Powiatowa Liga Bałtycka

---------------------------------------------------------

23.09 Bobolice - Orlik U10

6.10 Kretomino - Żak U8 gr.I

7.10 Będzino - Młodzik U13

 

 

Po 1 turniejach PGPB 2018 w Getbola

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat),Antek Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  pierwszymi liderami PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

 

 

Foto  Turnieje PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W dniach 5,7 i 8 lutego 2018r. w Bobolicach w hali CESiR przy ul. Głowackiego, odbyły się I turnieje w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W poniedziałek 5 i środę 7 lutego br. rywalizowali zawodnicy z najmłodszych kategorii wiekowych. Zwycięzcami zostali : Antoni Gołębiewski (Żak) , Hubert Miłek i  Łukasz Adamczyk (Skrzat) oraz   Antoni Olearczyk (Skrzacik).

Natomiast w czwartek 8 lutego grali zawodnicy w kategorii Orlik i Młodzik. Mecze były bardzo emocjonujące, ale rozgrywane w zgodnie z zasadami fair play.

W finale Młodzików Dominika Kozińska po wyrównanej grze pokonała Cypriana Jusia 2:1. W meczu o trzecie miejsce Mateusz Domański wygrał z Nathanem Bieleckim 4:3. Piąte miejsce zajął Maksymilian Rewkowski, który pokonał Igora Bortnika 1:0. Natomiast na siódmej pozycji uplasował się Filip Arendarczyk po wygranej z Oskarem Szalem 1:0.

Natomiast w finale  kategorii Orlików wystąpili Tymek Skiba i Adrian Jatrowski. Po ciekawym spotkaniu wygrał Tymek 5:3. Mecz o trzecie miejsce zakończył wygraną Mateusza Serowskiego z Patrykiem Zdanowskim 7:6. Piąte miejsce zajął Tobiasz Skiba po wygranej z Tolkiem Worońko również 7:6.W  spotkaniu o siódme miejsce Zosia Kudłaczek pokonała Mateusz Beresia 4:3, a dziewiąte miejsce zajął Wiktor Herter, który wygrał z Kubą Kościołowskim 4:3

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice.

Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play, zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach oraz uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii.  Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Terminarz i wyniki są  zamieszczane na stronie internetowej   www.olimpia.bobolice.org

Turniej został zorganizowany  w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym  upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

 

Kolejne zawody zostaną rozegrane w pierwszym tygodniu marca br.

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Orlików

23.09 ( niedziela)

U10(r.2008/2009)

Bobolice Stadion Miejski

ul.Mickiewicza 20

(zbiórka godz. 10.15)


Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice boisko Olimpia

ul.Pocztowa 15

24.09 g.16.30 Skrzat

26.09 g.17.30 Żak

27.09 g.17.30 Młodzik/Orlik

Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1217468
IMIENINY
Wczoraj Januarego Konstancji

Dzisiaj : Filipiny Eustachego

Jutro : Jonasza Mateusza