Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

TERMINARZ / WYNIKI GETBOL

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza

 



PLANOWANY TERMINARZ PGPB 2018 W GETBOLA

O PUCHAR BURMISTRZA

I  Turniej LUTY 2018r. hala przy ul. Głowackiego 7

- 5 (poniedziałek) godz.1600 kategoria Skrzacik 2013 i młodsi,

godz.1700 kategoria Skrzat rocznik 2011/2012

- 7 (środa) godz.1700 kat. Żak rocznik 2009/2010,

- 8 (czwartek)g.1600 Młodzik ( rocz. 2004/2005/2006),Orlik ( rocz.2007/2008)

II Turniej MARZEC 2018r. hala przy ul. Głowackiego 7

III Turniej KWIECIEŃ 2018r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

IV Turniej  MAJ 2018r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15


V Turniej  CZERWIEC 2018r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

VI/VII SIERPIEŃ 2018r. Wakacyjny boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15


VIII Turniej  WRZESIEŃ 2017r. boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

IX Turniej  PAŹDZIERNIK 2017r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

11 LISTOPAD 2018r. - uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród – Gminne Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

 

 


 


 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Odsłon : 1201807
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny