UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2014/2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2010-2013)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2006-2009)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Terminarze rozgrywek - wiosna 2021

 

 

UKS Olimpia Bobolice - terminarze w ramach rozgrywek ZZPN #PIERWSZAPILKA oraz Ligi Bałtyckiej Orlik 2012 - Powiat Ziemski Koszalin w rundzie wiosennej :

 

 

 

 

Foto Logo rozgrywek #PIERWSZAPILKA I LBO

Więcej  :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

Terminarze rozgrywek ligowych sezonu piłkarskiego 2020/2021 zespołów UKS Olimpia Bobolice w rundzie wiosennej 2021r. :

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie  #Pierwsza Piłka :

1) kategoria  Żak U8 ( rocznik 2012/2013), trener Dawid Olearczyk, Łukasz Małkowski) - grupa 8 : UKS Olimpia GKS Szakale Świeszyno I, KS Victoria Sianów I, AS Zryw Kretomino I, KKPN Bałtyk Koszalin V i VI oraz AP Mielno I i II :

- 10/11.04.2021 - GKS Szakale Świeszyno I (gospodarz),

- 24/25.04.2021 - KS Victoria Sianów I (gospodarz),

-   8/9.05.2021 - AS Zryw Kretomino I (gospodarz),

- 22/23.05.2021 - KKPN Bałtyk Koszalin V i VI (gospodarz),

- 5.06.2021(sobota) godz. 11.00 –UKS Olimpia Bobolice (gospodarz),

- 12/13.06.2021 - AP Mielno I i II (gospodarz).

2) kategoria Orlik U10 ( rocznik 2010/2011), trener Dawid Olearczyk, grupa 10 : UKS Olimpia Bobolice, AS Zryw Kretomino I i II, KS Gryf Polanów, KS Victoria Sianów I i II i  KS Bajgiel Będzino :

- 10.04.2021 (sobota) godz. 11.00 – UKS Olimpia Bobolice (gospodarz),

- 24/25.04.2021 - AS Zryw Kretomino I/II (gospodarz),

-   8/9.05.2021 - KS Gryf Polanów (gospodarz),

- 22/23.05.2021 - KS Victoria Sianów I/II (gospodarz),

- 05/06.06.2021 - KS Bajgiel Będzino (gospodarz),

3) Liga Bałtycka Orlik 2012–Powiat Ziemski Koszalin, trener Henryk Kowalski, kategoria Trampkarz U 14 i Młodzik U12 :

- 20 maja 2021r. od godz. 17.00 na boisku Orlik w Świeszynie. Organizatorem będzie GKS Szakale Świeszyno , a osobami odpowiedzialnymi prezes Klubu Bartłomiej Kuniczuk i trener Piotr Radliński,

- 10 czerwca 2021r. od godz. 17.00 finały na boisku Orlik w Boninie.  Organizatorem będzie SP Bonin , a osobą odpowiedzialną Mariusz Poślednik.

4) Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin, trener Henryk Kowalski, Paweł Trafalski, kategoria Skrzat U6 :

- 27 maja 2021r. od godz. 17.00 na boisku Orlik w Boninie lub na stadionie w Kretominie. Organizatorem będzie GKS Szakale Świeszyno , a osobami odpowiedzialnymi prezes Klubu Andrzej Sokalski i trener Władysław Kasztelan.

- 17 czerwca 2021r. od godz. 17.00 finały na boisku Orlik w Świeszynie. Organizatorem będzie GKS Szakale Świeszyno , a osobą odpowiedzialną prezes Bartłomiej Kuniczuk i trener Piotr Redliński.

Przypominamy, że w zespołach chłopców mogą występować dziewczęta o 2 lata starsze.

Jednocześnie informujemy, że  posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc w każdym zespole – zapraszamy szczególnie dziewczęta dla których planowane jest utworzenie oddzielnych grup.

 

Kontakt : Henryk Kowalski prezes UKS Olimpia Bobolice tel. 604 138 872, email : olimpia-bobolice @wp.pl

 


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


LBO POWIAT KOSZALIN

Finał  Skrzatów (r.2014 i mł)

17.06(CZ) godz. 17.00

boisko Orlik w Świeszynie

( zbiórka  na boisku

w Świeszynie o godz.16.15)


Turniej PGPB w Getbola

boisko Orlik ul.Głowackiego

21.06(PO) g.16.30

kat.Orlik/Żak

22.06(WT) g.17.00

kat.Skrzat/Młodzik


"Wakacje na sportowo"

28.06-31.08.21

PO-CZ g.17.00-18.30

boisko Orlik ul.Głowackiego

 


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

4

2.

Bajgiel I Będzino

4

3.

Szakale Świeszyno

2

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

4

2.

Bajgiel II Będzino

4

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

3

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1482630
IMIENINY
Wczoraj Wita Jolanty

Dzisiaj : Aliny Benona

Jutro : Alberta Ignacego