Liga Bałtycka

- Powiat Ziemski Koszalin

FINAŁY

---------------------------------------------------------

25.05 Świeszyno - kat. ORLIK

16.06 Bobolice - Finał KOZPN ŻAK

 

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA

TRÓJEK PIŁKARSKICH "3 PO 3"


 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że od sezonu 2018/2019 rozgrywki Bobolickiej Ligi Gminnej Trójek Piłkarskich „3 PO 3”, będą prowadzone w  nowej formie.

Zawody zostaną rozegrane w pięciu kategoriach wiekowych : Młodzik (rocznik 2005 i młodsi), Orlik (rocznik 2008 i młodsi), Żak ( rocznik 2010 i młodsi), Skrzat ( rocznik 2012 i młodsi) i Skrzacik ( rocznik 2014 i młodsi).

Prawo udziału będą miały zespoły z gminy Bobolice.  Każdy zespół składa się maksymalnie z pięciu zawodników  ( na boisku 2 zawodników + bramkarz).

Głównym celem rozgrywek jest promocja i popularyzacja piłki nożnej, łączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zapisy do poszczególnych turniejów, będą się odbywały u sędziego głównego w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Planowane jest zorganizowanie 5 turniejów. Pierwszy zostanie rozegrany w drugiej połowie listopada br. a finały w 2019 roku.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej : http://www.olimpia.bobolice.org , a bliższych informacji udziela prezes  UKS Olimpia Bobolice Henryk  Kowalski kontakt :  telefon 604 138 872,  email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA - FINAŁY

Orlik U 10 (2008/09)

25.05(SO) g.11.00

Świeszyno boisko Orlik

(wyjazd 9.30)

KOZPN Żak U8(2010/11)

16.06(N) g.10.00

Bobolice Stadion Miejski

(zbiórka godz. 9.15)

Mobilna AMO

21.05(WT) g.15.00

Bobolice

Stadion ul.Mickiewicza 20

Zebranie Rodziców

29.05(ŚR) g.19.00

Bobolice

Świetlica ul.Pocztowa 15

PGPB w Getbola

Bobolice boisko

ul.Pocztowa 15

27.05 g.16.30 Skrzat/Żak

28.05 g.18.00 Młodzik/Orlik

30.05 g.17.00 Skrzacik


Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

5

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

5

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

5

5

Wybrzeże Biesiekierz

3

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

5

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

5

4

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

5

5

4

4

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Odsłon : 1268735
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny