UKS Olimpia Bobolice

nabór uzupełniający- zapisy

dziewcząt i chłopców

-----------------------------------------

- Skrzat ( rocz.2014/2015/2016

- Żak ( rocz.2011/2012/2013)

- Orlik (rocz.2009/2010)

Młodzik (2007/2008)

tel.604 138 872

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Sianowie

 

 

W poniedziałek  4 marca br. w Sianowie, odbyły się 5 zajęcia w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 


 

 

 

Foto Szkolenie MAMO w Sianowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

 

W poniedziałek 4 marca 2019r. w Sianowie, odbyło się kolejne 5 szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów dla Powiatu Koszalińskiego. Tematem głównym była indywidualizacja. Szkolenie prowadził trener Polskiego Związku Piłki Nożnej Tomasz Michalczyszyn.

W pierwszej kolejności, odbyły się zajęcia teoretyczne dla trenerów i nauczycieli w-f, a następnie praktyczne.

W zajęciach wzięli udział zawodnicy UKS Olimpia Bobolice Zofia Kudłaczek, Filip Adamczyk, Kuba Kościołowski, Tolek Worońko, Patryk Zdanowski oraz trener Henryk Kowalski.

Należy podkreślić, że treningi pokazowe i gry selekcyjne w ramach Mobilnej AMO są jedną z dróg dzięki, której można otrzymać powołanie do reprezentacji województwa oraz na bezpłatne zgrupowanie Akademii Młodych Orłów PZPN.

Od br. Polski Związek Piłki Nożnej oprócz Zimowej i Letniej, będzie również organizował dodatkowo Wiosenną oraz Jesienną Akademię Młodych Orłów.


Zobacz : https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilna-amo-zachodniopomorskie,32304105.html

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

WZNAWIAMY TRENINGI

(zespołowe )

od dnia 18 maja 2020r.

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

poniedziałek/środa

Skrzat 16.30-17.30

Żak 17.45-19.00

 

Orlik/Młodzik

wtorek/czwartek

Orlik 16.30-17.30

Młodzik/Tramp.17.45-19.00

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1373918
IMIENINY
Wczoraj Bonifacego Waltera

Dzisiaj : Norberta Laurentego

Jutro : Roberta Wieslawa