Liga Bałtycka

FINAŁ KOZPN

---------------------------------------------------------

16.06 Bobolice - kat. ŻAK

 

 

Historia cd

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza z okazji 100 lecia niepodległości Polski - zwycięzcy :

Młodzik - Dominka Kozińska

Orlik - Tymoteusz Skiba

Żak - Igor Kłos

Skrzat - Hubert Miłek

Skrzacik - Antoni Olearczyk

 

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza - zwycięzcy :

Młodzik - Dominka Kozińska

Orlik - Filip Arendarczyk

Żak - Patryk Zdanowski

Skrzat - Aleks Dominikowski

Skrzacik - Zofia Lichacz

 

 

DRUŻYNY - ROCZNIKI

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2019 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Kategoriach wiekowe:

 

1) Młodzik - rocznik 2005/2006/2007

2) Orlik - rocznik 2008/2009

3) Żak - rocznik 2010/2011,

4) Skrzat - rocznik 2012/2013

5) Skrzacik - 2014 i młodsi

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Festyn

Postaw na sportową rodzinę

15.06(SO) g.12.00

Kłanino

boisko piłkarskie


FINAŁ

KOZPN Żak U8(2010/11)

16.06(N) g.10.00

Bobolice Stadion Miejski

(zbiórka godz. 9.00)


Festyn  z okazji

zakończenia sezonu piłkarskiego

(wszystkie roczniki)

min. gry i zabawy,

mecze Rodzice kontra Dzieci

17.06(PO) g.16.30

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

 


Tabele

Młodzik – U13

Turniej Finałowy - Bonin

 

19

 

 

Gr.I

05.19

1. Bajgiel I Będzino

15

13-0

2.Olimpia Bobolice

10

6-1

3, Gryf Polanów

9

4-5

4.SP I Bonin

6

7-4

5. SP II Bonin

6

2-11

6. Bajgiel II Będzino

1

1-12

 

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

6

6

Wybrzeże Biesiekierz

4

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

3

3

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

6

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

6

5

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

6

6

5

5

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Odsłon : 1273298
IMIENINY
Wczoraj Bazylego Elizy

Dzisiaj : Wita Jolanty

Jutro : Aliny Benona