Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

TABELE BOBOLICKA LIGA GMINNA

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA  2016/2017

o Puchar Prezesa UKS Olimpia Bobolice


F I N A Ł Y

 

kategoria Orlik

20.06.2017r. Olimpia/2008 -  Legia IVC 8:3

22.06.2017r. Vistus Pro VIB - Champions VB


Młodzik (rocznik 2004 i młodsi):


Tabela końcowa :

1. Vistus Pro-VIB 27 38- 7 awans do finału

2. Champions-VB 18 28-20 awans do finału

3. Olimpia 2007 15 31-37

4. Ptasie Mleczko-VIA 9 28-23

5. Olimpia 2008 6 7- 8

6. Niebiescy-VA 3 11-42

Czołowa klasyfikacja strzelców :

12 – Madej

9 - Bielecki

8 - Kościołowski, Szlachciak, Kozińska,

7 - Kęsicki

6 - Ułanowski, Badziński, Domański

5 - Kinder


 

Orlik ( rocznik 2006 i młodsi):

Tabela :

1. Legia-IVC 4 10 18-2

2. Olimpia 2008 4 7 15-9

3. Portugalia-IIIB 4 6 7-6

4. Real-IIIC 4 6 10-14

5. Aniołki-IVA 4 0 0-19

 

Czołowa klasyfikacja strzelców :

 

10 -  Filip Arendarczyk ( Legia)

7 - Tymek Skibą (Real)

6 - Maksymilianem Rewkowskim (Olimpia)


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Odsłon : 1201813
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny