Powiatowa Liga Bałtycka

---------------------------------------------------------

23.09 Bobolice - Orlik U10

6.10 Kretomino - Żak U8 gr.I

7.10 Będzino - Młodzik U13

 

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski przeszedł do historii

 

 

 

VII  Bobolicki Festiwal Piłkarski został rozegrany w dniach 8/9/10 września 2018r. i był kolejną niezwykle udaną imprezą!

 

 

Plan imprez i nabory - wrzesień 2018

 

 

 

 

We wrześniu br.  prowadzimy nabory uzupełniające do wszystkich grup treningowych dzieci( dziewcząt i chłopców ) z roczników 2015/2014/2013/2012/2011/2010 - do Akademii Piłkarskiej oraz z rocz. 2009-2005.

Ponadto zawodników UKS Olimpia Bobolice czekają  Turnieje  Ligi Bałtyckiej Żaków , Orlików i Młodzików, kolejne zawody PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

 

 

 

 

Obóz w Darłówku zakończony!

 

 

 

Piękna pogoda i ciepła woda  w morzu Bałtyckim na obozie w Darłówku

 

 

Turniej Bobolice CUP 2018 za nami!

 

 

Zespoły "Polska" i "Złomiarze" najlepsze w XXI Turnieju Piłki Nożnej Bobolice CUP  2018

Gratulujemy!!!

 

Nagroda Burmistrza dla Dominiki Kozińskiej

 

 

Dominika Kozińska otrzymała nagrodę Burmistrza Bobolic za zdobycie  brązowego medalu Mistrzostw Polski

 

 

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Bobolicach

 

 


W piątek 22 czerwca 2018r. w Bobolicach na Stadionie Miejskim, odbyły się zajęcia w ramach   Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 

 

Zakończenie projektu Pływać każdy może umieć

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice zakończył zajęcia   w ramach projektu "Pływać każdy może umieć" na Rajskiej Plaży w Poroście

 

 

Festyn Rodzinny za nami!

 

 

 

Udany  Festyn Rodzinny w Olimpii na zakończenie sezonu piłkarskiego 2017/2018


 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Orlików

23.09 ( niedziela)

U10(r.2008/2009)

Bobolice Stadion Miejski

ul.Mickiewicza 20

(zbiórka godz. 10.15)


Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice boisko Olimpia

ul.Pocztowa 15

24.09 g.16.30 Skrzat

26.09 g.17.30 Żak

27.09 g.17.30 Młodzik/Orlik

Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Odsłon : 1217472
IMIENINY
Wczoraj Januarego Konstancji

Dzisiaj : Filipiny Eustachego

Jutro : Jonasza Mateusza