Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice i UKS Dąbek Tychowo rozegrali towarzyskie mecze w kategorii Orlików U10

 

 

 

Plan imprez na październik 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka jeszcze wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na październik  2017r. :

 

 

Dni Otwarte w AP dla Przedszkolaków

 

 

 

 

"DNI OTWARTE 2017" w Akademii Piłkarskiej UKS Olimpia Bobolice dla dzieci z  Przedszkola w Bobolicach

 

Turnieje PGPB w Getbola

 

Kacper Świtała (Młodzik),  Tymek Skiba (Orlik),  Patryk Zdanowski (Żak),  Kuba Gołębiowski (Skrzat) i wszyscy uczestnicy w kategorii (Skrzacik) najlepszymi zawodnikami w VII turniejach  PGPB 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Gratulujemy !!!

 

Na meczu futsalu Polska - Węgry w Koszalinie

 

Futsalowa reprezentacji Polski po dobrej grze pokonała Węgry 6:4 w barażowym meczu i awansowała do UEFA Futsla Euro 2018

 

Gratulujemy !!!

 

Obóz w Hiszpanii - Ferie Zimowe 2018 - zapisy

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice planuje zorganizować kolejny wyjazd na obóz rekreacyjno-sportowy do Hiszpanii w okresie Ferii Zimowych 2018.

Zapisy do 15 października 2017r.

 

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Bobolicach

 

 

 

Turniej inauguracyjny   Ligi Orlików  w Bobolicach

 


 

 

VI Bobolicki Festiwal Piłkarski już za nami!

 

 

 

VI  Bobolicki Festiwal Piłkarski został rozegrany w dniach 8/9/10 września 2017r. i był niezwykle udaną imprezą!

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Odsłon : 1213035
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy