UKS Olimpia Bobolice

nabór uzupełniający- zapisy

dziewcząt i chłopców

-----------------------------------------

- Skrzat ( rocz.2014/2015/2016

- Żak ( rocz.2011/2012/2013)

- Orlik (rocz.2009/2010)

Młodzik (2007/2008)

tel.604 138 872

 

23 lata UKS Olimpia Bobolice !!!

 

 

 

 

 

w środę 2 października 1996 roku, czyli 23 lata temu, odbyło się zebranie założycielskie  UKS Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

Foto Prezes Henryk Kowalski z zespołem Orlików

 

Dzisiaj przypada 23 rocznica powstania UKS Olimpia Bobolice. Dokładnie w środę 2 października 1996 roku wychowawcy, nauczyciele, rodzice i uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bobolicach założyli Uczniowski Klub Sportowy Olimpia Bobolice.

Powołano trzy sekcje : piłki nożnej ( jako sekcję wiodącą),  lekkoatletyki i tenisa stołowego.

Prezesem klubu od momentu powstania jest Henryk Kowalski, który pełni jednocześnie funkcję menadżera i trenera.

Od chwili założenia klub ma charakter integracyjny, zrzesza dzieci i młodzież z terenu miasta i gminy Bobolice.

Został członkiem Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Ludowych Zespołów Sportowych i Polskiego Towarzystwa Społeczno-Sportowego „Sprawni-Razem”.

Nawiązał współpracę z MGLKS Mechanik Bobolice oraz  szkołami z terenu gminy Bobolice.

Dzisiaj klub zrzesza ponad 100 zawodników ( dziewczęta i chłopcy) w sekcji piłki nożnej w pięciu kategoriach wiekowych : Trampkarz U14, Młodzik U12, Orlik U10, Żak U8 i Skrzat U6. Zespoły z każdej kategorii występują w rozgrywkach i grają systemem turniejów ligowych.

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

WZNAWIAMY TRENINGI

(zespołowe )

od dnia 18 maja 2020r.

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

poniedziałek/środa

Skrzat 16.30-17.30

Żak 17.45-19.00

 

Orlik/Młodzik

wtorek/czwartek

Orlik 16.30-17.30

Młodzik/Tramp.17.45-19.00

 

 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice

4

7

7-2

2.SP I Bonin

4

5

4-1

3.Gryf Polanów

4

3

3-4

4.Szakale I Świeszyno

4

1

1-8

Grupa II

1.Bajgiel  Będzino

4

9

9-0

2.SP II Bonin

4

6

4-3

3.Olimpia/LUKS

4

3

4-6

4.Szakale II Świeszyno

4

0

0-8

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Odsłon : 1373910
IMIENINY
Wczoraj Bonifacego Waltera

Dzisiaj : Norberta Laurentego

Jutro : Roberta Wieslawa