LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

26.01.19 Sianów - Młodzik U13

23.02.19 Mścice - Żak U8 gr.I

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Bobolicach

 

Kolejny udany występ Żaków Olimpii w   Lidze Bałtyckiej

 


 

 

Mega "Mikołajki 2018 z Olimpią"

 


Kolejną super imprezę dla dzieci zorganizował UKS Olimpia Bobolice, tym razem były to Mikołajki



 

 

Plan imprez na grudzień 2018r.

 

 

 

Plan imprez na grudzień br. zawiera wiele atrakcyjnych propozycji : Turnieje Mikołajkowe, Ligi Bałtyckiej Żaków i Orlików, Turniej Towarzyski z Bałtykiem Koszalin, Mobilną Akademię Młodych Orłów oraz Galę Sportu - podsumowanie 2018 roku

 

 

Turniej Towarzyski z AP Bałtyk Koszalin

 

Zespoły Żaków UKS Olimpia Bobolice i AP Bałtyk Koszalin zmierzyły się w halowym turnieju towarzyskim

 

 

 

W Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

Super relaks  w Parku Wodnym Koszalin członków UKS Olimpia Bobolice

 

 

 

 

Halowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików w Bobolicach

 

 

Pierwsze i drugie miejsce zespołów Młodzików  UKS  Olimpia Bobolice  w Halowym Turnieju    Ligi Bałtyckiej 

 


 

 

Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Olimpii w 2018r - rozpoczęty

 

 

Wybory na Najlepszego Sportowca UKS Olimpia Bobolice  w 2018 roku już trwają -

oddaj swój głos w zakładce sonda!

 

 

Kursokonferencja w Płotach

 

 

 

Trenerzy szkolili się w Płotach

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

LIGA BAŁTYCKA

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

Młodzik U13 (2005 i mł)

26.01.19(SO) g.11.00 Sianów hala

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

23.02.19(SO) g.11.00 Mścice hala

(wyj. PKS godz. 9.30)


Turniej Towarzyski z Bałtykiem

ŻAK U8

17.12(PO) g.17.30 Bobolice hala

(zbiórka godz. 17.15)


Mobilna Akademia

Młodych Orłów

Polanów hala

21.12(PT) g.15.00 -18.30

(2006/2007 i 2008/2009)


GALA SPORTU UKS OLIMPIA

22.12(SO) godz.11.00

Bobolice hala ul.Głowackiego

 

Tabele

Młodzik – U13

2 turniej w Mścicach

 

7.

 

 

Gr.I

10.18

1. Olimpia Bobolice

8

8-5

2. Bajgiel Będzino

3.Victoria I Sianów

7

7

8-4

7-4

4. SP I Bonin

2

2-6

5. Bajgiel II Będzino

2

4-10

Grupa II

 

 

1. Gryf Polanów

6

8-3

2. Olimpia/LUKS Bobolice

5

2-1

3. Victoria II Sianów

4. SP II Bonin

4

1

5-6

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

2

2

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

2

2

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

2

2

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

KS Victoria III

2

1

1

Dabrowa/Sieciemin

2

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Odsłon : 1236666
IMIENINY
Wczoraj Julii Danieli

Dzisiaj : Damazego Waldemara

Jutro : Dagmary Aleksandry