LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

24.11 Bobolice - Młodzik U13

8.12 Bobolice - Żak U8 gr.I

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

 

 

Plan imprez na styczeń 2018r.

 

 

 

W styczniu 2018r. zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji feryjnych

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 

 

Foto Archiwum - zajęcia w hali


 

I. ZAPLANOWANE   IMPREZY :

1) Akcja „Ferie Zimowe 2018 – na sportowo” - zaktualizowana!

( zajęcia rekreacyjno-sportowe dla wszystkich rocz. od 2014 do 2004 w hali ul.Głowackiego 7)

- 15/22.01(PO)godz.16.00-18.00

- 16/23.01(WT) g.16.30-18.00

- 17/24.01(ŚR) g.16.00-18.00

- 18/25.01(CZ) g.16.00-18.00

- 20/27.01(SO) g.10.30-13.30

- 21.01(N)g.11.00-16.30 wyjazd (przystanku PKS) do Parku Wodnego Koszalin (odpłatność 10 zł członkowie Klubu, 21zł pozostałe osoby) – ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń, zapisy u Henryka Kowalskiego)

-22 stycznia (PO) o godz.12.00 KULIG - zbiórka przy ogródkach działkowych ul. Spacerowa. W programie przejazd sankami, gry i zabawy na śniegu oraz gorąca grochówka.

Należy posiadać własne sanki z linką lub mocnym sznurkiem oraz ubiór dostosowany do panujących warunków (kurtka, czapka, szalik, rękawiczki, odpowiednie buty, itp.).

Najmłodsze dzieci tylko z opiekunem

Uwaga : zapisy na Ferie osób chętnych z poza Klubu do 11 stycznia )

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

22/24.10 g.16.30

Skrzacik/Skrzat/Żak

25.10 g.16.30 Młodzik/Orlik

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

24.11(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

8.12(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka . godz. 10.15)

 

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

 

 

Tabele

Młodzik – U13

Olimpia Bobolice

15

23-1

KS Bajgiel I Będzino

12

9-7

SP I Bonin

9

11-8

SP II Bonin

6

6-11

Olimpia/ Bobolice

3

6-11

KS Bajgiel II Będzino

0

3-20

Victoria Sianów

0

Gryf Polanów

0

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

1

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

1

1

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

1

1

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

1

1

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

1

1

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

1

0

Dabrowa/Sieciemin

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

2

2

1

1

Grupa II

KS Victoria I Sianów

0

 

Victoria SP 2 Sianów-dz

0

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

0

 

AP I Mielno

AP II Mielno

0

0

 

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

0

0

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1222813
IMIENINY
Wczoraj Juliusza Lukasza

Dzisiaj : Pelagii Piotra

Jutro : Ireny Jana