UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Gala Sportu - Zofia Kudłaczek Najlepszym Sportowcem w 2021 Roku

 

 

Puchary Burmistrza Bobolic w Getbola wywalczyli : Tolek Worońko, Igor Kłos, Antek Olearczyk, Mikołaj Adamczyk, Tymek Grzelak, Ada Urbaniak i Zosia Kozłowska.

GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

 

 

 

Foto  Gala Sportu 2021

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W sobotę 18 grudnia 2021r. w Bobolicach w hali sportowej przy ul. Głowackiego 7, odbyła się Gala Sportu z okazji Jubileuszu 25-lecia UKS Olimpia Bobolice.

W ramach imprezy rozegrane zostały mecze finałowe Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2021 w Getbola o Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy oraz ogłoszono  wyniki Plebiscytu na Najlepszego Sportowca w 2021 roku.

Najlepszym Sportowcem UKS Olimpia Bobolice została wybrana Zofia Kudłaczek, która zgromadziła 93 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Tolek Worońko ( 77 pkt), a na kolejnych Tymek Skiba ( 67 pkt), Adrianna Urbaniak (65 pkt) i Filip Adamczyk (54 pkt).

Mecze finałowe w Getbola były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Spotkania dostarczyły wielu emocji i przyniosły niespodziewane rezultaty.

W poszczególnych kategoriach wiekowych osiągnięto następujące wyniki :

- Młodzik U14 (rocz. 2007/2008/2009) : 1) Tolek Worońko, 2) Zosia Kudłaczek, 3) Tymek Skiba, 4) Filip Adamczyk,

- Orlik U11 (rocz. 2010/2011): 1) Igor Kłos, 2) Łukasz Adamczyk, 3) Mikołaj Bubień, 4) Filip Soryl,

- Żak U9 ( rocz.2012/2013):  1) Antoni Olearczyk, 2) Jan Kłos, 3) Michał Kudłaczek, 4) Alan Gut,

- Skrzat U7 ( rocz.2014/2015) 1) Mikołaj Adamczyk, 2) Paweł Adamczyk,  Antek Stępień, 4) Kuba Trafalski,

- Skrzacik U5 (rocz.2016/2017) : 1) Tymek Grzelak, 2) Marcel Marciniewski,  3) Kajetan Tworkowski , 4) Leon Ułanowski,

- Dziewcząt U10 (rocz.201/2012/2013) : 1) Ada Urbaniak, 2)  Jessica Foksowicz, 3) Julita Szymańska, 4)  Kaja Gontarek,

- Dziewcząt U7 (rocz.2014/2015) : 1) Zofia Kozłowska, 2) Nikola Kozińska, 3) Kaja Brzyska, 4) Nikola Wolska.

Podczas uroczystego zakończenia nagrody wręczał Krzysztof Dziadul Sekretarz Gminy Bobolice i Henryk Kowalski Prezes UKS Olimpia Bobolice.

Wszyscy uczestnicy otrzymali piłki, koszulki i słodkie upominki, a najlepsi Puchary Burmistrza Bobolic. Statuetką została wyróżniona Zofia Kudłaczek, a nagrodę specjalną otrzymał Igor Kłos.

Organizatorem tej niezwykle udanej imprezy był UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Turnieje Pierwsza Piłka

- Żak (r.2013/14)

21.05.2022r.(SO)

Będzino

(wyj.PKS g.8.45)

- Orlik (r.2011/12)

29.05.2022r.(N)

Będzino

(wyj.PKS g.8.45)

Gminne Turnieje "3PO3"

hala/boisko ul.Głowackieg 7

- 23.05(PO) godz.16.30

Skrzat (2014 i mł.),

g.17.30 Dziewczęta(2011 i mł.)

- 24.05(WT) godz.16.00

Orlik(2011-2013),

g.17.15 Młodzik (2008-2010)

Deichmann Minimistrzostwa U9

28.05.2022r.(N)

Stadion Miejski

w Sianowie

Turnieje LBO

Trampkarzy i Młodzików

14.06.2022r.(WT)

Kretomino

(wyj.PKS g.16.00)


Letnia Gala Sportu

25.06.2022r.(SO)

od godz.11.00

Bobolice stadion

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

KS Bajgiel Będzino

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

AP Mielno

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP Bonin

 

 

2.

KS Bajgiel Będzino

 

 

3.

AP Mielno

 

 

4.

5.

6.

KS Victoria Sianów

Olimpia Bobolice

SP Bonin

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

AS Zryw Kretomino

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

5.

Rozwój Koszalin

KS Bajgiel Będzino

 

Żak - U8 – Gr 4

1.

Olimpia Bobolice

 

2/3

AP Gwardia Koszalin I,II

 

4/5

Zryw Kretomino I, II

 

6/7

Szakale Świeszyno I, II

 

 

 

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 1571819
IMIENINY
Wczoraj Brunona Paschalisa

Dzisiaj : Eryka Feliksa

Jutro : Piotra Iwa