LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

24.11 Bobolice - Młodzik U13

8.12 Bobolice - Żak U8 gr.I

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

 

 

Liga Bałtycka Żaków i Młodzików w Bobolicach

 

 

W  Bobolicach zostały rozegrane dwa Turnieje Powiatowej Ligi Żaków i Młodzików

 


 

 

 

Foto  Żaki Olimpia/LUKS Bobolice

Foto Żaki UKS Olimpia Bobolice

Foto Żaki Olimpii grają z zespołem Bajgiel Będzino - sędziuje  Ireneusz Zubkowicz

Foto Zwycięzca Turnieju Młodzików - UKS Olimpia I Bobolice

Foto Młodzicy UKS Olimpia II Bobolice

 

Foto Zespół Młodzików Olimpia/LUKS Bobolice

Foto Mecz derbowy  decydujący o III miejscu w grupie drugiej pomiędzy zespołami Olimpii II i Olimpii/LUKS zakończony remisem 2:2

 

Foto Turnieje Ligi Bałtyckiej w Bobolicach 

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W sobotę 2 grudnia 2017r. w pięknej bobolickiej hali, odbył się kolejny turnieje w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak ( rocznik 2009 i młodsi). oraz Młodzik 9 rocz. 2004 i mł)
Od godz. 9.30 rywalizowali Żaki. Dopisali kibice, panowała super atmosfera, a młodzi sportowcy z pełnym zaangażowaniem demonstrowali swoje spore już umiejętności i bawili się grą w piłkę nożną.
W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów z podziałem na dwie grupy. Grupa I – UKS Olimpia Bobolice, AP Zryw I Kretomino, AP I Mielno, SP Dąbrowa/SP Sieciemin i SAS I Sianów oraz grupa II – Olimpia/LUKS Bobolice, AP Zryw II Kretomino, KS Bajgiel Będzino, AP II Mielno i SAS II Sianów.

Zgodnie z najnowszą unifikacją Polskiego Związku Piłki Nożnej  w tej kategorii wiekowej nie jest prowadzona klasyfikacja punktową. Mecze rozgrywane są na zmniejszonych boiskach i na mini bramki o wymiarach 3,00mx1,55m ufundowane przez PZPN.

Podopieczni trenera Dawida Olearczyka, któremu pomagał Andrzej Białoch wystąpili w składzie : Kamil Adamczewski, Kuba Gołębiowski, Bartek Kłos, Łukasz Adamczyk, Igor Kłos, Tymek Borowski, Antek Gołębiowski , Zuzia Skawińska, Mateusz Białoch, Zosia Kudłaczek, Aleks Dominikowski, Maciej Iżak, Nadia Borowska, Mikołaj Bubień, Mateusz Krauze,  Szymon Rutkowski i Kuba Kościołowski.

Natomiast od godz. 12.00 rywalizowali Młodzicy. W zawodach wzięło  udział osiem zespół z podziałem na dwie grupy.  Grupa I - UKS Olimpia Bobolice, SP Dąbrowa/SP Sucha Koszalińska. MKS Gryf  Polanów, SP I Bonin oraz  grupa II -  AP Mielno, SP II Bonin, Olimpia/LUKS Bobolice i UKS Olimpia II Bobolice.

Pierwsze miejsce w zawodach zajął zespół UKS Olimpia I Bobolice, który  pewnie wygrał wszystkie spotkania z SP Dąbrowa/Sucha Koszalińska 6:2, Gryfem Polanów 8:1 i SP I Bonin 6:1. Podopieczni Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Nathan Bielecki – Kacper Świtała ( kapitan zespołu – 1 bramka), Damian Kęsicki (9), Cyprian Juś, Mateusz Domański (3) i  Dominika Kozińska (7).

Występujące w II grupie dwie nasze drużyny UKS Olimpia II Bobolice i Olimpia/LUKS Bobolice w bezpośrednim meczu o trzecie miejsce zremisowały 2:2. Oba zespoły miały jednakowy bilans bramkowy (-12), ale więcej bramek (4) strzeliła  Olimpia II i została sklasyfikowana na III miejscu. Olimpia II grała w składzie Tomek Czarnota – Zosia Kudłaczek, Nadia Borowska, Tymek Skiba (2), Mateusz Bereś, Bartek Stanisławski, Maksymilian Rewkowski i  Filip Arendarczyk (2). Trener Henryk Kowalski. Czwarte zajął zespół Olimpia/LUKS występujący w składzie : Tobiasz Skiba, Radek Olszewski, Marcel Walaszczyk ( kapitan zespołu – 1 bramka), Kuba Czarnecki, Patryk Wojewoda, Kuba Kościołowski, Wiktoria Wieliczko i Mateusz Serowski, Trenerem jest Henryk Kowalski, któremu pomagał Mariusz Walaszczyk prezes LUKS Iskra/SP Kłanino.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek najlepsza drużyna z grupy II - AP Mielno od następnego turnieju będzie występowała  w grupie I. Natomiast  ostatni zespół z grupy I - SP Dąbrowa/Sucha Koszalińska spadła do grupy II.

Mecze sędziował Ireneusz Zubkowicz, Kacper Adamczyk i Filip Kłos, sędzią technicznym był Dawid Olearczyk, a opiekę medyczną sprawowała Teresa Pietruszka.

Zarząd UKS Olimpia Bobolice dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji turniejów, pracownikom hali oraz  sponsorom : Starostwu Koszalińskiemu i firmie PCO w Bobolicach . Organizatorem imprezy był UKS Olimpia Bobolice, który dla wszystkich uczestników zapewnił poczęstunek, napoje i słodkie upominki.

Zawody, odbył się w ramach projektu „Mały Sport Wielka Radość” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego przez Gminę Bobolice.

Kolejny turniej zostanie rozegrany w niedzielę 4 lutego 2018r.) od godz. 11.00 w hali w Polanowie.

 

Wyniki Młodzików:

Grupa I

UKS Olimpia I Bobolice - SP Dąbrowa/SP Sucha Koszalińska 6:2

MKS Gryf I Polanów - SP I Bonin  2:3

UKS Olimpia Bobolice - MKS Gryf I Polanów 8:1

SP Dąbrowa/SP Sucha Koszalińska - SP I Bonin 1:3

SP Dąbrowa/SP Sucha Koszalińska - MKS Gryf I Polanów 1:3

UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin 6:1

Tabela gr. I

1. UKS Olimpia Bobolice  9 20-4

2. SP I Bonin  6 7-9

3. MKS Gryf I Polanów 3 6-12

4. SP Dąbrowa/SP Sucha K. 0 4-12 – spadek do grupy II

Grupa II

Olimpia/LUKS Bobolice - SP II Bonin 0:2

UKS Olimpia II Bobolice -  AP Mielno 0:8

Olimpia/LUKS Bobolice - UKS Olimpia II Bobolice 2:2

SP II Bonin  - AP Mielno 1:2

SP II Bonin  - UKS Olimpia II Bobolice 6:2

Olimpia/LUKS Bobolice – AP Mielno 0:10


Tabela gr II

1. AP Mielno 9 20-1 – awans do grupy I

2. SP II Bonin 6 9-4

3. Olimpia/LUKS Bobolice 1 2-14

4. UKS Olimpia II Bobolice 1 4-16

 


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

22/24.10 g.16.30

Skrzacik/Skrzat/Żak

25.10 g.16.30 Młodzik/Orlik

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

24.11(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

8.12(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka . godz. 10.15)

 

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

 

 

Tabele

Młodzik – U13

Olimpia Bobolice

15

23-1

KS Bajgiel I Będzino

12

9-7

SP I Bonin

9

11-8

SP II Bonin

6

6-11

Olimpia/ Bobolice

3

6-11

KS Bajgiel II Będzino

0

3-20

Victoria Sianów

0

Gryf Polanów

0

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

1

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

1

1

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

1

1

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

1

1

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

1

1

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

1

0

Dabrowa/Sieciemin

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

2

2

1

1

Grupa II

KS Victoria I Sianów

0

 

Victoria SP 2 Sianów-dz

0

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

0

 

AP I Mielno

AP II Mielno

0

0

 

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

0

0

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Odsłon : 1222794
IMIENINY
Wczoraj Juliusza Lukasza

Dzisiaj : Pelagii Piotra

Jutro : Ireny Jana