LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

26.01.19 Sianów - Młodzik U13

23.02.19 Mścice - Żak U8 gr.I

 

 

Po 1 turniejach PGPB 2018 w Getbola

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat),Antek Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  pierwszymi liderami PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

 

 

Foto  Turnieje PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W dniach 5,7 i 8 lutego 2018r. w Bobolicach w hali CESiR przy ul. Głowackiego, odbyły się I turnieje w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W poniedziałek 5 i środę 7 lutego br. rywalizowali zawodnicy z najmłodszych kategorii wiekowych. Zwycięzcami zostali : Antoni Gołębiewski (Żak) , Hubert Miłek i  Łukasz Adamczyk (Skrzat) oraz   Antoni Olearczyk (Skrzacik).

Natomiast w czwartek 8 lutego grali zawodnicy w kategorii Orlik i Młodzik. Mecze były bardzo emocjonujące, ale rozgrywane w zgodnie z zasadami fair play.

W finale Młodzików Dominika Kozińska po wyrównanej grze pokonała Cypriana Jusia 2:1. W meczu o trzecie miejsce Mateusz Domański wygrał z Nathanem Bieleckim 4:3. Piąte miejsce zajął Maksymilian Rewkowski, który pokonał Igora Bortnika 1:0. Natomiast na siódmej pozycji uplasował się Filip Arendarczyk po wygranej z Oskarem Szalem 1:0.

Natomiast w finale  kategorii Orlików wystąpili Tymek Skiba i Adrian Jatrowski. Po ciekawym spotkaniu wygrał Tymek 5:3. Mecz o trzecie miejsce zakończył wygraną Mateusza Serowskiego z Patrykiem Zdanowskim 7:6. Piąte miejsce zajął Tobiasz Skiba po wygranej z Tolkiem Worońko również 7:6.W  spotkaniu o siódme miejsce Zosia Kudłaczek pokonała Mateusz Beresia 4:3, a dziewiąte miejsce zajął Wiktor Herter, który wygrał z Kubą Kościołowskim 4:3

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice.

Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play, zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach oraz uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii.  Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Terminarz i wyniki są  zamieszczane na stronie internetowej   www.olimpia.bobolice.org

Turniej został zorganizowany  w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym  upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

 

Kolejne zawody zostaną rozegrane w pierwszym tygodniu marca br.

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

LIGA BAŁTYCKA

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

Młodzik U13 (2005 i mł)

26.01.19(SO) g.11.00 Sianów hala

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

23.02.19(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)


Turniej Towarzyski z Bałtykiem

ŻAK U8

17.12(PO) g.17.30 Bobolice hala

(zbiórka godz. 17.15)


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Polanów hala

21.12(PT) g.15.00 -18.30

(2006/2007 i 2008/2009)


GALA SPORTU UKS OLIMPIA

22.12(SO) godz.11.00

Bobolice hala ul.Głowackiego

 

Tabele

Młodzik – U13

2 turniej w Mścicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. Olimpia Bobolice

8

8-5

2. Bajgiel Będzino

3.Victoria I Sianów

7

7

8-4

7-4

4. SP I Bonin

2

2-6

5. Bajgiel II Będzino

2

4-10

Grupa II

 

 

1. Gryf Polanów

6

8-3

2. Olimpia/LUKS Bobolice

5

2-1

3. Victoria II Sianów

4. SP II Bonin

4

1

5-6

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

2

2

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

2

2

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

2

2

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

2

1

1

Dabrowa/Sieciemin

2

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Odsłon : 1236662
IMIENINY
Wczoraj Julii Danieli

Dzisiaj : Damazego Waldemara

Jutro : Dagmary Aleksandry