UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Wyniki Dnia Piłkarza 1998-2020

Z OKAZJI "DNIA PIŁKARZA"

Wyniki dotychczasowych turniejów


I Turniej – 1998 r. (rocznik 1988 i młodsi)

Dziewczęta

1. UKS Victoria Sianów

2. UKS SP Sucha Koszalińska    




Chłopcy

1. UKS Piątka Szczecinek

2. Olimpia Bobolice

3. UKS Biały Bór

4. UKS Victoria Sianów

II Turniej – 1999 r. (rocznik 1989 i młodsi)
Dziewczęta

1.Szesnastka Koszalin

2.UKS Victoria Sianów

3.UKS SP Sucha Koszalińska

4.Piast Połczyn Zdrój
Chłopcy

1.Darzbór SP 5 Szczecinek

2.Szesnastka Koszalin

3.Piast Połczyn Zdrój

4.Ósemka Kołobrzeg

III Turniej – 2000r. (rocznik 1990 i młodsi)
Dziewczęta

1.UKS SP 2 I Sianów

2.UKS Malechowo

3.UKS SP 2 II Sianów

4.UKS SP 2 III Sianów
Chłopcy

1.Ósemka Żaki Kołobrzeg

2.UKS Malechowo

3.Olimpia Bobolice

4.UKS SP Sucha Koszalińska

IV Turniej – 2001r. chłopcy
Rocznik 1989/90

1.UKS Malechowo

2.UKS Victoria SP 2 Sianów

3.Olimpia Bobolice


Rocznik 1991 i młodsi

1.UKS Malechowo

2.Olimpia Bobolice

3.Zawisza Grzmiąca

4.UKS Victoria SP 2 Sianów

V Turniej – 2002r. (rocznik 1992 i młodsi)
Dziewczęta

1.UKS Victoria SP 2 I Sianów

2.UKS Malechowo

3.Olimpia Bobolice



Chłopcy

1.UKS 7 Szczecinek

2.Olimpia Bobolice

3.UKS Victoria SP 2 I Sianów

4.UKS Malechowo


VI Turniej – 2003r. (rocznik 1993 i młodsi)
Dziewczęta

1.Olimpia Bobolice

2.UKS Grzmiąca

3.UKS Victoria SP-2 I Sianów

4.UKS Victoria SP-2 II Sianów
Chłopcy

1.UKS 7 I Szczecinek

2.UKS Victoria SP-2 I Sianów

3.Olimpia Bobolice

4.UKS Victoria SP-2 I Sianów

VII Turniej – 2004r.
Dziewczęta
D rocznik 1992 i mł


1.Zawisza I Grzmiąca

2. Zawisza II Grzmiąca

3.Olimpia Bobolice

4.UKS Grabowa SP Lejkowo
Chłopcy
D1 rocznik 1992


1.Bałtyk Koszalin

2.Wielim Szczecinek

3.UKS 7 Szczecinek

4.UKS Grabowa SP Lejkowo

Chłopcy
D 2 rocznik 1992


1. UKS 7 Szczecinek

2. Bałtyk Koszalin

3. Olimpia Bobolice

4. FC Żaki Brzeście

Chłopcy
E rocznik 1994 i mł


1. Bałtyk Koszalin

2. KS Szczecinek

3. UKS 7 Szczecinek

4. Grabowa Lejkowo

VIII Turniej – 2005r.
Dziewczęta
D rocznik 1993/94


1.Zawisza I Grzmiąca

2. UKS Victoria SP 2 I Sianów

3. Olimpia Bobolice

4. Zawisza II Grzmiąca
Dziewczęta
E rocznik 1995/96


1. Pionier 95 Borne Sulinowo

2. Zawisza Grzmiąca

3. UKS Victoria SP 2 Sianów

4. Olimpia Bobolice

Chłopcy
D rocznik 1993/94


1.UKS 7 I Szczecinek

2.Olimpia Bobolice

3.UKS 7 III Szczecinek

4.UKS 7 IV Szczecinek

Chłopcy
E rocznik 1995/96


1.Bałtyk Sano I Koszalin

2.Bałtyk Koszalin

3.Pionier 95 Borne Sulinowo

4.Bałtyk Sano II Koszalin

IX Turniej – 2006

Dziewczęta
Orlik rocznik 1996 i mł


1.UKS Zawisza Grzmiąca

2. UKS Grabowa SP Lejkowo

3. UKS Sprinter Gościno

4. UKS Victoria SP 2 Sianów

5. UKS Olimpia Bobolice

 

 

 

 

 

 

 

 

Chłopcy
Orlik rocznik 1996 i mł


1. Sława Sławno

2. Bałtyk I Koszalin

3. UKS Unia Białogard

4. Kotwica Kołobrzeg

5. Bałtyk II Koszalin

6. UKS Olimpia Bobolice

7. Piast Drzonowo

8. Bałtyk III Koszalin

9. UKS Ósemka Kołobrzeg

10. Żaki 94 Kołobrzeg

11. Opty Mielno

12. UKS Victoria SP 2 Sianów
Chłopcy
Młodzik  rocznik 1994/95


1. UKS Olimpia I Bobolice

2. UKS Opty Mielno

3. UKS Grabowa SP Lejkowo

4. UKS Olimpia II Bobolice
Chłopcy
Junior OSW


1. OSW/Olimpia I Bobolice

2. ZS nr 12 Koszalin

3. OSW Kołobrzeg

4. OSW/Olimpia II Bobolice

X Turniej – 2007r.

 

Orlik rocznik 1997 i mł.

1. UKS Olimpia Bobolice
2. Bałtyk I Koszalin
3. Bałtyk II Koszalin
4. Grabowa Lejkowo
5. UKS Victoria SP Sianów
6. Sława Sławno
7. Gwardia Koszalin
8. Leśnik/Zefir Manowo
9. Iskra Kłanino
10. Bałtyk III Koszalin

Kategoria Junior - Integracyjna

1. OSW/Olimpia I Bobolice
2. ZSM Kołobrzeg
3. ZS nr 12 Koszalin
4. OSW/Olimpia II Bobolice
5. OSW Świątki

 

 


XI Turniej – 2008r.

 

Kategoria Orlik rocz. 1998 i mł.

1. UKS Olimpia I Bobolice
2. Gwardia Koszalin
3. Sława Sławno
4. Victoria Sianów
5. UKS Grabowa SP Lejkowo   
6. Leśnik/Rossa Manowo 4
7. UKS Olimpia II Bobolice (DZ)
8. Iskra/Olimpia Kłanino
9. KS Sieciemin

Kategoria Junior - Integracyjna

1. Zespół Bobolice
2. OSW/Olimpia I Bobolice
3. ZS Koszalin
4. OSW/Olimpia II Bobolice

 

 

 

XII Turniej – 2009

Kategoria Orlik  rocz.1999 i mł.

1. UKS Olimpia Bobolice
2. Victoria Sianów
3. Zryw Kretowino
4. SP Biesiekierz
5. Start-Iskra Mokre
6. Leśnik/Rossa Manowo
7. Olimpia/Iskra Bobolice

Kategoria  Junior - Integracyjna

1. ZS nr 1 im. KEN w Szczecinku
2. FC Bobolice
3. OSW/Olimpia Bobolice
4. OSW Człuchów

 

 

XIII Turniej ‐ 2010

Kategoria Orlik rocz.2000 i mł.

dziewczęta
1.UKS Olimpia I  Bobolice
2. Wanedia Koszalin
3. UKS Victoria SP 2 Sianów
4. UKS Olimpia II Bobolice
5. Olimpia/Iskra Kłanino

6. UKS Zawisza Grzmiąca   

chłopcy

1. UKS Olimpia I  Bobolice
2. Zryw Kretomino
3. SP Polanów
4. Leśnik/R Manowo
5.Olimpia/Iskra Blice
6.UKS  Olimpia II  Bobolice

Kategoria   Integracyjna

juniorki

1.Gimnazjum  Bobolice
2. OSW/Olimpia Bobolice
3. UKS Olimpia Bobolice

juniorzy

1. Gimnazjum  Bobolice
2. ZS nr 12  Koszalin
3. OSW/Olimpia Bobolice
4. SOSW Koszalin

 

 


XIV Turniej – 2011

Kategoria Orlik rocz.2001 i mł.

dziewczęta
1.UKS Olimpia   Bobolice
2. SP Bonin
3. UKS Victoria SP 2 Sianów
4. Olimpia/Iskra/SP Kłanino

chłopcy

1. UKS Olimpia I  Bobolice
2.
UKS Olimpia II  Bobolice
3. Victoria Sianów
4. SP Bonin
5.
Olimpia/Iskra/SP Kłanino
6. SP Sieciemin
7. Leśnik/Rossa/Zefir  Manowo Wyszewo

Kategoria   Integracyjna

juniorzy

1. Nauta  Bobolice
2. OSW/Olimpia Bobolice
3. Gimnazjum  Bobolice
4.MOS Bobolice

XV Turniej – 2012
Bobolicki Festiwal Piłkarski "Mały Sport Wielka Radość" o Puchar Burmistrza

WYNIKI :

I. Kategoria PRZEDSZKOLE/ŻACZKI :

Kolejność końcowa :

I miejsce Grupa I (Polska) ( opiekun Natalia Żwirbla)

II miejsce Grupa IV (NRD) ( opiekun Irena Staszczak)

III miejsce Grupa II (Węgry) ( opiekun Dorota Zielińska)

IV miejsce Grupa III (ZSRR) ( opiekun Aurela Karolik)

II. Kategoria SP klasa I i II/ŻAK

 

Kolejność końcowa :

 

I miejsce Klasa IIb (Węgry) (opiekun Edyta Sobańska)

II miejsce Klasa Ia (ZSRR) (opiekun Jolanta Turkowska )

III miejsce Klasa IIa (Polska) (opiekun Sabina Wisłocka)

IV miejsce Klasa Ib (NRD) (opiekun Małgorzata Prymicz)

III. Kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne/Junior

 

Kolejność końcowa :

I miejsce SzŚ Nauta Bobolice (Węgry) (opiekun Dawid Olearczyk)

II miejsce SOSW Szczecinek (ZSRR) (opiekun Łukasz Chmielewski)

III miejsce ZS nr 12 w Koszalinie (NRD) (opiekun Dariusz Janik)

IV miejsce OSW/Olimpia Bobolice (Polska) (opiekun Henryk Kowalski, Karol Ziółek)

IV. Kategoria Szkoły Podstawowe/Młodzik (rocz. 2001)

 

Kolejność końcowa :

I miejsce UKS Olimpia Bobolice (ZSRR) (trener Tomasz Piekarzewicz, Henryk Kowalski)

II miejsce KKPN Bałtyk Koszalin (NRD) (trener Maciej Wiszniewski)

III miejsce UKS Grabowa SP Lejkowo (Polska) (trener Tadeusz Buczkowski)

IV miejsce Akademia Piłkarska Sianów (Węgry) (trener Sebastian Bober)

V. Kategoria GIMNAZJUM/Trampkarz

Kolejność końcowa :

I miejsce Gimnazjum I (Polska) (opiekun Jacek Szugalski)

II miejsce Gimnazjum II (Węgry) (opiekun Dawid Olearczyk)

III miejsce Gimnazjum III (ZSRR) (opiekun Dawid Olearczyk)

IV miejsce Gimnazjum IV (NRD) (opiekun Jacek Szugalski )

VI. Kategoria Szkoły Podstawowe/Orlik (rocznik 2002 i mł.)

Kolejność końcowa :

I miejsce UKS Olimpia I (Polska) (trener Marcin Kowalski)

II miejsce Świetlica Środowiskowa Tafla (NRD) ( opiekun Inga Lewicka)

III miejsce LUKS Iskra/SP Kłanino (ZSRR) (opiekun Anna Jaświg )

IV miejsce UKS Olimpia I (Węgry) (trener Marcin Kowalski )

VII. Kategoria Senior/Oldboj

Kolejność końcowa :

I miejsce Wielhurt Bobolice (Węgry) (opiekun Leszek Kwaśny)

II miejsce Contema Bobolice (ZSRR) (opiekun Paweł Misztal)

III miejsce Nadleśnictwo Bobolice (NRD) (opiekun Tomasz Kurek)

IV miejsce PCO Popcorn Bobolice (Polska)(opiekun Krzysztof Ewertowski)

 

XVI Turniej – 2013rok

II Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza

o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

 

- 10 września 2013r. kat. Przedszkole/Skrzat (rocznik 2007 i mł.)

1) Grupa I POLSKA (wychowawczyni Natalia Żwirbla/Krukowska),

2) Grupa II NIEMCY (wych. Irena Staszczak),

3) Grupa III ROSJA (wych. Dorota Zielińska),

4) Grupa IV UKRAINA (wych. Krystyna Figura),

5) Grupa V LITWA (wych. Katarzyna Piotrowska)

 

- 11 września 2013r. kat. SP klasa I i II/Żak (rocznik 2006/2005)

1) POLSKA (wych. Anna Malazdra),

2) LITWA (wych. Małgorzata Michalak),

3) UKRAINA (wych. Beata Kostewicz),

4) ROSJA (wych. Jolanta Turkowska),

5) NIEMCY (wych. Małgorzata Prymicz).

W w/w kategoriach wystąpiło po pięć zespołów dziewcząt i chłopców, zespoły grały każdy z każdym, ale nie była prowadzona klasyfikacja.

- 13 września 2013r.

kat. SP Orlik (rocznik 2003/2004)

1. UKS Olimpia Bobolice (trener T.Piekarzewicz ) 3 9 8-0

2. Sianowska Akademia Sportu (trener W.Drejski) 3 6 10-2

3. UKS Grabowa SP Lejkowo ( trener K. Wiśniewski) 3 3 4-11

4. Bałtyk Koszalin 3 0 0-9

kat. SP Młodzik (rocznik 2001/2002)

1. UKS Olimpia Bobolice (trener T.Piekarzewicz ) 3 9 19-3

2. UKS Grabowa SP Lejkowo ( trener K. Wiśniewski) 3 6 13-7

3. Sianowska Akademia Sportu (trener R.Wiśniewski) 3 3 4-17

4. Bałtyk Koszalin 3 0 0-9

- 14 września 2013r. kat. Senior/Oldboj

1 Policja             5 15 20- 1

2 Nadleśnictwo 5 9 9- 8

3 Contema II 5 9 9- 6

4 Jesion Trans 5 6 5-10

5 Contema I 5 6 7-10

6 PCO Popcorn 5 0 0-15

XVII Turniej – 2014rok

 

III Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza

o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

kategoria Skrzat

dziewcząt :

1. Białoruś IC

2. Czechy IB

3. Słowacja IA

4. Niemcy ID

chłopców :

1. Słowacja IA

2. Niemcy ID

3. Czechy IB

4. Białoruś IC

kategoria Żak

dziewczęta

1. Polska IIA

2. Ukraina IIC

3. Litwa (IIB

chłopcy :

1. Ukraina IIC

2. Polska IIA

3. Litwa IIB

kategoria Orlik :

1. UKS Olimpia Bobolice

2.UKS Grabowa SP Lejkowo

3. Bałtyk Koszalin

4.SAS Sianów

kategoria Młodzik

1. Błonie Barwice

2.UKS Olimpia Bobolice

3.Bałtyk Koszalin

4.UKS Grabowa SP Lejkowo

kategoria Senior/Oldboy :

1. Policja i Przyjaciele

2. Jesion Trans

3. Contema Bobolice

4. Sołectwo/Czarni Radwanki,

5. Sołectwo/Sparta GIT Głodowa

6. Nadleśnictwo Bobolice

 

 

 

XVIII Turniej – 2015rok

IV Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza

o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

 

kategoria Skrzat

1. Niemcy

2. Polska

3. Ukraina

Kategoria Żaczek

1. Ia Polska

2. Ib Litwa

3. Ic Ukraina

kategoria Żak

1. IIa Słowacja

2. IIc Białoruś

3. IIb Czechy

4. II dNiemcy

kategoria Orlik :

1. KKPN Bałtyk Koszalin

2. UKS Olimpia Bobolice

3. MGLKS Błonie Barwice

kategoria Młodzik :

1. MGLKS Błonie Barwice

2. UKS Grabowa SP Lejkowo

3. UKS Olimpia Bobolice

kategoria Senior/Oldboj

1. Contema

2. Głodni Głodowa

3. Bumta Rara

4. Legioniści

XIX Turniej – 2016
Jubileuszowy V Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza

 

PRZEDSZKOLE :

1) Polska/Pszczółki ( opiekun Aurela Karolik, Krystyna Figura)

2) Niemcy (opiekun Estera Dadan)

3) Litwa (opiekun Izabela Siedlecka-Choruży)

4) Ukraina/Słoneczka ( opiekun Irena Staszczk)

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

1) Ukraina – klasa II c ( opiekun Jolanta Turkowska)

2) Polska – klasa IIa (opiekun Małgorzata Prymicz)

3) Niemcy/Bobki – klasa I (opiekun Małgorzata Michalak)

4) Litwa – klasa IIb ( opiekun Joanna Maszkało).

 

MŁODZIK :

1) UKS Olimpia Bobolice

2) LUKS Iskra/SP Kłanino

3) KKPN Bałtyk Koszalin

4) MGLKS Błonie Barwice

 

ORLIK :

1) AP Szczecinek

2) KKPN Bałtyk Koszalin

3) MGLKS Błonie Barwice

4) UKS Olimpia Bobolice

 

SENIOR/OLDBOJ :

1) Familja

2) Contema Bobolice

3) Tygrysy Głodowa

4) Legioniści

5) Czarni Radwanki

 

 

XX Turniej – 2017

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza

 

Młodzik U13

1. UKS Olimpia I Bobolice

2. LUKS Iskra/SP Kłanino

3. MKS Gryf Polanów

4. SP Bonin

5. UKS Olimpia II Bobolice

6. MKS Gryf II Polanów

 

Natomiast w pozostałych kategoriach nie była prowadzona klasyfikacja punktowa.

 

 

XXI Turniej – 2018

- VII Bobolicki Festiwal Piłkarski z okazji Dni Piłkarza -

 

Młodzik U13

1.  UKS Olimpia   Bobolice

2.  KS Bajgiel I Będzino

3.  SP I Bonin

4.  SP II Bonin

5.  Olimpia/LUKS  Bobolice

6.  KS Bajgiel II Będzino

Natomiast w pozostałych kategoriach nie jest prowadzona klasyfikacja punktowa.

 

 

XXII Turniej – 2019

 

Trampkarz U14

1. SP I Bonin

2. UKS Olimpia Bobolice

3. UKS Olimpia II Bobolice

4. GKS Szakale Świeszyno

5. KS Bajgiel I Będzino

Młodzik U12

1. SP II Bonin

2. Olimpia/LUKS Bobolice

3. LUKS Iskra/SP II Kłanino

4. LUKS Iskra/SP I Kłanino

5. KS Bajgiel II Będzino

 

Natomiast w pozostałych kategoriach nie była prowadzona klasyfikacja punktowa.


XXIII Turniej – 2020

1) UKS Olimpia I Bobolice

2) KS Gryf Polanów

3) SP I Bonin

4) UKS Olimpia II Bobolice

5) SP II Bonin

6) LUKS Iskra/SP Kłanino

 

XXIV Turniej – 2021 ???

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Wakacje na sportowo"

Bobolice

boisko Orlik ul.Głowackiego

od 28.06 do 31.08.21

godz.od 17.00-18.30

PO/ŚR - rocz. 2011 i mł.

WT/CZ - rocz.2007-2010


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

5

2.

Bajgiel I Będzino

5

3.

Szakale Świeszyno

3

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

5

2.

Bajgiel II Będzino

5

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

4

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 1501170
IMIENINY
Wczoraj Dominika Jana

Dzisiaj : Marii Oswalda

Jutro : Slawy Jakuba