Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

Po 1 turniejach PGPB 2018 w Getbola

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat),Antek Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  pierwszymi liderami PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

 

 

Foto  Turnieje PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W dniach 5,7 i 8 lutego 2018r. w Bobolicach w hali CESiR przy ul. Głowackiego, odbyły się I turnieje w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W poniedziałek 5 i środę 7 lutego br. rywalizowali zawodnicy z najmłodszych kategorii wiekowych. Zwycięzcami zostali : Antoni Gołębiewski (Żak) , Hubert Miłek i  Łukasz Adamczyk (Skrzat) oraz   Antoni Olearczyk (Skrzacik).

Natomiast w czwartek 8 lutego grali zawodnicy w kategorii Orlik i Młodzik. Mecze były bardzo emocjonujące, ale rozgrywane w zgodnie z zasadami fair play.

W finale Młodzików Dominika Kozińska po wyrównanej grze pokonała Cypriana Jusia 2:1. W meczu o trzecie miejsce Mateusz Domański wygrał z Nathanem Bieleckim 4:3. Piąte miejsce zajął Maksymilian Rewkowski, który pokonał Igora Bortnika 1:0. Natomiast na siódmej pozycji uplasował się Filip Arendarczyk po wygranej z Oskarem Szalem 1:0.

Natomiast w finale  kategorii Orlików wystąpili Tymek Skiba i Adrian Jatrowski. Po ciekawym spotkaniu wygrał Tymek 5:3. Mecz o trzecie miejsce zakończył wygraną Mateusza Serowskiego z Patrykiem Zdanowskim 7:6. Piąte miejsce zajął Tobiasz Skiba po wygranej z Tolkiem Worońko również 7:6.W  spotkaniu o siódme miejsce Zosia Kudłaczek pokonała Mateusz Beresia 4:3, a dziewiąte miejsce zajął Wiktor Herter, który wygrał z Kubą Kościołowskim 4:3

Przypominamy, że wyniki poszczególnych turniejów zaliczane są do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy. Uroczyste wręczenie nagród planowane jest podczas gminnych obchodów Święta Niepodległości.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice.

Głównym celem rozgrywek jest upowszechnianie sportu poprzez popularyzację Getbola, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego i zasad fair-play, zagospodarowanie nowoczesnej bazy sportowej w Bobolicach oraz uczczenie rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych z terenu miasta i gminy Bobolice, z tym że dziewczęta ze starszego rocznika mogą występować o rok w młodszej kategorii.  Zapisy w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęcie rozgrywek przyjmuje sędzia główny.

Terminarz i wyniki są  zamieszczane na stronie internetowej   www.olimpia.bobolice.org

Turniej został zorganizowany  w ramach projektu „ Mały Sport Wielka Radość ” realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym  upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.

 

Kolejne zawody zostaną rozegrane w pierwszym tygodniu marca br.

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Pływać każdy może umieć

Park Wodny Koszalin

od 1.03-19.04.2019

wyj. piątek godz.13.50

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

25.03(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

Wiosenny Turniej Skrzatów

Bobolice 2019

hala ul.Głowackiego

30.03(SO) g.11.00

SKRZAT U6, SKRZACIK U5

Bobolicka Liga Gmina "3PO3"

Bobolice hala ul.Głowackiego

15.04.(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

14..04(N) g.11.00

boisko Orlik w Mścicach

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

27.04(SO) g.11.00

Świeszyno boisko Orlik

(wyj. PKS godz. 9.30)

Orlik U 10 (2008/09)

28.04(N) g.11.00 Koszalin

Orlik ul.Jedności

(wyjazd 9.45)

 

Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

4

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

4

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

4

4

Wybrzeże Biesiekierz

2

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 1259156
IMIENINY
Wczoraj Marka Gabriela

Dzisiaj : Marioli Wienczyslawa

Jutro : Emanuela Larysy Teodora