UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2014/2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2010-2013)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2006-2009)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

T


LIGA BAŁTYCKA ORLIK 2012
sezon piłkarski 2012/2013
Powiat Ziemski Koszalin - stan na dzień 29.09.2012
- chłopcy -

 




 






1 .UKS Olimpia I Bobolice

2. SP Bonin

3.Leśnik/Rossa Manowo

4. UKS Opty Mielno

5. Olimpia II Bobolice

6. AP I Sianów

7.  Olimpia/Iskra/SP Kłanino

8.AP II Sianów

9. Wicher Mierzym

Mecze

 

8

8

8

8

8

8

8

8

8

 

 

Punkty

 

24

17

15

12

10

8

6

5

2

 

 

Bramki

 

24-0

9-2

12-5

5-3

6-10

2-5

2-11

2-10

0-16

 

 

- dziewczęta -






 

 


1. UKS Olimpia Bobolice

2. SP Bonin

3. UKS Victoria SP 2 Sianów

4. Olimpia/Iskra/SP  Kłanino

Mecze

 

3

3

3

12

 

 

Punkty

 

9

6

3

0

 

 

Bramki

 

24-1

4-6

2-12

1-12

 

 



 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


LBO POWIAT KOSZALIN

Finał  Skrzatów (r.2014 i mł)

17.06(CZ) godz. 17.00

boisko Orlik w Świeszynie

( zbiórka  na boisku

w Świeszynie o godz.16.15)


Turniej PGPB w Getbola

boisko Orlik ul.Głowackiego

21.06(PO) g.16.30

kat.Orlik/Żak

22.06(WT) g.17.00

kat.Skrzat/Młodzik


"Wakacje na sportowo"

28.06-31.08.21

PO-CZ g.17.00-18.30

boisko Orlik ul.Głowackiego

 


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

4

2.

Bajgiel I Będzino

4

3.

Szakale Świeszyno

2

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

4

2.

Bajgiel II Będzino

4

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

3

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Odsłon : 1482658
IMIENINY
Wczoraj Wita Jolanty

Dzisiaj : Aliny Benona

Jutro : Alberta Ignacego