Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Plan imprez na styczeń 2018r.

 

 

 

W styczniu 2018r. zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji feryjnych

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 

 

Foto Archiwum - zajęcia w hali


 

I. ZAPLANOWANE   IMPREZY :

1) Akcja „Ferie Zimowe 2018 – na sportowo” - zaktualizowana!

( zajęcia rekreacyjno-sportowe dla wszystkich rocz. od 2014 do 2004 w hali ul.Głowackiego 7)

- 15/22.01(PO)godz.16.00-18.00

- 16/23.01(WT) g.16.30-18.00

- 17/24.01(ŚR) g.16.00-18.00

- 18/25.01(CZ) g.16.00-18.00

- 20/27.01(SO) g.10.30-13.30

- 21.01(N)g.11.00-16.30 wyjazd (przystanku PKS) do Parku Wodnego Koszalin (odpłatność 10 zł członkowie Klubu, 21zł pozostałe osoby) – ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń, zapisy u Henryka Kowalskiego)

-22 stycznia (PO) o godz.12.00 KULIG - zbiórka przy ogródkach działkowych ul. Spacerowa. W programie przejazd sankami, gry i zabawy na śniegu oraz gorąca grochówka.

Należy posiadać własne sanki z linką lub mocnym sznurkiem oraz ubiór dostosowany do panujących warunków (kurtka, czapka, szalik, rękawiczki, odpowiednie buty, itp.).

Najmłodsze dzieci tylko z opiekunem

Uwaga : zapisy na Ferie osób chętnych z poza Klubu do 11 stycznia )

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Odsłon : 1213040
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy