UKS Olimpia Bobolice

prowadzi nabór uzupełniający

zapraszamy

dziewczęta i chłopców

-----------------------------------------

Bobolice boisko ul. Pocztowa 15

od poniedziałku do czwartku

od godz. 17.30 do 19.00

SKRZAT (rocz.2014/2015/2016)

ŻAK(r.2012/2013)

ORLIK (r.2010/2011)

MŁODZIK (r.2008/2009)

TRAMPKARZ (r.2006/2007)

tel.604 138 872,

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA

TRÓJEK PIŁKARSKICH "3 PO 3"


 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że od sezonu 2018/2019 rozgrywki Bobolickiej Ligi Gminnej Trójek Piłkarskich „3 PO 3”, będą prowadzone w  nowej formie.

Zawody zostaną rozegrane w pięciu kategoriach wiekowych : Młodzik U12 , Orlik U10, Żak U8, Skrzat U6 i Skrzacik U4.

Prawo udziału będą miały zespoły z gminy Bobolice.  Każdy zespół składa się maksymalnie z pięciu zawodników  ( na boisku 2 zawodników + bramkarz).

Głównym celem rozgrywek jest promocja i popularyzacja piłki nożnej, łączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zapisy do poszczególnych turniejów, będą się odbywały u sędziego głównego w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Planowane jest zorganizowanie 5 turniejów w ciągu roku kalenarzowego.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej : http://www.olimpia.bobolice.org , a bliższych informacji udziela prezes  UKS Olimpia Bobolice Henryk  Kowalski kontakt :  telefon 604 138 872,  email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

"Wakacje 2020 na sportowo

z Olimpią Bobolice"

zajęcia rekracyjno-sport.

dla dziewcząt i chłopców

od  22 czerwca do 31 sierpnia

w godz. 17.30-19.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

- poniedziałek/środa

rocz. 2011 i młodsi

 

wtorek/czwartek

rocz.2006-2010


 

Tabele

 

Trampkarz – U14

Grupa I

1.Olimpia Bobolice


 


2.SP I Bonin


 


3.Gryf Polanów


 


4.Szakale I Świeszyno


 


Grupa II

1.Bajgiel  Będzino


 


2.SP II Bonin


 


3.Olimpia/LUKS


 


4.Szakale II Świeszyno

 

 

 

Orlik – U10

Wybrzeże Biesiekierz

Olimpia Bobolice

Gwardia Koszalin V

Bajgiel  Będzino I

Bajgiel  Będzino II

Szakale Świeszyno
Żak– U8

Olimpia Bobolice I/II

Bałtyk Koszalin IV

Wybrzeże Biesiekierz

Skrzat – U6

Grupa I

Olimpia I Bobolice

Victoria I Sianów

Bajgiel I Będzino

Szakale I Świeszyno

AP Zryw Kretomino

Grupa II

Olimpia II Bobolice

Victoria II Sianów

Bajgiel II Będzino

Szakale II Świeszyno

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1385212
IMIENINY
Wczoraj Romana Ryszarda

Dzisiaj : Bogdana Borysa

Jutro : Klary Lidii