Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Zajęcia w Parku Wodnym Koszalin rozpoczęte!

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice zainaugurował w Parku Wodnym Koszalin zajęcia w ramach projektu "Pływać każdy może umieć"

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Mielnie!

 

 

Zespoły UKS  Olimpia Bobolice wzięły w turnieju Ligi Bałtyckiej Orlików U10 w  Mielnie 

 


 

 

Plan imprez na marzec 2018r.

 

 

 

W marcu br. zawodników UKS Olimpia Bobolice czekają 2 turnieje Ligi Bałtyckiej  Orlików i Żaków, kolejne turnieje  PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza, cotygodniowe wyjazdy do Parku Wodnego Koszalin oraz powitanie Wiosny na boisku!

Poniżej plan imprez i treningów :

 

 

Po zebraniu rodziców - basen i obóz letni

 

 

 

 

Nadkomplet chętnych na wyjazdy do Parku Wodnego Koszalin oraz lista otwarta na obóz letni do Darłówka

 

 

 

Powiatowa Liga Żaków w Sianowie

 

Dwa zespoły  UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Bałtyckiej Żaków w Sianowie!

 


 

 

Gala Piłkarza w Policach

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice otrzymał nagrodę w kategorii "Animator Rozgrywek Dziecięcych" w plebiscycie Piłkarz Roku 2017 Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej!

 

 

 

Po 1 turniejach PGPB 2018 w Getbola

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik), Hubert Miłek i Łukasz Adamczyk (Skrzat),Antek Gołębiowski (Żak), Tymek Skiba  (Orlik), Dominika Kozińska   (Młodzik)  pierwszymi liderami PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

XV Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie

 

 

Trenerzy Olimpii na  Międzynarodowym Zlocie Morsów w Mielnie

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Odsłon : 1213034
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy