Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Gala Sportu Olimpii 2017 za nami!

 

 

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice - zabawa, wyróżnienia i podsumowania!

 


 

Foto Gala Sportu w Olimpii

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W sobotę 16 grudnia 2017r. w bobolickiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbyła się Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice.

Imprezie towarzyszyły ogromne emocje. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale, świetnie się bawili, a zaangażowanie było 100 procentowe. Tradycyjnie dopisała frekwencja. Najliczniejszym zespołem rodzinnym byli Kłosowie – Aneta, Zenon, Filip i Igor. W  tym roku wzięła udział spora grupa wychowanków, którym jednocześnie dziękujemy za pomoc przy organizacji zawodów. Dziękujemy uczestnikom, sponsorom i kibicom za gorący doping.

Galę rozpoczęły wyścigi rzędów. Następnie odbyły się mini mecze piłkarskie Dzieci kontra Rodzice oraz Turniej Mistrzów PGPB 2017 w Getbola. W finale Starszych Dominika Kozińska wygrała zdecydowanie z Mateuszem Domańskim 10:3, a w meczu o trzecie miejsce Filip Arendarczyk wygrał z Tymkiem Skibą 5:4. Natomiast wśród Młodszych w finale po wyrównanej  grze Patryk Zdanowski pokonał Antka Gołębiowskiego 5:4. W meczu o trzecie miejsce Aleks Dominikowski wygrał z Hubertem Miłkiem 7:4.

Wyniki w spotkaniach piłkarskich Rodziców z Dziećmi nie były liczone chodziło o dobrą zabawę. Należy tylko odnotować, że trójmecz pomiędzy zespołami mieszanymi zakończył się wygraną Czerwonych. Drugie miejsce zajął zespół Czarnych, a trzecie Żółtych.

Podczas uroczystego zakończenia nagrody wręczała Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic. Pani Burmistrz rozpoczęła od wyróżnienia najlepszych zawodników w Piłkarskim Grand Prix Bobolice 2017 w Getbola dla których ufundowała puchary : Dominiki Kozińskiej (Młodzik), Filipa Arendaczyka (Orlik), Patryka Zdanowskiego ( Żak), Aleksa Dominikowskiego (Skrzat) i Zosi Lichacz (Skrzacik). Dyplomami i nagrodami rzeczowymi nagrodziła po trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej : Mateusza Domańskiego, Kacpra Świtałę, Tymka i Tobiasza Skibę, Huberta Miłka, Antka i Kubę Gołębiowskiego.  Podkreśliła ich umiejętności i pasję z jaką realizują swoje zainteresowania. Podziękowała rodzicom za zaangażowanie i ogromną pomoc w działalności klubu.

Następnie Henryk Kowalski prezes UKS Olimpia Bobolice ogłosił wyniki Plebiscytu na Najlepszego w 2017 Roku. Po raz kolejny pierwsze miejsce zajęła Dominika Kozińska, która zgromadziła 96 pkt. Na drugiej pozycji uplasował się Filip Arendarczyk (91), który wyprzedził trzeciego Tymoteusz Skibę o jeden punkt. Czwarte miejsce zajął Igor Bortnik (77), piąte Oskar Szal 75), a kolejne Mateusz Domański (71), Nathan Bielecki (70), Kacper Świtała (69), Marcel Walaszczyk (68), Maksymilian Rewkowski (56), Adrian Jastrowski (49) i Mateusz Serowski (43).

Przedstawił oczekiwaną z dużymi emocjami klasyfikację za najlepszą frekwencję na treningach i zawodach. Piłki za 2017 rok wygrali: Filip Arendarczyk wśród Młodzików, Tymek Skiba w kategorii Orlików, Antek Gołębiowski w Żakach i Jasiu Kłos w Skrzatach.

Należy zaznaczyć, że wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali drobne upominki i popcorn ufundowany przez firmę PCO w Bobolicach.

Podsumowując miniony rok prezes Olimpii pokrótce omówił zrealizowane projekty i zadania oraz poinformował o planach na 2018r. Zaakcentował owocną współpracę z gminą Bobolice i Panią Burmistrz. Zwrócił uwagę na bardzo duże zainteresowanie dzieci piłką nożną. Na przykład w kategorii Skrzacików rocznik 2012/2013/2014 ćwiczy obecnie prawie 30 zawodników, co jest ogromną zasługą trenera Dawida Olearczyka. Dlatego Klub planuje  od września przyszłego roku zatrudnić do najmłodszej grupy drugiego trenera.

Kończąc swoje wystąpienia zarówno Pani Burmistrz jak i prezes Olimpii założyli wszystkim życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia  oraz Nowego Roku.

 


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice
2.

Olimpia/LUKS Bobolice
3.

SP I Bonin
4.

SP II Bonin
5.

KS Bajgiel I Będzino
6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 
 

Żak U8 
1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino3
Victoria  Sianów4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino
9

AP II Mielno

 10

SP Świeszyno

 11 UKS SP2 Victoria SianówMapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Odsłon : 1213022
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy