UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Turniej Orlików #Pierwszapilka w Będzinie

 

 

Zespół Orlików  Olimpii uczestniczył w ostatnim turnieju  ligowy ZZPN  #PierwszaPilka  w Będzinie

 

 

 

 

 

Foto Zespół Orlików Olimpii na turnieju w Będzinie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

Dnia 12 czerwca 2021r. na stadionie w Będzinie, odbył się ostatni w tym sezonie turniej w ramach rozgrywek ligowych  #PIERWSZAPILKA ZZPN w kategorii Orlik U10 – grupa 10.

Nasz klub reprezentowała drużyna w składzie: Igor Kłos (kapitan), Aleks Dominikowski/br./, Zuzia Sławińska, Marcin Kropkowski, Olek Grzelak, Ada Urbaniak i Marcel Raczek.

W 3 rozegranych meczach odnotowaliśmy 1 zwycięstwo i 2 porażki. Na  wyróżnienie zasłużyła grająca bardzo dobrze zarówno w obronie jak i ataku, Zuzia Skawińska oraz strzelec hat-tricka w zwycięskim meczu z Kretominem , "kapitan" drużyny, Igor Kłos!

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1501163
IMIENINY
Wczoraj Dominika Jana

Dzisiaj : Marii Oswalda

Jutro : Slawy Jakuba