UKS Olimpia Bobolice

nabór uzupełniający- zapisy

dziewcząt i chłopców

-----------------------------------------

- Skrzat ( rocz.2014/2015/2016

- Żak ( rocz.2011/2012/2013)

- Orlik (rocz.2009/2010)

Młodzik (2007/2008)

tel.604 138 872

 

Liga Bałtycka Żaków w Mścicach

 

Kolejny udany występ Żaków Olimpii w   Lidze Bałtyckiej

 


 

 

 

 

Foto Zespół  Żaków Olimpii na turnieju w Mścicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W sobotę, 23 lutego 2019r. w Mścicach, odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Żak U8.

Występ naszej drużyny można uznać za bardzo udany, o czym świadczą uzyskane wyniki - 3 zwycięstwa, 2 remisy i tylko 1 porażka oraz gra.

Podopieczni trenera Dawida Olearczyka wystąpili w składzie :

Hubert Miłek (bramkarz), Igor Kłos (kpt.), Aleks Dominikowski, Zosia Kudlaczek, Aleksander Misztal, Aleksander Grzelak i najmłodszy, Antoni Olearczyk.


Oto zestawienie wyników poszczególnych meczów (w nawiasach strzelcy bramek):

1. Bajgiel 2 Będzino - OLIMPIA 0:3 (Zosia Kudlaczek, Aleks Dominikowski x2);

2. Świeszyno 1 - OLIMPIA 0:2 (Z. Kudlaczek, Igor Kłos);

3. Świeszyno 2 - OLIMPIA 1:5 (A. Diminikowski x3, I. Kłos, Aleksander Misztal);

4. Bajgiel 1 Będzino - OLIMPIA 1:0

5. Zryw 1 Kretomino - OLIMPIA 2:2 (I. Kłos, A. Dominikowski);

6. Zryw 2 Kretomino - OLIMPIA 2:2 (A. Misztal, A. Dominikowski)


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

WZNAWIAMY TRENINGI

(zespołowe )

od dnia 18 maja 2020r.

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

poniedziałek/środa

Skrzat 16.30-17.30

Żak 17.45-19.00

 

Orlik/Młodzik

wtorek/czwartek

Orlik 16.30-17.30

Młodzik/Tramp.17.45-19.00

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Odsłon : 1373919
IMIENINY
Wczoraj Bonifacego Waltera

Dzisiaj : Norberta Laurentego

Jutro : Roberta Wieslawa