Powiatowa Liga Bałtycka

Turnieje Finałowe

---------------------------------------------------------

od godz.11.00

- 26.05.18 Dąbrowa Żak U8

-27.05.18 Bonin MłodzikU13

 

Liga Bałtycka Żaków w Sianowie

 

 

Udany występ zespołów Olimpii na Turnieju    Ligi Żaków w Sianowie

 


 

 

Sparing Olimpii z UKS Dąbek Tychowo

 

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice i UKS Dąbek Tychowo rozegrali towarzyskie mecze w kategorii Orlików U10

 

 

 

Plan imprez na październik 2017r.

 

 

 

 

Sezon piłkarski 2017/2018 w pełni,  zawodników UKS Olimpia Bobolice czeka jeszcze wiele atrakcji

Poniżej plan imprez i treningów na październik  2017r. :

 

 

Dni Otwarte w AP dla Przedszkolaków

 

 

 

 

"DNI OTWARTE 2017" w Akademii Piłkarskiej UKS Olimpia Bobolice dla dzieci z  Przedszkola w Bobolicach

 

Turnieje PGPB w Getbola

 

Kacper Świtała (Młodzik),  Tymek Skiba (Orlik),  Patryk Zdanowski (Żak),  Kuba Gołębiowski (Skrzat) i wszyscy uczestnicy w kategorii (Skrzacik) najlepszymi zawodnikami w VII turniejach  PGPB 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Gratulujemy !!!

 

Na meczu futsalu Polska - Węgry w Koszalinie

 

Futsalowa reprezentacji Polski po dobrej grze pokonała Węgry 6:4 w barażowym meczu i awansowała do UEFA Futsla Euro 2018

 

Gratulujemy !!!

 

Obóz w Hiszpanii - Ferie Zimowe 2018 - zapisy

 

 

 

UKS Olimpia Bobolice planuje zorganizować kolejny wyjazd na obóz rekreacyjno-sportowy do Hiszpanii w okresie Ferii Zimowych 2018.

Zapisy do 15 października 2017r.

 

 

 

Liga Bałtycka Orlików w Bobolicach

 

 

 

Turniej inauguracyjny   Ligi Orlików  w Bobolicach

 


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

LIGA BAŁTYCKA FINAŁY

Finał ŻAK U8

Dąbrowa  26.05.18(SO)

(wyj. godz.930)

Finał MŁODZIK  U13

Bonin  27.05.18(N)

(wyj godz.945)


PGPB 2018 w Getbola

o Puchar Burmistrza

Bobolice hala ul.Głowackiego

4.06(PO) g.16.30 Skrzaty

6.06(ŚR) godz. 17.30 Żak

boisko ul.Pocztowa 15

10.05(CZ)17.00 Orlik/Młodzik


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

5 turniej Bonin   22.04.18

Grupa I

1.

SP Dąbrowa/Sucha K.

7

2.

Olimpia  Bobolice

6

3.

SP I Bonin

3

4.

Gryf Polanów

3


Grupa II




1

2

3

4

AP I Mielno

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS Bobolice

9

6

3

0


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 7

2
Zryw/AP I Kretomino
7

3
SAS I Sianów
7

4

AP I Mielno
6
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
5

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

7

2

Zryw/AP II Kretomino

7



3

SAS II Sianów

7



4 KS Bajgiel Będzino
6
5 AP II Mielno 5
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1201803
IMIENINY
Wczoraj Heleny Wieslawy

Dzisiaj : Emilii Iwony

Jutro : Joanny Zuzanny