|
UKS Olimpia Bobolice NABÓR uzupełniający dziewcząt i chłopców trwa cały rok Aktywny Maluch (r.2018/19/20/21) Skrzat U6 (r.2018) oraz Żak U8 (r.2016/2017) Orlik U10 (r.2014/15) Młodzik U12 (r.2012/13)
--------------------------------------- od poniedziałku do czwartku w godz. popołudniowych tel.604 138 872, 509 290 809, 606 271 795 email : olimpia-bobolice@wp.pl
|
Po turniejach Pierwszej Piłki - runda 3
Udane występy zespołów Olimpii w Turniejach #PIERWSZAPILKA |
Foto Zespoły Olimpii na turnieju Pierwszej Piłki
Pozostałe zdjęcia są dostępne : facebook Olimpia Bobolice
https://www.facebook.com/olimpia.bobolice
W miniony weekend, odbyła się kolejna edycja w ramach rozgrywek ligowych dzieci Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Pierwsza Piłka.
W sobotę 11 maja br. w Starych Bielicach na boisku szkolnym wystąpiły zespoły Skrzatów U6. Po raz kolejny bardzo dobrze w zawodach spisali się nasi najmłodsi zawodnicy, którzy również świetnie się bawili. Na dobrze wyposażonym obiekcie można było skorzystać z placu zabaw czy zewnętrznej gry w piłkarzykiPodopieczni trenera Henryka Kowalskiego wystąpili w składzie : Hania Stępień, Marcin Kleina, Alan Santysiak, Tomasz Oleksiak, Maciej Bawoł, Leon Ułanowski, Felek Frąckowiak i Fabian Adasiak.W zawodach wzięło udział pięć zespołów: UKS Victoria SP2 Sianów I, UKS Victoria SP2 Sianów II, GKS Bieliki Stare Bielice , UKS Olimpia Bobolice I i UKS Olimpia Bobolice II, które grały systemem „każdy z każdy” 1x10 minut mecz i rewanż. Zarząd UKS Olimpia Bobolice serdecznie dziękuję rodzicom za pomoc przy organizacji wyjazdu.
W niedzielę 12 maja br. na boisku w Strzekęcinie jako pierwsi od godz. 9.00 grały zespoły Żaków U8. Organizatorem zawodów był GKS Szakale Świeszyno. W zawodach wzięło udział 9 drużyn: Szakale I i II Świeszyno, Olimpia I i II Bobolice, Bałtyk I i II Koszalin, Zawisza I I II Grzmiąca i Zryw Kretomino. Mecze rozgrywane były na 4 boiskach system "każdy z każdym". Padło wiele bramek i było dużo sportowych emocji. Nasz Klub reprezentowali: Olimpia I - Paweł Adamczyk, Igor Baumgart, Antek Stępień, Nikodem Kopij, Natan Wajda, Adaś Lewicki, Wiktor Kleina ; Olimpia II: Aleksander i Dominik Fir, Franek Kaczmarzyński, Marcel Marciniewski, Fabian Borowski, Tymon Jabłoński i Fabian Grześkowiak.
Natomiast w Bobolicach na Stadionie Miejskim od godz. 14 wystąpiły zespoły Orlików U10. Ze względu na przypadającą w niedzielę Komunię Św., tym razem w turnieju wystąpiły tylko cztery zespoły z takich klubów jak : AS Zryw Kretomino I (trener Piotr Stefanów) , AS Zryw Kretomino II (trener Piotr Stefanów), AS Zryw Kretomino III (trener Piotr Stefanów) i UKS Olimpia Bobolice ( trener Dawid Olearczyk).Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż po 15 min. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz napoje.
« poprzednia | następna » |
---|