LIGA  BAŁTYCKA

---------------------------------------------------------

HALA

24.11 Bobolice - Młodzik U13

8.12 Bobolice - Żak U8 gr.I

15.12 Polanów - Orlik U10 gr.I

 

 

PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik)- 44 pkt, Hubert Miłek - 50 pkt i Łukasz Adamczyk (Skrzat) - 46 pkt, Antoni Gołębiowski (Żak) - 40 pkt, Tymek Skiba  (Orlik) - 48 pkt, Dominika Kozińska i Cyprian Juś  (Młodzik) - po 30 pkt  liderami po V rundach PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

Plan imprez na czerwiec 2018r.

 

 

 

 

W czerwcu br. zawodników UKS Olimpia Bobolice czekają  Turnieje Finałowe Ligi Żaków KOZPN, Bobolickiej Ligi Gminnej i Mała Piłkarska Kadra Czeka LZS, kolejne turnieje  PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza, Festyny Rodzinne w Kłaninie i Bobolicach oraz Mobilna Akademia Młodych Orłów

 

 

 

Zebranie w Olimpii

 

Dnia 30 maja 2018r. w  UKS Olimpia Bobolice,  odbyło się Zebranie Sprawozdawcze!

 


 

 

Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików

 

UKS  Olimpia Bobolice Mistrzem Ligi Bałtyckiej Młodzików w sezonie 2017/2018!!!

 


 

 

Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Żaków

 

Super zakończenie Ligi Bałtyckiej Żaków w Dąbrowie!

 

 

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita do Bobolic

 

 

 


W piątek 22 czerwca 2018r w godz. od 15.00 do 18.30 w Bobolicach na Stadionie Miejskim, odbędą się zajęcia w ramach   Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 

 

Zachodniopomorski Talent w Gminie Bobolice

 

 

 

 


Nowy sprzęt sportowy dla UKS Olimpia  Bobolice i LUKS Iskra/SP Kłanino w ramach projektu Zachodniopomorski Talent 2018

 

 

Finał Ligi Bałtyckiej Orlików w Boninie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice zakończyły rozgrywki     Ligi Bałtyckiej Orlików  na trzecich miejscach

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Piłkarskie Grand Prix

Bobolic w Getbola

Bobolice hala

ul.Głowackiego 7

22/24.10 g.16.30

Skrzacik/Skrzat/Żak

25.10 g.16.30 Młodzik/Orlik

 

LIGA BAŁTYCKA

Młodzik U13 (2005 i mł)

24.11(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka godz. 10.15)


Żak U8(2010/11)

8.12(SO) g.11.00 Bobolice hala

(zbiórka . godz. 10.15)

 

Orlik U 10 (2008/09)

15.12(SO) g.11.00 Polanów

(wyj. godz. 9.45)

 

 

Tabele

Młodzik – U13

Olimpia Bobolice

15

23-1

KS Bajgiel I Będzino

12

9-7

SP I Bonin

9

11-8

SP II Bonin

6

6-11

Olimpia/ Bobolice

3

6-11

KS Bajgiel II Będzino

0

3-20

Victoria Sianów

0

Gryf Polanów

0

Orlik – U10 – GR I

Olimpia Bobolice

1

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

1

1

Szakale I Świeszyno

Szakale II Świeszyno

1

1

Wybrzeże Biesiekierz

0

Gryf Polanów

0

Grupa II

AP I Mielno

AP II Mielno

AP III Mielno

1

1

0

Zryw I Kretomino

Zryw II Kretomino

1

1

KS Victoria I Sianów

KS Victoria II Sianów

1

0

Dabrowa/Sieciemin

1

Żak - U8 – Gr I

UKS Olimpia Bobolice

2

KS Bajgiel I Będzino

KS Bajgiel II Będzino

2

2

AS Zryw I Kretomino

AS Zryw II Kretomino

GKS I  Świeszyno

GKS II Świeszyno

2

2

1

1

Grupa II

KS Victoria I Sianów

0

 

Victoria SP 2 Sianów-dz

0

 

Dąbrowa/KS Sieciemin

0

 

AP I Mielno

AP II Mielno

0

0

 

Victoria II Sianów

Victoria III Sianów

0

0

 

 

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 1222785
IMIENINY
Wczoraj Juliusza Lukasza

Dzisiaj : Pelagii Piotra

Jutro : Ireny Jana