Bobolicki Festiwal Piłkarski

---------------------------------------------------------

8/9/10.09.2018r.

boisko ul.Pocztowa 15

 

Plan imprez na grudzień 2017r.

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka  wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na grudzień  2017r. :

 

 

Olimpia szkoli bramkarzy!

 

 

Zapraszamy na zajęcia indywidualne dla bramkarzy w UKS Olimpia Bobolice wszystkich chętnych z rocznika 2006 i młodsi!

 

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Mielnie

 

 

Zespoły Orlików UKS  Olimpia Bobolice wzięły udział  w Turnieju    Ligi Orlików  w Mielnie

 


 

 

Ostatnie Turnieje PGPB w Getbola

 

Patryk Zdanowski (Żak) i Aleks Dominikowski (Skrzat), Filip Arendarczyk (Orlik), Dominika Kozińska  (Młodzik)  oraz  Zosia Lichacz (Skrzacik) najlepsi w tegorocznych rozgrywkach PGPB w Getbola o Puchar Burmistrza

Gratulujemy !!!

 

Po raz kolejny w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Dzieci i ich rodzice z gminy Bobolice   w ramach projektu Społecznik "Duży czy mały - basen wspaniały" po raz kolejny  przebywali w Parku Wodnym Koszalin

 

 

 

 

Plenum ZZ LZS w Dziwnowie

 

 

 

 


Prezes UKS Olimpia  Bobolice Henryk Kowalski uczestniczył z zebraniu plenarnym Rady Wojewódzkiej ZZ LZS w Dziwnowie

 

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

Udane halowe mecze towarzyskie  Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

Liga Bałtycka Żaków w Mielnie

 

 

Zespoły Olimpii na Turnieju    Ligi Bałtyckiej Żaków w Mielnie

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

VII Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice 2018

ul.Pocztowa 15 godz. 11.00

8.09 (SO)-Turniej Żaków U8

9.09(N)-Młodzików U13

10.09(PO)-Integracyjny

 


Tabele

Sezon 2018/2019

Młodzik – U13

1.

Olimpia Bobolice




2.

Olimpia/LUKS Bobolice




3.

SP I Bonin




4.

SP II Bonin




5.

KS Bajgiel I Będzino




6

 

 

 

 

KS Bajgiel II Będzino

oraz

SP Dąbrowa/Sucha K.

AP  Mielno


 

 

 

 

 


 

 

 

 

Orlik U10 -

1.AP I Mielno

2.AS Zryw I Kretomino

3.UKS Olimpia  Bobolice

4.Victoria Sianów

5. AP II Mielno

 

 

 

 

 

 

6.KS Bajgiel I Będzino



7.Wybrzeże Biesiekierz

8.AS Zryw II Kretomino

9.KS Bajgiel II Będzino

10.Fala Gąski

11.SP Świeszyno

12.SP Dąbrowa/Sieciemin

 

 

 

 




 

Żak U8 




1
UKS Olimpia Bobolice


2
AS Zryw I I Kretomino



3
Victoria  Sianów



4

AP I Mielno

5 SP Dąbrowa/Sieciemin

6

AS Zryw II Kretomino

7 KS Bajgiel I Będzino
8

KS Bajgiel II  Będzino




9

AP II Mielno

 



10

SP Świeszyno

 



11 UKS SP2 Victoria Sianów



Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Odsłon : 1213035
IMIENINY
Wczoraj Marii Napoleona

Dzisiaj : Stefana Rocha

Jutro : Anity Elizy