UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2014/2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2010-2013)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2006-2009)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Wakacje 2020 na sportowo z Olimpią Bobolice

 

 

 

 

 

UKS Olimpia zaprasza na letnie zajęcia w ramach akcji " Wakacje 2020 na sportowo z Olimpią Bobolice"

 

 

III runda PGPB w Getbola

 

 

Liderami po III turniejach są : Młodzik - Patryk Zdanowski ; Orlik -  Aleks Dominikowski ; Żak r.2011 - Hubert Miłek , r.2012 -  Jasiu Kłos ;  Skrzat - Antek Olearczyk ; Skrzacik Jessica Wołejko

 

Gratulujemy !!!

 

Super nagrody rozdane

 

 

 

 

Podczas dzisiejszych zajęć treningowych gościliśmy TV Max Koszalin

 

 

Zjazd ZZ LZS w Chociwlu

 

 

Prezes UKS Olimpia Bobolice Henryk Kowalski ponownie wybrany do Rady Wojewódzkiej ZZ LZS w Szczecinie!

GRATULUJEMY!!!

 

 

Program Klub 2020 w Gminie Bobolice

 

 

 

 

Trzy kluby z gminy Bobolice Olimpia, Iskra/SP i Gulki otrzymały dofinansowanie w ramach tegorocznego  Rządowego Programu "Klub"

 

 

Dzień Dziecka w Olimpii!

 

 

 

 

Turnieje Piłarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

 

 

Amanda Bielecka asystentką trenera w Olimpii

 

 

 

 

Od 1 czerwca 2020r. Amanda Bielecka wychowanka  UKS Olimpia Bobolice jest asystentką trenera

 

 

TV Max Koszalin na treningu Olimpii!

 

 

 

 

Podczas dzisiejszych zajęć treningowych gościliśmy TV Max Koszalin

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


LBO POWIAT KOSZALIN

Finał  Skrzatów (r.2014 i mł)

17.06(CZ) godz. 17.00

boisko Orlik w Świeszynie

( zbiórka  na boisku

w Świeszynie o godz.16.15)


Turniej PGPB w Getbola

boisko Orlik ul.Głowackiego

21.06(PO) g.16.30

kat.Orlik/Żak

22.06(WT) g.17.00

kat.Skrzat/Młodzik


"Wakacje na sportowo"

28.06-31.08.21

PO-CZ g.17.00-18.30

boisko Orlik ul.Głowackiego

 


 

Tabele

Trampkarz – U14 Finał

1.

SP I Bonin

12

12-3

2.

Gryf Polanów

9

13-4

3.

Olimpia Bobolice

6

11-8

4.

SP II Bonin

1

3-11

5.

Olimpia/LUKS

1

4-17

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

9

2.

Zryw I Kretomino

9

3.

Zryw II  Kretomino

9

4.

Gryf Polanów

7

5.

Bajgiel Będzino

6

6.

Victoria I Sianów

6

7.

Victoria II Sianów

6

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

7

2.

Szakale Świeszyno

7

3.

Zryw I Kretomino

7

4.

Bajgiel Będzino

6

5.

Victoria I Sianów

5

6.

AP Mielno

5

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

4

2.

Bajgiel I Będzino

4

3.

Szakale Świeszyno

2

4.

Victoria I Sianów

2

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

4

2.

Bajgiel II Będzino

4

3.

Victoria II Sianów

2

4.

Zryw Kretomino

3

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Odsłon : 1482658
IMIENINY
Wczoraj Wita Jolanty

Dzisiaj : Aliny Benona

Jutro : Alberta Ignacego