Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN

Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

---------------------------------------------------------

7.09(SO) g.11.00  kat. Skrzat

8.09(N) g.11.00  Trampkarz/Młodzik

9.09(PO) g.16.00  Orlik/Żak

10.09(WT) g.10.00 Zawody Integracyjne

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Sianowie

 

 

W poniedziałek  4 marca br. w Sianowie, odbyły się 5 zajęcia w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 


 

 

 

Foto Szkolenie MAMO w Sianowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

 

W poniedziałek 4 marca 2019r. w Sianowie, odbyło się kolejne 5 szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów dla Powiatu Koszalińskiego. Tematem głównym była indywidualizacja. Szkolenie prowadził trener Polskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Michalczyszyn.

W pierwszej kolejności, odbyły się zajęcia teoretyczne dla trenerów i nauczycieli w-f, a następnie praktyczne.

W zajęciach wzięli udział zawodnicy UKS Olimpia Bobolice Zofia Kudłaczek, Filip Adamczyk, Kuba Kościołowski, Tolek Worońko, Patryk Zdanowski oraz trener Henryk Kowalski.

Należy podkreślić, że treningi pokazowe i gry selekcyjne w ramach Mobilnej AMO są jedną z dróg dzięki, której można otrzymać powołanie do reprezentacji województwa oraz na bezpłatne zgrupowanie Akademii Młodych Orłów PZPN.

Od br. Polski Związek Piłki Nożnej oprócz Zimowej i Letniej, będzie również organizował dodatkowo Wiosenną oraz Jesienną Akademię Młodych Orłów.


Zobacz : https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-zachodniopomorskie,32304105.html

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP 2019

Trójek Piłkarskich

21.07(N) g.16.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

 

VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

7.09(SO)g.11.00 Skrzat

8.09(N)g.11.00 Trampkarz/Młodzik

9.09(PO)g.16.00 Orlik/Żak

10.09(WT)g.10.00 Zawody Integracyjne

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

Tabele

Młodzik – U13

Turniej Finałowy - Bonin

 

19

 

 

Gr.I

05.19

1. Bajgiel I Będzino

15

13-0

2.Olimpia Bobolice

10

6-1

3, Gryf Polanów

9

4-5

4.SP I Bonin

6

7-4

5. SP II Bonin

6

2-11

6. Bajgiel II Będzino

1

1-12

 

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

6

6

Wybrzeże Biesiekierz

4

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

3

3

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

5

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

6

6

5

5

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1278164
IMIENINY
Wczoraj Emila Erwina

Dzisiaj : Wincentego Wodzislawa

Jutro : Czeslawa Fryderyka