olimpia II Bobolice – Wybrzeże Biesiekierz 0:2

Fala ABFROST Gąski  - Wybrzeże Biesiekierz 0:1

UKS Olimpia II Bobolice - Zryw/AP II Kretomino 0:2

Tabela po turnieju:

1. Wybrzeże Biesiekierz 7 3-0

2. Zryw/AP II Kretomino 5 3-1

3. Fala ABFROST Gąski 2 1-2

4. UKS Olimpia II Bobolice 1 0-4

Tabela po II turniejach:

 

1. Zryw/AP II Kretomino 10 6-3

2. Wybrzeże Biesiekierz 12 5-1

3. Fala ABFROST Gąski 5 1-2

4. UKS Olimpia II Bobolice 2 1-7

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1201801
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny