LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

26.01.19 Sianów - Młodzik U13

23.02.19 Mścice - Żak U8 gr.I

 

 

TERMINARZ / WYNIKI GETBOL

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza

 



PLANOWANY TERMINARZ PGPB 2018 W GETBOLA

O PUCHAR BURMISTRZA

I  Turniej LUTY 2018r. hala przy ul. Głowackiego 7

- 5 (poniedziałek) godz.1600 kategoria Skrzacik 2013 i młodsi,

godz.1700 kategoria Skrzat rocznik 2011/2012

- 7 (środa) godz.1700 kat. Żak rocznik 2009/2010,

- 8 (czwartek)g.1600 Młodzik ( rocz. 2004/2005/2006),Orlik ( rocz.2007/2008)

II Turniej MARZEC 2018r. hala przy ul. Głowackiego 7

III Turniej KWIECIEŃ 2018r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

IV Turniej  MAJ 2018r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

V Turniej  4/6/7 CZERWIEC 2018r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

VI Turniej  WRZESIEŃ 2017r. boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

VII Turniej  PAŹDZIERNIK 2017r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

11 LISTOPAD 2018r. - uroczyste  wręczenie pucharów  podczas Gminnych Obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Czołowa klasyfikacja końcowa za 2018 rok :

 

Kategoria Młodzik(2004/2005/2006)

1. Dominika Kozińska

2. Cyprian Juś

3. Mateusz Domański

4.Oskar Szal

5. Nathan Bielecki


Kategoria Orlik (2007/2008)

1. Tymek Skiba

2. Tolek Worońko

3. Kuba Kościołowski

4. Patryk Zdanowski

5. Sergiusz Staszewski

 

 

Kategoria Żak (2009/2010)

1) Igor Kłos

2) Aleks Dominikowski

3) Kuba Gołębiowski 

 

Kategoria Skrzat (2011/2012)

 

1) Hubert Miłek

2) Łukasz Adamczyk

3) Jasiu Kłos

4) Kamil Adamczewski

 

Kategoria Skrzacik (2013 i młodsi)

1. Olearczyk Antoni

2. Michał Kudłaczek

3. Michał Dubiecha  

 

 

 

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

LIGA BAŁTYCKA

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

Młodzik U13 (2005 i mł)

26.01.19(SO) g.11.00 Sianów hala

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

23.02.19(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)


Turniej Towarzyski z Bałtykiem

ŻAK U8

17.12(PO) g.17.30 Bobolice hala

(zbiórka godz. 17.15)


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Polanów hala

21.12(PT) g.15.00 -18.30

(2006/2007 i 2008/2009)


GALA SPORTU UKS OLIMPIA

22.12(SO) godz.11.00

Bobolice hala ul.Głowackiego

 

Tabele

Młodzik – U13

2 turniej w Mścicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. Olimpia Bobolice

8

8-5

2. Bajgiel Będzino

3.Victoria I Sianów

7

7

8-4

7-4

4. SP I Bonin

2

2-6

5. Bajgiel II Będzino

2

4-10

Grupa II

 

 

1. Gryf Polanów

6

8-3

2. Olimpia/LUKS Bobolice

5

2-1

3. Victoria II Sianów

4. SP II Bonin

4

1

5-6

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

2

2

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

2

2

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

2

2

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

2

1

1

Dabrowa/Sieciemin

2

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1236672
IMIENINY
Wczoraj Julii Danieli

Dzisiaj : Damazego Waldemara

Jutro : Dagmary Aleksandry