Liga Bałtycka

- Powiat Ziemski Koszalin

FINAŁY

---------------------------------------------------------

25.05 Świeszyno - kat. ORLIK

16.06 Bobolice - Finał KOZPN ŻAK

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Mścicach

 

Kolejny udany występ Żaków Olimpii w   Lidze Bałtyckiej

 


 

 

 

 

Foto Zespół  Żaków Olimpii na turnieju w Mścicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W sobotę, 23 lutego 2019r. w Mścicach, odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak U8.

Występ naszej drużyny można uznać za bardzo udany, o czym świadczą uzyskane wyniki - 3 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażka oraz gra.

Podopieczni trenera Dawida Olearczyka wystąpili w składzie :

Hubert Miłek (bramkarz), Igor Kłos (kpt.), Aleks Dominikowski, Zosia Kudlaczek, Aleksander Misztal, Aleksander Grzelak i najmłodszy, Antoni Olearczyk.


Oto zestawienie wyników poszczególnych meczów (w nawiasach strzelcy bramek):

1. Bajgiel 2 Będzino - OLIMPIA 0:3 (Zosia Kudlaczek, Aleks Dominikowski x2);

2. Świeszyno 1 - OLIMPIA 0:2 (Z. Kudlaczek, Igor Kłos);

3. Świeszyno 2 - OLIMPIA 1:5 (A. Diminikowski x3, I. Kłos, Aleksander Misztal);

4. Bajgiel 1 Będzino - OLIMPIA 1:0

5. Zryw 1 Kretomino - OLIMPIA 2:2 (I. Kłos, A. Dominikowski);

6. Zryw 2 Kretomino - OLIMPIA 2:2 (A. Misztal, A. Dominikowski)


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA - FINAŁY

Orlik U 10 (2008/09)

25.05(SO) g.11.00

Świeszyno boisko Orlik

(wyjazd 9.30)

KOZPN Żak U8(2010/11)

16.06(N) g.10.00

Bobolice Stadion Miejski

(zbiórka godz. 9.15)

Mobilna AMO

21.05(WT) g.15.00

Bobolice

Stadion ul.Mickiewicza 20

Zebranie Rodziców

29.05(ŚR) g.19.00

Bobolice

Świetlica ul.Pocztowa 15

PGPB w Getbola

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

27.05 g.16.30 Skrzat/Żak

28.05 g.18.00 Młodzik/Orlik

30.05 g.17.00 Skrzacik


Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

5

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

5

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

5

5

Wybrzeże Biesiekierz

3

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

5

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

5

4

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

5

5

4

4

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1268745
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny