UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Turniej Ligi Bałtyckiej w Będzinie

 

Udany występ Trampkarzy i Młodzików Olimpii w turnieju Ligi Bałtyckiej

 

 

 

 

 

Foto Olimpia na turnieju w Będzinie

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

 

Przy pięknej słonecznej pogodzie w niedzielę 31 października 2021r. na Boisku Gminnym w Będzinie , odbył się  że turniej w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin w kategorii Trampkarz U14 i Młodzik U12.

Dobrze w zawodach spisały się zespoły Olimpii. Trampkarze zajęli drugie miejsce, a Młodzicy trzecie.

Podopieczni trenera Dawida Olearczyka grali w następującym składzie : Tymek Skiba, Mateusz Żuk, Filip Adamczyk, Zosia Kudłaczek, Tobiasz Skiba, Igor Kłos, Marcin Kropkowski, Tolek Worońko i gościnnie Krzysztof Kukiełka. Kierownikiem ekipy był Henryk Kowalski.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów, które grały systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż.

W nagrodę za dobrą postawę w turnieju zawodnicy otrzymali poczęstunek w restauracji McDonald's w Koszalinie.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Zmiana godz. zajęć od 18.01.2022

hala ul.Głowackiego 7

WT/CZ

g.16.00-17.15 Tramp/Mło (2007-2010)

g.17.15-18.30 Orlik/Żak (2011-2013)

 

Piłkarski Turniej  Gminny "3PO3"

hala ul.Głowackiego 7

- 24.01(PO) godz.16.30

Skrzat/Skrzacik (2014 i mł.),

g.17.30 Dziewczęta(2011 i mł.)

- 25.01(WT) godz.16.00

Orlik/Żak(2011-2013),

g.17.15 Tramp/Młodzik(2007-2010)

 

Ferie Zimowe 2022 na sportowo

31.01-13.02.2022r.

 

 

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1544409
IMIENINY
Wczoraj Fabiana Sebastiana

Dzisiaj : Agnieszki Jaroslawa

Jutro : Anastazego Wincentego