UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2014/2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2010-2013)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2006-2009)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Obiekty

Obiekty z których korzystamy i korzystaliśmy:

"Moje Boisko - Orlik 2012" w Bobolicach przy ul. Głowackiego 7


Hala widowiskowo-sportowa -  przy ul. Głowackiego 7



Boisko piłkarskie w Kłaninie

Basen kąpielowy w Szczecinku

Park Wodny Koszalin

Stadion Miejski w Bobolicach przy ul. Mickiewicza 20

przy ul. Pocztowej 15
(boiska wielofunkcyjne, świetlica)

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


LBO POWIAT KOSZALIN

Finał  Skrzatów (r.2014 i mł)

17.06(CZ) godz. 17.00

boisko Orlik w Świeszynie

( zbiórka  na boisku

w Świeszynie o godz.16.15)


Turniej PGPB w Getbola

boisko Orlik ul.Głowackiego

21.06(PO) g.16.30

kat.Orlik/Żak

22.06(WT) g.17.00

kat.Skrzat/Młodzik


"Wakacje na sportowo"

28.06-31.08.21

PO-CZ g.17.00-18.30

boisko Orlik ul.Głowackiego

 


 

Następne imprezy

Liga Bałtycka

Powiat Ziemski Koszalin

Bobolice

HALA ul.Głowackiego 7

05.12(SO) godz. 1000 Żak
( zbiórka godz.900)

Bobolicka Liga Gminna

Bobolice

hala  ul.Głowackiego 7

- Orlik 14.12(PO) godz.1730

(rocz. 2005 i młodsi)

- Żak 21.12(PO) godz.1600

(rocz. 2007 i młodsi)

Wyjazd na basen

Szczecinek

13.12(niedziela)

(wyjazd PKS godz. 1100)

PGPB 2015 w Getbola

Bobolice

hala  ul.Głowackiego 7


09.12(ŚR)g.1730 r.2003-06

16.12(ŚR)g.1600 r.2007 i mł.

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

4

2.

Bajgiel I Będzino

4

3.

Szakale Świeszyno

2

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

4

2.

Bajgiel II Będzino

4

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

3

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1482681
IMIENINY
Wczoraj Wita Jolanty

Dzisiaj : Aliny Benona

Jutro : Alberta Ignacego