LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

24.11 Bobolice - Młodzik U13

8.12 Bobolice - Żak U8 gr.I

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Mielnie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Mielnie

 


 

 

Ostatnie Turnieje PGPB w Getbola

 

Patryk Zdanowski (Żak) i Aleks Dominikowski (Skrzat), Filip Arendarczyk (Orlik), Dominika Kozińska  (Młodzik)  oraz  Zosia Lichacz (Skrzacik) najlepsi w tegorocznych rozgrywkach PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

Gratulujemy !!!

 

Po raz kolejny w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Dzieci i ich rodzice z gminy Bobolice   w ramach projektu Społecznik "Duży czy mały - basen wspaniały" po raz kolejny  przebywali w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Plenum ZZ LZS w Dziwnowie

 

 

 

 


Prezes UKS Olimpia  Bobolice Henryk Kowalski uczestniczył z zebraniu plenarnym Rady Wojewódzkiej ZZ LZS w Dziwnowie

 

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

Udane halowe mecze towarzyskie  Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Mielnie

 

 

Zespoły Olimpii na Turnieju    Ligi Bałtyckiej Żaków w Mielnie

 


 

 

Plan imprez na listopad 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na listopad  2017r. :

 

 

Turnieje PGPB w Getbola

 

Antek Gołębiowski (Żak) i Aleks Dominikowski (Skrzat), Maksymilian Rewkowski (Orlik), Kacper Świtała  (Młodzik) najlepsi w turnieju, a Zosia Lichacz (Skrzacik) liderem PGPB w Getbola!

Gratulujemy !!!

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

22/24.10 g.16.30

Skrzacik/Skrzat/Żak

25.10 g.16.30 Młodzik/Orlik

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

24.11(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

8.12(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka . godz. 10.15)

 

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

 

 

Tabele

Młodzik – U13

Olimpia Bobolice

15

23-1

KS Bajgiel I Będzino

12

9-7

SP I Bonin

9

11-8

SP II Bonin

6

6-11

Olimpia/ Bobolice

3

6-11

KS Bajgiel II Będzino

0

3-20

Victoria Sianów

0

Gryf Polanów

0

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

1

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

1

1

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

1

1

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

1

1

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

1

1

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

1

0

Dabrowa/Sieciemin

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

2

2

1

1

Grupa II

KS Victoria I Sianów

0

 

Victoria SP 2 Sianów-dz

0

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

0

 

AP I Mielno

AP II Mielno

0

0

 

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

0

0

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1222793
IMIENINY
Wczoraj Juliusza Lukasza

Dzisiaj : Pelagii Piotra

Jutro : Ireny Jana