LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

24.11 Bobolice - Młodzik U13

8.12 Bobolice - Żak U8 gr.I

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

 

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA

TRÓJEK PIŁKARSKICH "3 PO 3"


 

UKS Olimpia Bobolice informuje, że od sezonu 2018/2019 rozgrywki Bobolickiej Ligi Gminnej Trójek Piłkarskich „3 PO 3”, będą prowadzone w  nowej formie.

Zawody zostaną rozegrane w pięciu kategoriach wiekowych : Młodzik (rocznik 2005 i młodsi), Orlik (rocznik 2008 i młodsi), Żak ( rocznik 2010 i młodsi), Skrzat ( rocznik 2012 i młodsi) i Skrzacik ( rocznik 2014 i młodsi).

Prawo udziału będą miały zespoły z gminy Bobolice.  Każdy zespół składa się maksymalnie z pięciu zawodników  ( na boisku 2 zawodników + bramkarz).

Głównym celem rozgrywek jest promocja i popularyzacja piłki nożnej, łączenie sportowej rywalizacji z rekreacją i zabawą oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Zapisy do poszczególnych turniejów, będą się odbywały u sędziego głównego w dniu zawodów na 15 minut przed rozpoczęciem rozgrywek.

Planowane jest zorganizowanie 5 turniejów. Pierwszy zostanie rozegrany w drugiej połowie listopada br. a finały w czerwcu 2019 roku.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej : http://www.olimpia.bobolice.org , a bliższych informacji udziela prezes  UKS Olimpia Bobolice Henryk  Kowalski kontakt :  telefon 604 138 872,  email : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

22/24.10 g.16.30

Skrzacik/Skrzat/Żak

25.10 g.16.30 Młodzik/Orlik

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

24.11(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

8.12(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka . godz. 10.15)

 

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

 

 

Tabele

Młodzik – U13

Olimpia Bobolice

15

23-1

KS Bajgiel I Będzino

12

9-7

SP I Bonin

9

11-8

SP II Bonin

6

6-11

Olimpia/ Bobolice

3

6-11

KS Bajgiel II Będzino

0

3-20

Victoria Sianów

0

Gryf Polanów

0

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

1

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

1

1

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

1

1

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

1

1

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

1

1

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

1

0

Dabrowa/Sieciemin

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

2

2

1

1

Grupa II

KS Victoria I Sianów

0

 

Victoria SP 2 Sianów-dz

0

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

0

 

AP I Mielno

AP II Mielno

0

0

 

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

0

0

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1222801
IMIENINY
Wczoraj Juliusza Lukasza

Dzisiaj : Pelagii Piotra

Jutro : Ireny Jana