Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Festyn Rodzinny w Kłaninie

 

 

Kolejny udany Festyn Rodzinny w Kłaninie, tym razem na piętnastkę z LKS Iskra


 

 

 

Finał KOZPN Ligi Żaków w Ustroniu Morskim

 

Udany występ reprezentacji Powiatu Koszalińskiego w Finale KOZPN Żaków w Ustroniu Morskim  

 

 

 

 

PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Antoni Olearczyk (Skrzacik)- 44 pkt, Hubert Miłek - 50 pkt i Łukasz Adamczyk (Skrzat) - 46 pkt, Antoni Gołębiowski (Żak) - 40 pkt, Tymek Skiba  (Orlik) - 48 pkt, Dominika Kozińska i Cyprian Juś  (Młodzik) - po 30 pkt  liderami po V rundach PGPB 2018 w Getbola!

 

Gratulujemy !!!

 

Plan imprez na czerwiec 2018r.

 

 

 

 

W czerwcu br. zawodników UKS Olimpia Bobolice czekają  Turnieje Finałowe Ligi Żaków KOZPN, Bobolickiej Ligi Gminnej i Mała Piłkarska Kadra Czeka LZS, kolejne turnieje  PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza, Festyny Rodzinne w Kłaninie i Bobolicach oraz Mobilna Akademia Młodych Orłów

 

 

 

Zebranie w Olimpii

 

Dnia 30 maja 2018r. w  UKS Olimpia Bobolice,  odbyło się Zebranie Sprawozdawcze!

 


 

 

Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Młodzików

 

UKS  Olimpia Bobolice Mistrzem Ligi Bałtyckiej Młodzików w sezonie 2017/2018!!!

 


 

 

Finałowy Turniej Ligi Bałtyckiej Żaków

 

Super zakończenie Ligi Bałtyckiej Żaków w Dąbrowie!

 

 

 

 

Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita do Bobolic

 

 

 


W piątek 22 czerwca 2018r w godz. od 15.00 do 18.30 w Bobolicach na Stadionie Miejskim, odbędą się zajęcia w ramach   Mobilnej Akademii Młodych Orłów

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Odsłon : 1213034
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy