UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Liga Bałtycka Trampkarzy i Młodzików w Bobolicach

 

Świetna postawa Trampkarzy i Młodzików Olimpii w turnieju Ligi Bałtyckiej

 

 

 

 

Foto Na turnieju w Bobolicach

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W środę 29 września 2021r. w Bobolicach na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza 20, odbyły się  że turnieje w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 i Młodzik U12.

Bardzo dobrze w zawodach spisały się zespoły Olimpii, które zajęły II miejsca w swoich kategoriach wiekowych ustępując zwycięzcom tylko gorszym bilansem bramkowym.

Trampkarze wygrali z Bajgielem Będzino 2:1 ( bramki : Tolek Worońko, Marcin Migdał) i AP Mielno 5:0 (Tolek Worońko 2, Marcin Migdał 2, Mateusz Żuk) oraz zremisowali z SP Bonin 2:2 ( Mateusz Żuk, Filip Adamczyk). Pierwsze miejsce zajął zespół SP Bonin 7 pkt (bramki 10-4), a kolejne UKS  Olimpia Bobolice 7 pkt (9-3) , Bajgiel Będzino 1 pkt (4-7 i AP Mielno 1 pkt (5-14).

Natomiast Młodzicy pokonali LUKS Iskrę/SP Kłanino 6:0 ( Tobiasz Skiba 3, Ada Urbaniak  2 Zosia Kudłaczek), SP Bonin 1:0 (Zoisa Kudłaczek) i AP Mielno 3:0 oraz zremisowali z SP Dąbrowa 1:1(Igor Kłos). Na pierwszym miejscu uplasował się zespół SP Dąbrowa 10 pkt(12-1), a na kolejnych UKS Olimpia Bobolice 10 pkt(11-1), SP Bonin 6 pkt (6-3), LUKS Iskra/SP Kłanino 3 pkt (3-15) i AP Mielno 0 pkt (0-12).

Podopieczni trenera Henryka Kowalskiego grali w następujących składach : Trampkarze – Tomasz Czarnota, Tymek Skiba, Mateusz Żuk, Filip Adamczyk i Marcin Migdał ; Młodzicy – Wincenty Ratajczak, Zosia Kudłaczek, Adrian Urbaniak, Tobiasz Skiba, Kuba Kościołowski, Igor Kłos, Olek Grzelak, Tomasz Dzienisiewicz i Karol Szymański.

Natomiast zespół LUKS Iskra Kłanino, którego opiekunem był prezes Klubu Mariusz Walaszczyk  wystąpił w składzie : Kuba Czarnecki, Franciszek Łobacz, Igor Marszałkowski, Oliwier Keller, Ola Rybak, Wiktor Woźnicki i Eryk Szydło.

Wszyscy uczestnicy otrzymali napoje i słodki poczęstunek.

 

Organizatorem zawodów był UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzieliło ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński i Gmina Bobolice.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Zmiana godz. zajęć od 18.01.2022

hala ul.Głowackiego 7

WT/CZ

g.16.00-17.15 Tramp/Mło (2007-2010)

g.17.15-18.30 Orlik/Żak (2011-2013)

 

Piłkarski Turniej  Gminny "3PO3"

hala ul.Głowackiego 7

- 24.01(PO) godz.16.30

Skrzat/Skrzacik (2014 i mł.),

g.17.30 Dziewczęta(2011 i mł.)

- 25.01(WT) godz.16.00

Orlik/Żak(2011-2013),

g.17.15 Tramp/Młodzik(2007-2010)

 

Ferie Zimowe 2022 na sportowo

31.01-13.02.2022r.

 

 

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 1544432
IMIENINY
Wczoraj Fabiana Sebastiana

Dzisiaj : Agnieszki Jaroslawa

Jutro : Anastazego Wincentego