Powiatowa Liga Bałtycka

---------------------------------------------------------

23.09 Bobolice - Orlik U10

6.10 Kretomino - Żak U8 gr.I

7.10 Będzino - Młodzik U13

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Bobolicach

 

 

 

Turniej inauguracyjny   Ligi Orlików  w Bobolicach

 


 

 

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski już za nami!

 

 

 

VI  Bobolicki Festiwal Piłkarski został rozegrany w dniach 8/9/10 września 2017r. i był niezwykle udaną imprezą!

 

 

Trenuj razem z Olimpią - nowy nabór od 4 września

 

 

 

 

 

Nowy nabór dziewcząt i chłopców do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka (2012/2013/2014 i mł.) z nauką języka angielskiego oraz uzupełniający do Akademii Piłkarskiej Żaka (2009/2010/2011 ), Orlika (2007/2008) i Młodzika (2004/2005/2006)

więcej informacji poniżej :

 

 

 

Nowy sprzęt w Olimpii

 

 

 

 

 

Od nowego sezonu sezonu  piłkarskiego 2017/2018 zawodnicy  UKS Olimpia Bobolice, będą występowali w nowych strojach włoskiej firmy Givova!

 

 

 

Już po wakacjach!

 

 

Turniejami   PGPB 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza i meczem piłkarskim zawodnicy UKS Olimpia Bobolice zakończyli wakacje na sportowo

 

 

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski przed nami!

 

 

VI  Bobolicki Festiwal Piłkarski zostanie rozegrany w dniach 8/9/10 września 2017r. i będzie się składach z trzech imprez

szczegóły poniżej :

 

 

Turniej Bobolice CUP 2017

 

 

 

Zespół Vistus Pro grający w składzie : Tymon Kinder (kpt.), Kacper Rewkowski i Tymek Borowski z Pucharem  Bobolic 2017

Gratulujemy!!!

 

Zapraszamy do udziału - Bobolice CUP 2017 Trójek Piłkarskich

 

 

W niedzielę 16 lipca 2017r. w Bobolicach na boisku przy ul. Pocztowej 15 zostanie  rozegrany w nowej formule Trójek Piłkarskich dla rocznika 2004 i młodsi XX Turniej Bobolice CUP 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Liga Bałtycka Orlików

23.09 ( niedziela)

U10(r.2008/2009)

Bobolice Stadion Miejski

ul.Mickiewicza 20

(zbiórka godz. 10.15)


Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice boisko Olimpia

ul.Pocztowa 15

24.09 g.16.30 Skrzat

26.09 g.17.30 Żak

27.09 g.17.30 Młodzik/Orlik

Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 1217458
IMIENINY
Wczoraj Januarego Konstancji

Dzisiaj : Filipiny Eustachego

Jutro : Jonasza Mateusza