Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN

Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

---------------------------------------------------------

7.09(SO) g.11.00  kat. Skrzat

8.09(N) g.11.00  Trampkarz/Młodzik

9.09(PO) g.16.00  Orlik/Żak

10.09(WT) g.10.00 Zawody Integracyjne

 

Liga Bałtycka Młodzików w Boninie

 

Olimpii  zajęła II miejsce w   Lidze Bałtyckiej Młodzików

 


 

 

 

 

 

Foto  Turniej Młodzików w Boninie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W niedzielę 19 maja 2019r. w Boninie na boisku Orlik, odbył się Turniej Finałowy w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Młodzików U13.

Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze i wywalczyli srebrne medale. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Oskar Szal, a najlepszym zawodnikiem w zespole Nathan Bielecki.

Olimpia wygrała z SP II Bonin 3:0 ( bramki : Mateusz Domańki 2, Marcel Walaszczyk), Gryfem Polanów 2:0 (Mateusz Domański 2), SP I Bonin 1:0 ( Nathan Bielecki) i zremisował bezbramkowo z Bajgielem II Będzino. Natomiast w meczu decydującym o pierwszym miejscu w zawodach po wyrównanej grze przegrała z Bajgielem I Będzino 0:1.

Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Oskar Szal - Tymek Skiba, Mateusz Domański, Cyprian Juś, Tolek Worońko, Nathan Bielecki, Marcel Walaszczyk i Norbert Opaliński.

Na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna oraz nie grająca w Boninie ze względu na kontuzję Dominika Kozińska, która w całym sezonie grała rewelacyjnie.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów : KS Bajgiel I Będzino (trener Mateusz Wiśniewski), KS Bajgiel II Będzino (trener Mateusz Wiśniewski), KS Gryf Polanów (trener Kamil Popowicz), SP I Bonin, (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), SP II Bonin, (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) i UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski).

Pierwsze miejsce zajął zespół KS Bajgiel I Będzino ( 15 pkt), a kolejne UKS Olimpia Bobolice ( 10 pkt) , MKS Gryf Polanów ( 9 pkt), SP I Bonin ( 6 pkt), SP II Bonin (3 pkt), KS Bajgiel II Będzino (1 pkt).

Podczas uroczystego zakończenia i podsumowania rozgrywek wszystkie zespoły otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze puchary i medale. Wyróżnieni zawodnicy dostali nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników gospodarze przygotowali poczęstunek, napoje, watę cukrową i popcorn.

Organizatorem tej profesjonalnie przeprowadzonej imprezy była Szkoła Podstawowa w Boninie, a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik, któremu pomagali : Bogusława Markiewicz, Zofia Dawidowicz, Justyna Szkutnik, Ola Lenio, Kamil Poślednik.

Mecze sędziowali : Wojciech Wolędzki i Kuba Rapita, opiekę medyczną pełnił Janusz Sobczyk, a spikerem był Bartek Karpowicz.


Wyniki :

SP I Bonin - SP II Bonin 2:0

KS Bajgiel II Będzino - UKS Olimpia Bobolice 0:0

MKS Gryf Polanów - KS Bajgiel I Będzino 0:2

SP I Bonin - UKS Olimpia Bobolice 0:1

SP II Bonin - KS Bajgiel I Będzino 0:4

KS Bajgiel II Będzino - MKS Gryf Polanów 0:1

SP I Bonin - KS Bajgiel I Będzino 0:1

SP II Bonin - KS Bajgiel II Będzino 2:1

UKS Olimpia Bobolice - MKS Gryf Polanów 2:0

SP I Bonin - KS Bajgiel II Będzino 4:0

KS Bajgiel I Będzino - KS Bajgiel II Będzino 5:0

SP II Bonin - MKS Gryf Polanów 0:1

KS Bajgiel I Będzino - UKS Olimpia Bobolice 1:0

MKS Gryf Polanów - SP I Bonin 2:1

UKS Olimpia Bobolice - SP II Bonin 3:0


Tabela :


1. KS Bajgiel I Będzino 15 13-0

2. UKS Olimpia Bobolice 10 6-1

3. MKS Gryf Polanów 9 4-5

4. SP I Bonin 6 7-4

5. SP II Bonin 6 2-11

6. KS Bajgiel II Będzino 1 1-12


Najlepszy bramkarz : Oskar Szal ( Olimpia),

Najlepsza zawodniczka : Roksana Rapita (Bonin II),

Najlepszy strzelec : Mateusz Lisowski ( Bajgiel I) – 6 bramek.


Najlepsi zawodnicy w zespołach :

- Krystian Woźniak (KS Bajgiel I Będzino),

- Nathan Bielecki (UKS Olimpia Bobolice),

- Igor Pachorek (MKS Gryf Polanów),

- Grzegorz Górecki (SP I Bonin),

- Maciej Lichtański (SP II Bonin),

- Dawid Stefański (KS Bajgiel II Będzino).


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VIII Bobolicki Festiwal Piłkarski

pod Patronatem PZPN Grassroots

"Piłka dla wszystkich"

7.09(SO)g.11.00 kat.Skrzat

8.09(N)g.11.00 Trampkarz/Młodzik

9.09(PO)g.16.00 Orlik/Żak

10.09(WT)g.10.00 Zawody Integracyjne

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

Tabele

Trampkarz – U14

1 Turniej - Bobolice

 

8

 

 

 

09.19

Olimpia Bobolice

 

 

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

Bajgiel I Będzino

 

 

Bajgiel II Będzino

 

 

SP I Bonin

 

 

SP II Bonin

 

 

Szakale Świeszyno

Orlik – U10

1 Turniej ???

Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

Żak– U8

1 Turniej ???

 

 

Olimpia Bobolice

 

 

Skrzat– U6

1 Turniej Bobolice

 

7

 

09.19

Olimpia I Bobolice

 

Olimpia II Bobolice

Bajgiel I Będzino

 

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

 

Szakale II Świeszyno

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Odsłon : 1279594
IMIENINY
Wczoraj Marii Cezarego

Dzisiaj : Rozy Apolinarego

Jutro : Emilii Jerzego