UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2014/2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2010-2013)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2006-2009)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Liga Bałtycka Trampkarzy w Polanowie

 

Zespoły Trampkarzy Olimpii  zajęły III i II miejsce w Turnieju  Ligi Bałtyckiej w swoich grupach

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto Turniej Trampkarzy w Polanowie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

W sobotę 27 lutego 2021r. w hali sportowej w Polanowie, odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14. Organizatorem był KS Gryf Polanów , a osobą odpowiedzialną prezes Klubu Tomasz Knitter i trener Kamil Popowicz.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów z podziałem na dwie grupy : grupa I –MKS Gryf I Polanów ( trener Kamil Popowicz ), SP I Bonin ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), UKS Olimpia Bobolice (trener Henryk Kowalski), GKS Szakale I Świeszyno (trener Piotr Radliński),  ; grupa II – GKS Szakale II Świeszyno (trener Piotr Radliński), SP II Bonin ( trener Mariusz Poślednik ( trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz), MKS Gryf II Polanów ( trener Kamil Popowicz ),Olimpia/LUKS Bobolice (trener Henryk Kowalski). Zespoły grały w grupach systemem „każdy z każdym”. Na  turniej z przyczyn organizacyjnych nie dojechała drużyna KS Bajgiel Będzino i mecze z jej udziałem zostały zweryfikowane jako walkowery 3:0.

Pierwsze miejsce w grupie I zajął SP I Bonin, a kolejne MKS Gryf I Polanów, UKS Olimpia Bobolice, GKS Szakale I Świeszyno. KS Bajgiel Będzino  (spadek do grupy II ).

Natomiast w grupie II na pierwszym miejscu uplasował się zespół SP II Bonin, który jednocześnie awansował do grupy I.  Drugie miejsce zajął zespół Olimpia/LUKS Bobolice,  trzecie MKS Gryf II Polanów, a czwarte GKS Szakale II Świeszyno.

Wyniki:

Grupa I

UKS Olimpia Bobolice - SP I Bonin 0:2

MKS Gryf I Polanów - GKS Szakale I Świeszyno 2:0

UKS Olimpia Bobolice – MKS Gryf I Polanów 0:2

SP I Bonin - GKS Szakale I Świeszyno 4:0

UKS Olimpia Bobolice - GKS Szakale I Świeszyno 2:0

SP I Bonin – MKS Gryf I Polanów 1:1

UKS Olimpia Bobolice – KS Bajgiel Będzino 3:0

SP I Bonin – KS Bajgiel Będzino 3:0

MKS Gryf I Polanów – KS Bajgiel Będzino 3:0

GKS Szakale I Świeszyno – KS Bajgiel Będzino 3:0

Tabela :

1)       SP I Bonin  10 10-1

2)       MKS Gryf I Polanów 10 8-1

3)       UKS Olimpia I Bobolice  6 5-4

4)       GKS Szakale I Świeszyno 3 3-8

5)       KS Bajgiel Będzino  0 0-12 – spadek do grupy II


Grupa II

MKS Gryf II Polanów - SP II Bonin 0:2

GKS Szakale II Świeszyno - Olimpia/LUKS Bobolice 0:2

MKS Gryf II Polanów - GKS Szakale II Świeszyno 0:0

SP II Bonin - Olimpia/LUKS Bobolice 1:0

MKS Gryf II Polanów - Olimpia/LUKS Bobolice 0:0

SP II Bonin - GKS Szakale II Świeszyno 1:0

Tabela :

1)       SP II Bonin  9 4-0– awans do grupy I

2)       Olimpia/LUKS Bobolice  4 2-1

3)       MKS Gryf II Polanów 2 0:2

4)       GKS Szakale II Świeszyno  1 0-3

Kolejny turniej zostanie rozegrany w czwartek 20 maja 2021r. od godz. 17.00 na boisku Orlik w Świeszynie. Organizatorem będzie GKS Szakale Świeszyno , a osobami odpowiedzialnymi prezes Klubu Bartłomiej Kuniczuk i trener Piotr Radliński.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


LBO POWIAT KOSZALIN

Finał  Skrzatów (r.2014 i mł)

17.06(CZ) godz. 17.00

boisko Orlik w Świeszynie

( zbiórka  na boisku

w Świeszynie o godz.16.15)


Turniej PGPB w Getbola

boisko Orlik ul.Głowackiego

21.06(PO) g.16.30

kat.Orlik/Żak

22.06(WT) g.17.00

kat.Skrzat/Młodzik


"Wakacje na sportowo"

28.06-31.08.21

PO-CZ g.17.00-18.30

boisko Orlik ul.Głowackiego

 


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

4

2.

Bajgiel I Będzino

4

3.

Szakale Świeszyno

2

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

4

2.

Bajgiel II Będzino

4

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

3

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Odsłon : 1482689
IMIENINY
Wczoraj Wita Jolanty

Dzisiaj : Aliny Benona

Jutro : Alberta Ignacego