Zarząd UKS Olimpia Bobolice

zwraca się z gorącą prośbą

do Członków Klubu, ich Rodzin

oraz osób Zaprzyjaźnionych

o przekazanie 1% podatku PIT

za 2018 rok

---------------------------------------------------------

nr KRS 0000457030

w rubryce „cel szczegółowy"należy koniecznie wpisać :

Dla UKS Olimpia Bobolice (573)

Finał LBO KOZPN w Darłowie


Dziewczęta Olimpii zajęły czwarte miejsce, a chłopcy piąte w Finale Mistrzów KOZPN Ligi Bałtyckiej Orlików w Darłowie na zakończenie sezonu piłkarskiego 2012/2013

Gratulujemy!!!

 

 

Mistrzostwo Województwa Mała Piłkarska Kadra Czeka

 

Dziewczęta UKS Olimpia Bobolice zostały Mistrzyniami Województwa Zachodniopomorskiego rozgrywek Mała Piłkarska Kadra Czeka 2013 na turnieju w Płotach i awansowały do Finału Centralnego, który odbędzie się w Opolu w dniach 10-13 lipca 2013r.

GRATULUJEMY !!!


 

 

Ostatnia runda Bobolickiej Ligi Gminnej Młodzików

 

Kolejność w BLGM : 1. Borussia D.(kapitan Ariel Nieradka), 2.PSG (kapitan Filip Kłos), 3. LECH (kapitan Dominik Kokoszko, 4. KITA TIM (kapitan Marcel Wojcieszak.

Pary w PLAY OF :

BORUSSIA D.- KITA TIM,

PSG - LECH

 

 

Mistrzostwa Powiatu o Puchar Tymbarku

Dziewczęta Olimpii awansowały do Finału Województwa Zachodniopomorskiego XIII Ogólnopolskiego Turnieju Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Najlepszą zawodniczką została wybrana Agata Czaban, a najlepszą strzelczynią Dominika Kozińska. Wśród chłopców nasi zawodnicy zajęli trzecie miejsce, wygrali piłkarze z Mielna. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Marcel Wojcieszak.

 

 

Szkolenie trenerów w Szczecinie

Trenerzy Olimpii Tomasz Piekarzewicz i Henryk Kowalski uczestniczyli w konferencji szkoleniowej w ramach projektu UEFA „Womens Football Development Programme” poświęconemu piłkarstwu kobiecemu w Szczecinie

 

 

Dzieci wygrały Wielki Mecz Przyjaciół Piłki Nożnej

 

Przy pięknej słonecznej pogodzie dokładnie w 1 rocznicę UEFA Euro 2012 po wysłuchaniu hymnu, odbył się Wielki Mecz Przyjaciół Piłki Nożnej UKS Olimpia Bobolice DZIECI vs. RODZICE. Niespodziewanie wygrały dzieci Młodzicy 2:0, a Orlicy 6:2.

 

 

4 runda Bobolickiej Ligi Gminnej Młodzików

 

Zespół PSG (kapitan Filip Kłos) awansował na pozycję lidera BLGM i lepszym stosunkiem bramek wyprzedza drużynę Borussi D.(kapitan Ariel Nieradka). Najlepszym strzelcem jest Marcel Wojcieszak (Kita Tim) - 20 bramek

 

 

3 runda Bobolickiej Ligi Gminnej Młodzików

Zespół Borussia D. (kapitan Ariel Nieradka) wygrał dwa mecze i umocnił się na pozycji lidera w rozgrywkach BLGM. Na drugie miejsce w tabeli awansowała drużyna PSG ( kapitan Filip Kłos). Marcel Wojcieszak zdobył 3 bramki z dorobkiem 14 goli prowadzi w klasyfikacji strzelców

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Pływać każdy może umieć

Park Wodny Koszalin

od 1.03-19.04.2019

wyj. piątek godz.13.50

PGPB 2019  w Getbola

Bobolice hala ul.Głowackiego

25.03(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

Wiosenny Turniej Skrzatów

Bobolice 2019

hala ul.Głowackiego

30.03(SO) g.11.00

SKRZAT U6, SKRZACIK U5

Bobolicka Liga Gmina "3PO3"

Bobolice hala ul.Głowackiego

15.04.(PO)16.30 Skrzat,17.30 Żak

26.03(WT)16.30 Młodzik,Orlik

27.03(ŚR)16.30 Skrzacik

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

14..04(N) g.11.00

boisko Orlik w Mścicach

(wyj. godz. 9.30)

Żak U8(2010/11)

27.04(SO) g.11.00

Świeszyno boisko Orlik

(wyj. PKS godz. 9.30)

Orlik U 10 (2008/09)

28.04(N) g.11.00 Koszalin

Orlik ul.Jedności

(wyjazd 9.45)

 

Tabele

Młodzik – U13

4 turniej w Sianowie

 

26

 

 

Gr.I

01.19

1. Olimpia Bobolice

9

6-2

2.Victoria I Sianów

3.Gryf Polanów

7

7

3-4

4-4

4. SP I Bonin

2

3-4

5. Bajgiel  Będzino

2

3-5

Grupa II

 

 

1. Bajgiel II Będzino

9

5-0

2. Victoria II Sianów

4

5-3

3. SP II Bonin

4. Olimpia/LUKS Bobolice

2

1

1-3

2-7

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

4

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

4

4

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

4

4

Wybrzeże Biesiekierz

2

Gryf  I Polanów

Gryf  II Polanów

2

2

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

Dąbrowa/Sieciemin

4

4

4

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

4

4

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

AP III Mielno

4

3

2

KS Victoria III

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

3

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

3

3

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

3

3

2

2

Grupa II

Victoria I Sianów

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

3

3

3

 

Victoria SP2 Sianów DZ

1

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

Dąbrowa/KS Sieciemin

2

2

 

AP  I Mielno

AP  II Mielno

AP  III Mielno

3

3

1

 

 

 

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 1259150
IMIENINY
Wczoraj Marka Gabriela

Dzisiaj : Marioli Wienczyslawa

Jutro : Emanuela Larysy Teodora