LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

24.11 Bobolice - Młodzik U13

8.12 Bobolice - Żak U8 gr.I

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

 

 

Bobolice CUP

# Tytuł artykułu Odsłony
1 Bobolice CUP 1801
2 Historia Bobolice CUP 1639
 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

ODWOŁANE ZAJĘCIA

w  czwartek 15 listopada br.

- hala zajęta


Park Wodny Koszalin

25.11(N) godz. 10.30

wyjazd z przyst. PKS


Turniej Towarzyski

ŻAK U8

26.11(PO) g.17.30 Bobolice hala

(zbiórka godz. 17.15)


LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

24.11(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka godz. 10.15)

Żak U8(2010/11)

8.12(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka . godz. 10.15)

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

 

 

Tabele

Młodzik – U13

2 turniej w Mścicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. KS Bajgiel I Będzino

8

7-2

2. SP I Bonin

3.Victoria I Sianów

8

7

5-3

6-3

4. Olimpia Bobolice

4

4-7

5. Gryf Polanów

0

4-11

Grupa II

 

 

1. KS Bajgiel II Będzino

9

6-1

2. SP II Bonin

6

5-2

3. Victoria II Sianów

4. Olimpia/LUKS Blice

3

0

6-3

0-10

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

2

2

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

2

2

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

2

2

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

2

1

1

Dabrowa/Sieciemin

2

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

2

2

1

1

Grupa II

KS Victoria I Sianów

1

 

Victoria SP 2 Sianów-dz

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

0

 

AP I Mielno

AP II Mielno

1

1

 

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

1

1

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 
Odsłon : 1230841
IMIENINY
Wczoraj Alberta Leopolda

Dzisiaj : Gertrudy Edmunda

Jutro : Grzegorza Salomei