Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

Życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne

 

 

Już Mikołaj  czyści sanie, już prezenty kładzie na nie, już renifer się raduje, kopytami postukuje.

A ja skromnie wystukuje : radosnych Świąt, prezentów moc i wesołej zabawy w sylwestrową noc!


 

 

Powiatowe Turnieje o Puchar Tymbarku

 

 

 

Image


Zespoły UKS Olimpia Bobolice bez awansu do finałów wojewódzkich w  tegorocznej edycji   Ogólnopolskiego  Turnieju o Puchar Tymbarku

 

 

Gala Sportu Olimpii 2017 za nami!

 

 

Gala Sportu UKS Olimpia Bobolice - zabawa, wyróżnienia i podsumowania!

 


 

 

Liga Bałtycka Orlików w Sianowie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Sianowie

 


 

 

Zjazd Spr-Wyborczy KOZPN

 

 

Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze w Koszalińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej - Koszalin 9.12.2017r.

 

 

Odwołane zajęcia w hali 11 i 12 grudnia br.

 

 


UKS Olimpia Bobolice informuje, że z powodu zajętej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Głowackiego 7 w poniedziałek 11 oraz we wtorek 12 grudnia 2017r. wszystkie zajęcia treningowe zostają odwołane!!!

 

 

 

Mikołajkowy Turniej Trójek Piłkarskich Młodzików

 

Zespół Biali (kapitan Dominika Koziński) wygrał Mikołajkowy Turniej Trójek Piłkarskich.

GRATULUJEMY!


 

 

Mikołajkowe Turnieje Gier i Zabaw dla Dzieci

 

Do najmłodszych dzieci zawitał dzisiaj Mikołaj z paczkami, radość była ogromna!


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1201803
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny