UKS Olimpia Bobolice

nabór uzupełniający- zapisy

dziewcząt i chłopców

-----------------------------------------

- Skrzat ( rocz.2014/2015/2016

- Żak ( rocz.2011/2012/2013)

- Orlik (rocz.2009/2010)

Młodzik (2007/2008)

tel.604 138 872

 

Wiosenny Turniej Skrzatów Bobolice 2019

 

 

 

 

W sobotę 30 marca 2019r. zostanie rozegrany  Wiosenny Turniej Skrzatów Bobolice 2019 dla dzieci z rocznika 2012 i 2013 - zapraszamy do hali ul.Głowackiego od godz. 11.00 do ok.13.30

 

 

 

 

 

 

Foto Skrzaty

Zobacz :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że w sobotę 30 marca 2019 roku w Bobolicach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbędzie się Wiosenny Turniej Skrzatów Bobolice 2019. Patronat nad imprezą sprawuje Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza.

Głównym organizatorem jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie.

W zawodach będą uczestniczyć zaproszone zespoły z takich klubów jak : AP Gwardia Koszalin, GKS Szakale Świeszyno, KS Bajgiel Będzino oraz UKS Olimpia Bobolice.

Zespoły zostaną podzielone na dwie czterozespołowe grupy A1 i A2. Każdy klub wystawia dwa zespoły z których jeden gra w grupie G1 ( rocznik 2012 i młodsi) , a drugi w G2 ( rocz. 2013 i młodsi).

W grupie zespoły będą grały systemem „każdy z każdym”. W zawodach nie będzie prowadzona punktacja liczy się tylko udział i dobra zabawa.

Każdy uczestnik turnieju otrzyma upominek, a zespół dyplom.



Program :

10.30 – przyjazd zespołów

11.00 – uroczyste rozpoczęcie

11.10 – 13.05 – mecze turniejowe ok. 13.10 – uroczyste zakończenie zawodów

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

WZNAWIAMY TRENINGI

(zespołowe )

od dnia 18 maja 2020r.

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

poniedziałek/środa

Skrzat 16.30-17.30

Żak 17.45-19.00

 

Orlik/Młodzik

wtorek/czwartek

Orlik 16.30-17.30

Młodzik/Tramp.17.45-19.00

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1373925
IMIENINY
Wczoraj Bonifacego Waltera

Dzisiaj : Norberta Laurentego

Jutro : Roberta Wieslawa